April 27 2024 09:28:17
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - DISKUSE
 Vytisknout diskuzi
Střelba do pilotů
CR_PETRAS
Tak vám nevím,ale o vulchování bych mohl vést s Wingmanem dlouhé debaty Podfuku.

Ale myslím,že na mapě Normandie jsem dvě Bf-109 u vašeho letiště napadnul já.

A 262 honim jedině po vzletu,nebo na finále...obzvlášť,když si na to ještě posvítěj.

Podotýkám,málokdy střílím po letounech "narozených" na zemi,ale po vzletu a před přistáním si každý musí dávat bacha ( i JÁ )
A jestli jsem někoho seknul na zemi,tak se mu omlouvám....a teď jdu lítat. HOJ

:sm31: :sm50: :sm20: :sm32: :sm23:

P.S........POKLÁDÁTE ZA VULCH I BOMBARDOVÁNÍ STOJÁNKY .... PODOTÝKÁM NE KULOMETAMA ALE BOMBAMA !!!!! ?????? !!!!!! ??????
 
http://avionika.webpark.cz
313_OTU_oblak
podfuku -

Jo to jsem byl ja. Byla predemnou Kikina a jak jsem ji dostihl tak rozla svetla a vytahla podvozek. snazil jsem se ji vyhnout a sel jsem kolem ni. Byl jsem tak nastvany ze jsem to nevybral a nekoho na draze smetl. Sorry.
Upravil/a 313_OTU_oblak dne 21-05-2006 19:37
 
Safrik
CVS_Foxl napsal:
Tak kdyz jsme u toho strileni po vlastnich, tak ja si taky postezuju. Asi pred tydnem na AH, jsem letel v bfG14, honil jsem spita a nejednou za mnou zacalo docela agresivne parkovat letadlo, automaticky jsem sel do nuzek a dostal ho pred sebe, kdyz se mi mihnul pred cumakem, tak jsem to do nej malem nasil, ale udrzel jsem se....bylo to befko...oddychnul jsem si a pelasil zpatky dom, jenze ten geroj to za me zase zaparkoval, ja letel rovne a cekal co se bude dit. Priblizil se asi na 50m a napumpoval to do me!!!!! On s tim jenom bouchl o zem a okamzite se odpojil....tadle udalost me hodne vytocila a prijde mi, ze na AH je to dneska moda strilet do vlastnich, protoze jinde se mi to uz hodne dlouho nestalo. Naštvaný


Jee, to me to stalo temer to same :lol::yes: na nejake AF_pacifik mape hned po narozeni me dvema velice tesnymi prulety trosku vylekalo nase zero, ale to me nevadi (delam to taky, ale jen kamaradum Úsměv)) a pak tesne po startu me rozstrilel na cucky a hned se odpojil, nick bohuzel nevim bo litam bez tech ikonek, nakonec to odnesl Losik na ktereho jsem nasledne na TS spustil prival stavnatych urazek. Fakt me mrzi, ze tam nezustal, nejakych -300 bodu bych klidne ozelel, jakymkoliv zpusobem... :mad:
 
MK_KaiN
313_OTU_oblak napsal:
podfuku -

Jo to jsem byl ja. Byla predemnou Kikina a jak jsem ji dostihl tak rozla svetla a vytahla podvozek. snazil jsem se ji vyhnout a sel jsem kolem ni. Byl jsem tak nastvany ze jsem to nevybral a nekoho na draze smetl. Sorry.


Úsměvtaky jsem ti hnedle vynadal že nemáš lekat lidi co pěkně v klidu a míru přistávajíŠklebící se
 
MK_KaiN
rudidlo napsal:
Lucka napsal:
Piloti CVS a CSL bojují tvrdě,...

Myslela jsi jednoho aktivního pilota CSL, že?


CSL+CVS,ba i dokonce CZ jedna letka jest,takže aktivních je nás tuším 12.Aby nedošlo k omylu.
 
1stCL_Piscot
3BAP_Cassius Chaerea napsal:Mě taky míň naštve když mě někdo sundá na padáku, než když se nepřítel chová "rytířsky". Onehdá jsem se pokušel na LiWu zachránit zajatého Plava, sednul jsem asi pět km od nepřátelského letiště na cestu, mezky se to tam jen hemžilo, čekal jsem kdo mě objeví a zvulchuje za mojí drzost. Po pár minutách mi jeden mezek přeletěl nad letadlem, okamžitě jsem šel do vzduchu a chtěl mazat domů. Po vzletu jsem s tím stíhačem prohodil pár tvrdých manévrů s jedním čelňákem, pak se kolem mě začala motat další dvojice mezků, měli ode mě odstup, tak jsem toho využil a mazal k nám domů a nanavigoval jsem si do sektoru kterým sem chtěl prolítávat, našeho stíhače Válce. Čekal jsem že to bude pořádnej tvrdej match se vším všudy, místo toho mezkové mi letěli po stranách, jako kdybych nebyl nepřítel. Sem jim napsal zmizte nebo bojujte, oni na to že se chtěj fotit či co a já jelikož jsem citlivá duše s trochou té pitomé morálky, jsem se teda po nich taky neoháněl. Přiletěl tam Válec dokonale využil vejšky a přistál jednomu mezkovi na šesté, ale protože se nepřítel chtěl kamarádit, tak jsem řekl Válcovi ať ho nechá, stalo se a všichni letěli svou cestou. Co z toho plyne: Místo zajímavého střetnutí, z toho bylo nehorázné prokazování rytířskosti. Pánové na takové věci sou tu jiné simulátory, já chci ve šturmoviku bojovat a né se chovat gantlemansky.


Jeden z tech gentlemanu jsem byl ja.Sice jsem nestrilel,ale mohl si byt znicen jeste na zemi.Nestalo se.No a kdyz uz Te nechceme sundat na zemi a pak ve vzduchu,tak po startu vyskoc a pocitej to,jako ze sme Te dostali.
Mimochodem,taky jsi se choval jako gentleman,tak kde je rozdil?Ty lumpici od Lionu si dovolili Te nechat zachranit kamarada a srabacky Te nechali doletet domu.

PS:Reaguji pozde,na tohle vlakno jsem se jaksi nedostal driv.
Upravil/a 1stCL_Piscot dne 21-05-2006 21:27
 
Tajpan
ECL_Piscot napsal:
3BAP_Cassius Chaerea napsal:Mě taky míň naštve když mě někdo sundá na padáku, než když se nepřítel chová "rytířsky". Onehdá jsem se pokušel na LiWu zachránit zajatého Plava, sednul jsem asi pět km od nepřátelského letiště na cestu, mezky se to tam jen hemžilo, čekal jsem kdo mě objeví a zvulchuje za mojí drzost. Po pár minutách mi jeden mezek přeletěl nad letadlem, okamžitě jsem šel do vzduchu a chtěl mazat domů. Po vzletu jsem s tím stíhačem prohodil pár tvrdých manévrů s jedním čelňákem, pak se kolem mě začala motat další dvojice mezků, měli ode mě odstup, tak jsem toho využil a mazal k nám domů a nanavigoval jsem si do sektoru kterým sem chtěl prolítávat, našeho stíhače Válce. Čekal jsem že to bude pořádnej tvrdej match se vším všudy, místo toho mezkové mi letěli po stranách, jako kdybych nebyl nepřítel. Sem jim napsal zmizte nebo bojujte, oni na to že se chtěj fotit či co a já jelikož jsem citlivá duše s trochou té pitomé morálky, jsem se teda po nich taky neoháněl. Přiletěl tam Válec dokonale využil vejšky a přistál jednomu mezkovi na šesté, ale protože se nepřítel chtěl kamarádit, tak jsem řekl Válcovi ať ho nechá, stalo se a všichni letěli svou cestou. Co z toho plyne: Místo zajímavého střetnutí, z toho bylo nehorázné prokazování rytířskosti. Pánové na takové věci sou tu jiné simulátory, já chci ve šturmoviku bojovat a né se chovat gantlemansky.


Jeden z tech gentlemanu jsem byl ja.Sice jsem nestrilel,ale mohl si byt znicen jeste na zemi.Nestalo se.No a kdyz uz Te nechceme sundat na zemi a pak ve vzduchu,tak po startu vyskoc a pocitej to,jako ze sme Te dostali.
Mimochodem,taky jsi se choval jako gentleman,tak kde je rozdil?Ty lumpici od Lionu si dovolili Te nechat zachranit kamarada a srabacky Te nechali doletet domu.

PS:Reaguji pozde,na tohle vlakno jsem se jaksi nedostal driv.


Páni, všetka česť.
Takýchto ludí mám rád.
S!
 
CSL1_Wingman
Lucka napsal:
CVS_Wingman mě už sestřelil několikrát (spíše mnohokrát Šklebící se). Dostala jsem od něj PK ve Spitu, když jsem nabírala výšku po startu z letiště, dorazil mě, když jsem se odpoutávala z boje s poškozeným motorem, atd...
Ale! NEVĚŘÍM, že by střílel na pilota na padáku! A už vůbec ne, že by to udělal záměrně. Piloti CVS a CSL bojují tvrdě, ale vždy v rámci povolených pravidel.





Tak i pilot GUMA a HELMUT je již vyzrazen Vyděšený Musim si vymyslet nějákej novej nick Šklebící se

Lucie Vám všem ještě neřekla, proč jsem na ní střílel, když měla poškozeným motor. Lucie bylo by dobré psát takové věci v souvislostech. Ostatní čtenáři si pak zbytečně dělají špatný obrázek.
Tak já Vám to tedy napíši zvědavci. MrknutíByl jsem onehdá vyzván Lucií na souboj 1 vs. 1 na serveru AH já na KI 84 C a ona v LA 7. Tak mi dala sektor a já tam mažu. Cestou ještě sundám Norama Šklebící se, kterej se mi tam mihne a pak už vidim tu malou tečičku, která se na mě spouští a drze na headon svů čumáček vystavuje. Padla rána rozumějte 30 mm granáty z mojí KIKI to nejni žádná sranda ani pro LA 7. Kouknu si přes rameno a vidím jak ta potvůrka chce s motůrkem zbědovaným kamsi dolů zmizet a zdrhnout.Šklebící se Tak se tedy na její šestku stavím, pálím a dílo zkázy bylo dokonáno. Odešla ani se nerozloučila.Smutný screeny taky bohužel neukážu SmutnýŠklebící seŠklebící se
Upravil/a CSL1_Wingman dne 21-05-2006 22:34
 
MK_Paja
CVS_Wingman napsal:
Lucka napsal:
CVS_Wingman mě už sestřelil několikrát (spíše mnohokrát Šklebící se). Dostala jsem od něj PK ve Spitu, když jsem nabírala výšku po startu z letiště, dorazil mě, když jsem se odpoutávala z boje s poškozeným motorem, atd...
Ale! NEVĚŘÍM, že by střílel na pilota na padáku! A už vůbec ne, že by to udělal záměrně. Piloti CVS a CSL bojují tvrdě, ale vždy v rámci povolených pravidel.





Tak i pilot GUMA a HELMUT je již vyzrazen Vyděšený Musim si vymyslet nějákej novej nick Šklebící se

Lucie Vám všem ještě neřekla, proč jsem na ní střílel, když měla poškozeným motor. Lucie bylo by dobré psát takové věci v souvislostech. Ostatní čtenáři si pak zbytečně dělají špatný obrázek.
Tak já Vám to tedy napíši zvědavci. MrknutíByl jsem onehdá vyzván Lucií na souboj 1 vs. 1 na serveru AH já na KI 84 C a ona v LA 7. Tak mi dala sektor a já tam mažu. Cestou ještě sundám Norama Šklebící se, kterej se mi tam mihne a pak už vidim tu malou tečičku, která se na mě spouští a drze na headon svů čumáček vystavuje. Padla rána rozumějte 30 mm granáty z mojí KIKI to nejni žádná sranda ani pro LA 7. Kouknu si přes rameno a vidím jak ta potvůrka chce s motůrkem zbědovaným kamsi dolů zmizet a zdrhnout.Šklebící se Tak se tedy na její šestku stavím, pálím a dílo zkázy bylo dokonáno. Odešla ani se nerozloučila.Smutný screeny taky bohužel neukážu SmutnýŠklebící seŠklebící se


Gumo
, přemejšlím nad tím, jak se "bojuje tvrdě" ? Tohle je ono ? :sm9:
:sm14::sm14::sm14:
 
CR_PETRAS
Na headon s KI-čkem ???

To je jako strkat hlavu tanku do laufu těsně před výstřelem !!!! :sm19:


Takže takhle NEEEEEEEEEEE :sm32: :lucka: :lucka: :lucka: :lucka: :lucka:
 
http://avionika.webpark.cz
podfuk
CR_PETRAS napsal:
Tak vám nevím,ale o vulchování bych mohl vést s Wingmanem dlouhé debaty Podfuku.

Ale myslím,že na mapě Normandie jsem dvě Bf-109 u vašeho letiště napadnul já.

A 262 honim jedině po vzletu,nebo na finále...obzvlášť,když si na to ještě posvítěj.

Podotýkám,málokdy střílím po letounech "narozených" na zemi,ale po vzletu a před přistáním si každý musí dávat bacha ( i JÁ )
A jestli jsem někoho seknul na zemi,tak se mu omlouvám....a teď jdu lítat. HOJ

:sm31: :sm50: :sm20: :sm32: :sm23:

P.S........POKLÁDÁTE ZA VULCH I BOMBARDOVÁNÍ STOJÁNKY .... PODOTÝKÁM NE KULOMETAMA ALE BOMBAMA !!!!! ?????? !!!!!! ??????


v pohode Petrasi, asi sem se nevyjadril dost jasne, nebo sem pouzil spatny koblizky :sm16: ale mne vulchovani NEVADI!!! slo mi jen o to, ze
to co vypada jako naschval(strelba do vlastnich, na padak..), muze bejt jen schoda nahod, stejne jako ten Oblakuv pripad, kterej z meho pohledu vypadal jako jasnej vulch a ukazkovej taran :sm6:
 
3BAP_Krtek
Ponevadž jsem hlavně bitevník tak vlastně žádnej "vulch" neznám pro mě je to útok na letiště Cool A proto mě taky nevadí když na tom letišti při startu a přistání občas zařvu, dle mne je útok na letiště(vulch) standartní válečný postup tak jaképak zakazování.
 
Safrik
:sm27:
 
MK_Paja
Pipo785 napsal:
Už po několikáté se mi stalo, že jsem vyskočil a ještě si mě někdo vychutnal na padáku. Vím i kdo, ale jmenovat ho nebudu. Nechápu, o co jim jde!Naštvaný Sestřel už mají jistý a mě to akorát započítá smrt. Tohle mě dokáže fakt vytočit.


Jde jim o to aby tě nasrali, a zjevně se jim daří, po přečtení tohodle uplakaného příspěvku to příště udělají znova s ještě větší chutí.Šklebící se

Vidím jen dvě řešení,...
:tajpan:1) nastavit nějakou funkcionalitu na dedikáči která toto "zakázané" počínání dokáže postihovat.
:tajpan:2) pokud to hra nebo dedikáč neumožňuje (neumí) , nezakládat tyto, a jim pobná vlákna.
 
Lucka
paja_cz napsal:
Pipo785 napsal:
Už po několikáté se mi stalo, že jsem vyskočil a ještě si mě někdo vychutnal na padáku. Vím i kdo, ale jmenovat ho nebudu. Nechápu, o co jim jde!Naštvaný Sestřel už mají jistý a mě to akorát započítá smrt. Tohle mě dokáže fakt vytočit.


Jde jim o to aby tě nasrali, a zjevně se jim daří, po přečtení tohodle uplakaného příspěvku to příště udělají znova s ještě větší chutí.Šklebící se

Vidím jen dvě řešení,...
:tajpan:1) nastavit nějakou funkcionalitu na dedikáči která toto "zakázané" počínání dokáže postihovat.
:tajpan:2) pokud to hra nebo dedikáč neumožňuje (neumí) , nezakládat tyto, a jim podobná vlákna.


Říká zakladatel uplakaného vlákna o death kicku na serveru AH :sm9::sm9::sm9::sm9:
Upravil/a Lucka dne 22-05-2006 14:56
 
Jp-
Lucka napsal:
paja_cz napsal:
Pipo785 napsal:
Už po několikáté se mi stalo, že jsem vyskočil a ještě si mě někdo vychutnal na padáku. Vím i kdo, ale jmenovat ho nebudu. Nechápu, o co jim jde!Naštvaný Sestřel už mají jistý a mě to akorát započítá smrt. Tohle mě dokáže fakt vytočit.


Jde jim o to aby tě nasrali, a zjevně se jim daří, po přečtení tohodle uplakaného příspěvku to příště udělají znova s ještě větší chutí.Šklebící se

Vidím jen dvě řešení,...
:tajpan:1) nastavit nějakou funkcionalitu na dedikáči která toto "zakázané" počínání dokáže postihovat.
:tajpan:2) pokud to hra nebo dedikáč neumožňuje (neumí) , nezakládat tyto, a jim podobná vlákna.


Říká zakladatel uplakaného vlákna o death kicku na serveru AH :sm9::sm9::sm9::sm9:


Řiká někdo kdo demonstrativně opouší fora :sm12: Sorry nemoh sem to vydržet bylo to prostě silnější než já Úsměv
 
Lucka
Jp- napsal: Řiká někdo kdo demonstrativně opouší fora :sm12: Sorry nemoh sem to vydržet bylo to prostě silnější než já Úsměv


V pohodě Jp- Úsměv

P.S.: Já alespoň nepoučuji ostatní, co mají či nemají kam psát, jako ten :sm9:
 
1stCL_Wedge
1. Střelba na padáky?......o tom se nemá cenu bavit, to snad nikdo z nás nedělá a pokud ano, tak dotyčnému přeji do budoucna mnoho leteckých úspěchů, idiotovi!!!:sm12:
2. Vulchování - tedy útok na letadla stojící na stojánce, letadla bezprostředně po vzletu či přistání.....nepraktikuji, ale nevadí mi to!
Onehdá mi nějakej přespolňák (mylsím tím Polák) na AH napsal že sem "BLOODY VULCHER:confused:", po té, co sem ho sundal cca sektor od jeho letiště ve vejšce 500m. Ty prevíte...........jen co mi to Pospa přeloží, tak si Tě nandu!!!::sm45:

Btw, občas po výskoku nad nepřátelskejma pozicema se stává, že to hnedka nakoupíte od flaku, a vám to připadá, že to do Vás schválně napral nějakej "letec".
 
WT_TeeDee
313_Wedge napsal:
1. Střelba na padáky?......o tom se nemá cenu bavit, to snad nikdo z nás nedělá a pokud ano, tak dotyčnému přeji do budoucna mnoho leteckých úspěchů, idiotovi!!!:sm12:
2. Vulchování - tedy útok na letadla stojící na stojánce, letadla bezprostředně po vzletu či přistání.....nepraktikuji, ale nevadí mi to!
Onehdá mi nějakej přespolňák (mylsím tím Polák) na AH napsal že sem "BLOODY VULCHER:confused:", po té, co sem ho sundal cca sektor od jeho letiště ve vejšce 500m. Ty prevíte...........jen co mi to Pospa přeloží, tak si Tě nandu!!!::sm45:

Btw, občas po výskoku nad nepřátelskejma pozicema se stává, že to hnedka nakoupíte od flaku, a vám to připadá, že to do Vás schválně napral nějakej "letec".


Mám hodně podobnou zkušenost, kdy jeden kolega ze sekty mě na TS prudil, že proč ho jako vulchuju... no bylo to nad jeho letištěm v 3.ooom Mrknutí
Zrovna nedávno jsem byl nařknut z vulchingu, když jsem naschvál kolem nějakého padáku prolítnul, cca 10m a přitom dotyčného sundal flak. Stane se a člověk to nevysvětli.
Jinak bych z toho takovou vědu nedělal, pokud tedy nemáte jinou verzi FB, kde po PK to do vás pustí 220V. Pokud to někteří neví, tak ve válce umírají lidi. A pokud to jsou jen virtuální...tak bohudík.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,769,046 návštěv