April 27 2024 08:23:41
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
AB1Richard

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - DISKUSE
 Vytisknout diskuzi
Střelba do pilotů
Pipo785
Už po několikáté se mi stalo, že jsem vyskočil a ještě si mě někdo vychutnal na padáku. Vím i kdo, ale jmenovat ho nebudu. Nechápu, o co jim jde!Naštvaný Sestřel už mají jistý a mě to akorát započítá smrt. Tohle mě dokáže fakt vytočit.
 
Jirka
To znám, to je horší, než když ti někdo rozšlape bábovičku. Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
Pipo785
To mě taky dokáže nas...Šklebící seŠklebící se
 
rudidlo
Pipo785 napsal:
Už po několikáté se mi stalo, že jsem vyskočil a ještě si mě někdo vychutnal na padáku. Vím i kdo, ale jmenovat ho nebudu. Nechápu, o co jim jde!Naštvaný Sestřel už mají jistý a mě to akorát započítá smrt. Tohle mě dokáže fakt vytočit.
Jo stávalo se to i ve válce. Třeba při obsazování Francie se tím úspěšně bavili někteří němečtí piloti jako první. Pak už to bylo na obou stranách.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Pipo785
Já vím, zvlášť na východní frontě se tím bavili, ale mám dojem, že když jsem lítal na warclouds, tak to dotýčného vykoplo, ale to si nejsem jistý, mohla to být náhoda a on měl zrovna deathkick. Každopádně by to byl dobrý trest. Stejně pro experty, kteří vás poléčí, ještě než začnete startovat motor na letišti
 
rudidlo
Pipo785 napsal:
Já vím, zvlášť na východní frontě se tím bavili, ale mám dojem, že když jsem lítal na warclouds, tak to dotýčného vykoplo, ale to si nejsem jistý, mohla to být náhoda a on měl zrovna deathkick. Každopádně by to byl dobrý trest. Stejně pro experty, kteří vás poléčí, ještě než začnete startovat motor na letišti

Některé servery to mají v pravidlech a pokud někdo střílí na pilota pod vrchlíkem padáku, dostane ban.
Co se týká střelby na letadlo na letišti, to už tu bylo několikrát diskutováno a já osobně v tom nevidím problém. Dostatečně nastavené flaky to už zařídí.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
WT_Peci
Pipo785 napsal:
.... Každopádně by to byl dobrý trest. Stejně pro experty, kteří vás poléčí, ještě než začnete startovat motor na letišti


Tohle se tu už probíralo - útok na letadla na letišti je pro útočníka riskantní z hlediska flaků. Žádné střílení bezbranných neviňátek to není. Zavření nepřátelského letiště je regulérní taktika někdy nutná k splnění cílů mise. Jestli budu střílet na startující letadla je věcí svědomí každého pilota, resp. nastavení pravidel serveru.

edit: koukám, že rudidlo byl o něco rychlejší...
Upravil/a WT_Peci dne 09-03-2006 09:42
 
312_HeRa
A nezacli s tim prvni Amici ? (jen porovnavam informace)
 
312raf.com
CW_Foxl
A co takhle: Letadlo pristane na bricho nekam na pole, panak vyskoci a sprintuje, v tu chvili dostane davku do zad Úsměv
To uz je regulerni zabiti pesaka na zemi ne?
 
rudidlo
312_OTU_HeRa napsal:
A nezacli s tim prvni Amici ? (jen porovnavam informace)
Myslíš ve WW I?
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
312_HeRa
rudidlo napsal:
312_OTU_HeRa napsal:
A nezacli s tim prvni Amici ? (jen porovnavam informace)
Myslíš ve WW I?
Asi ? :rol:
 
312raf.com
mha
Mám tu zkušenost že na warcloudech je to o něco běžnější praxe.... Tedy ta střelba pilota na padáku....:confused:

Co se týče útoku na startující/pojíždějící letadlo tak si myslím že to je spíš věc každého, jak se k tomu postaví, rozhodně nezatracuji, ale když se mi to stane tak většinou nadávám jak špaček.... Cool
 
Safrik
Jj VGR_mha :sm27:
 
AH_Cutora
Pipo785, na serveru Asfaltovych Holubu je toto chovani (umyslna strelba na padaky) zakazano. Je to zcela jasne napsano v KAZDEM PROPERTIESU cesky i anglicky. Nevztahuje se na takove ty situace kdy zrovna skaces, on smazi po letadle protoze si proste nevsiml ze z letadla odpadla kabina a zabije te v momentu vyskoku. To se samozrejme take obcas stava, ale to je proste smula, proste si toho nevsiml.

Takze jestli se ti stalo opakovane strelba byla typu ze uz chvili a jasne visis na padaku a on na tebe spesl naletne, ZVEREJNI zde jeho NICK a ja ho ZABANUJU! Idealni i s ntrk at je to uplne prukazne.
 
CSL1_Wingman
Pipo785 napsal:
Už po několikáté se mi stalo, že jsem vyskočil a ještě si mě někdo vychutnal na padáku. Vím i kdo, ale jmenovat ho nebudu. Nechápu, o co jim jde!Naštvaný Sestřel už mají jistý a mě to akorát započítá smrt. Tohle mě dokáže fakt vytočit.


Někdy se holt stane, že protivník ještě pustí dávku na éro z něhož právě skáče pilot a tak nějak ho nechtěně zabije. :yes: Stává se, že někdy taky přehlídnu odhozenej překryt kabiny a někoho takhle nechtěně zabiju.

Vyskoč dej REFLY a padák nepadák!!!!!!!!Bude tam viset ještě až poletíš kolem :-)
 
Wardog
Taky se mě už jednou stalo,že mě při poklidném snášení na padáku,už pěknou chvíli po tom co jsem musel opustit kokpit Bf 109,sestřelil nějakej divoch v IL-2 a hned potom se rozmáznul o nedaleký kopec Úsměv
Možná by měli omezit přísun vodky na sovětská letiště :sm17:

Jiná věc jsou lodě.Ty zabanovat nejdou,ale jestliže máte poškozené letadlo tak,že potřebujete vyskočit a jsou v dostřelu lodě,tak je asi efektivnější podniknout kamikaze,protože smrt příjde tak jako tak.

Ta válka,to je ale ku.va! Úsměv
Ovšem my máme tlačítko "Refly".To ty kluci před 60 lety neměli.........
Upravil/a Wardog dne 10-03-2006 08:03
 
Jirka
Nechápu, jak může ten šišatej pajďulák na hranatým padáku vyvolat tak dlouhou diskusi. A navíc je to úplný srágora. Lítat to neumí a když se to dostane na zem, tak to vydrží běžet jen na 100 metrů než padne vysílením na hubu . Šklebící seŠklebící seŠklebící se

Čutoro, já bych ho zabanoval. Šklebící seŠklebící seŠklebící se
Upravil/a Jirka dne 10-03-2006 08:21
 
Wardog
Jirka EAF310 napsal:
Nechápu, jak může ten šišatej pajďulák na hranatým padáku vyvolat tak dlouhou diskusi. A navíc je to úplný srágora. Lítat to neumí a když se to dostane na zem, tak to vydrží běžet jen na 100 metrů než padne vysílením na hubu . Šklebící seŠklebící seŠklebící se

Čutoro, já bych ho zabanoval. Šklebící seŠklebící seŠklebící se


Vogone,nechceš si ty tři vysmátý xichty dát do avataru? Máš je v každým přízpěvku.Cool
 
Jirka
A jak jinak vyjádřit, že je to o ničem a veliká legrace ? Možná jsem fakt z jiného světa, ale já si to o hromadě věcí které jsou tu řešeny ve velice vážném duchu fakt myslím. To bude asi ta krize středního věku. Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
Wardog
Jirka EAF310 napsal:
A jak jinak vyjádřit, že je to o ničem a veliká legrace ? Možná jsem fakt z jiného světa, ale já si to o hromadě věcí které jsou tu řešeny ve velice vážném duchu fakt myslím. To bude asi ta krize středního věku. Šklebící seŠklebící seŠklebící se


Ale jo,souhlasím s tebou.Taky to beru jako koníčka pro odreagování,ale jsou prostě lidi,který se při tom virtuálním lítání dokážou pěkně pohádat a docela nevirtuálně na sebe nasrat Úsměv

Co naděláš?

Ale zase na druhou stranu,musíš se přece do toho tak nějak trošku "zažrat" aby jsi si to pořádně užil.Hrát si na vojáčky,to přece známe všichni už od dětství ne?:sm46:
Říkáš,že je to o ničem a legrace,ale stejně strávíš několik hodin denně za svýho času pročítáním tohodle fóra a lítáním,takže zase tak úplně fuk ti to taky neni ne?Mrknutí
Upravil/a Wardog dne 10-03-2006 09:29
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,768,849 návštěv