May 08 2024 04:14:32
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Pedály podruhé
Bad21
Zdravím, během příštího týdne mě přijdou tyto pedály. Máte je někdo, jaké s nimy máte zkušenosti ?
Začínám mít strach, abych nedopad jako kolega :

http://vwings.cze...rowstart=0

Jsou zde :

http://business.h...tion=INDEX

[img]http://img212.imageshack.us/img212/962/beznzvu3fm.jpg[/img] is not a valid Image.
Upravil/a Bad21 dne 03-03-2006 19:53
 
312_Karl
aby Ti ten gameport fungoval ( i kdyz existuje redukce na USB, takze to by pripadne pomohlo)

GL!
 
www.312raf.com
Bad21
312_Karl napsal:
aby Ti ten gameport fungoval ( i kdyz existuje redukce na USB, takze to by pripadne pomohlo)

GL!


Co to je ten gameport ? :sm12: (pokus o vtip a odreagování). Cítím že se blíží problémy.:sm54:
 
Bad21
CZ_Klokan napsal:
Asi sis koupil s připojením na usb,
na gameport mě Krouza napsal tohle

Chci Vás pouze informovat, že se jedná o starší model, který lze
připojit výhradně na GAMEPORT. Hlavní problém spočívá v tom, že není možné
tyto pedály kombinovat s USB zařízením (případným USB joystickem). Rovněž je
zapotřebí mít pro tento druh pedálů hostující prvek - výchozí joysticky na
gameport, přes který se pedály připojí k počítači. Osobně bych Vám dnes
doporučil výhradně PRO PEDALS USB.


Počkat, chápu to dobře, že k tomu nemůže být připojen joystick v USB?
Mám joy X52 a mám ho v USB.:sm19:
Ptám se brzo co ?:sm19:
 
MK_KaiN
Jj,asi ti to nebude fungovat,pokud nemáš joy přes kterej připojíš pedáli seš v řiti.Vůbec si proto na poštu nechod,teda estli to máš na dobírku.
 
Bad21
aby Ti ten gameport fungoval ( i kdyz existuje redukce na USB, takze to by pripadne pomohlo)


Jj,asi ti to nebude fungovat,pokud nemáš joy přes kterej připojíš pedáli seš v řiti.Vůbec si proto na poštu nechod,teda estli to máš na dobírku.



A co ta redukce ?

Nejsem PC znalec jen uživatel, tak je to pro mě španělská vesnice.

Prodán levně pedály.

Kdy : až dojdou.
Cena : levně :sm6:
Upravil/a Bad21 dne 03-03-2006 21:42
 
MK_KaiN
Asi ne,jak já to chápu funkce je stejná jako u X52,tam je taky joy připojenej do plynovky,no a tady zřejmě musej bejt pedáli připojený do joye.
 
Noram
ale kazdopadně pokud to objednal přes internet tak to můžeš do 14 dnů vratit bez udání důvodů

jinak pokud to potřebuje k pripojeni a užíváni joy od CH tak by to měl K. hodně zvýraznit.
 
http://noram.youaremighty.com/
Bad21
Díky:uhoh:
 
MK_Paja
Hele, sou docela levný, já bych do nich nacpal USB elektroniku z nějakého vyřazeného joye. Neměl by to být problém, "kvalitní" potenciometry by snad šlo zachovat.
 
312_Karl
3IAP_Noram napsal:
jinak pokud to potřebuje k pripojeni a užíváni joy od CH tak by to měl K. hodně zvýraznit.


nepotrebuje to joy od CH.
Jestli jsou ale tyhle pedaly pruchozi (JOY -> pedaly -> PC) nebo se pripojujou na gameport primo, to netusim. Pokud jsou pruchozi, tak budes potrebovat bud tu redukci na USB (link si nepamatuju, daval ho sem kdysi tusimze Cutora), nebo nejaky stary gameport joystick.

Pokud jdou do gameportu primo, tak by problem byt nemel. (Kdyz joy a plynovku mas USB )

btw. neni plynovka u X52 uz samostatna?
Upravil/a 312_Karl dne 04-03-2006 11:41
 
www.312raf.com
MK_KaiN
312_Karl napsal:
3IAP_Noram napsal:
jinak pokud to potřebuje k pripojeni a užíváni joy od CH tak by to měl K. hodně zvýraznit.


nepotrebuje to joy od CH.
Jestli jsou ale tyhle pedaly pruchozi (JOY -> pedaly -> PC) nebo se pripojujou na gameport primo, to netusim. Pokud jsou pruchozi, tak budes potrebovat bud tu redukci na USB (link si nepamatuju, daval ho sem kdysi tusimze Cutora), nebo nejaky stary gameport joystick.

Pokud jdou do gameportu primo, tak by problem byt nemel. (Kdyz joy a plynovku mas USB )

btw. neni plynovka u X52 uz samostatna?


Ty pedáli se připojují DO JOYE a joy do pc.
 
CW_boZZda
Že vy si chlapci nedáte pokoj a nevyřešíte to takhle http://ilradeon.w...edaly.html Tohle je řešení, které je stejně kvalitní co se týče odezvy a ještě navíc je to za málo peněz :sm12: Hlavně si to uděláte na sebe tak jako žádná firma. :sm11:
 
http://www.czechwings.com/
Bad21
Samozřejmostí je 7 stop dlouhý kabel a především kompatibilita s dalšími volně připojitelnými periferiemi, z nichž doporučujeme další výrobky CH Products.


Mno to je vše co jsem vyčetl ze tránek. Zmíňka o tom jak připojit jestli samostatně nebo přes Joy, nic. Podle té citace víše si mohu myslet cokoli.Doporučení dalších výrobků, podle mě neznamená nutnost je mít. Tak vážně nevím počkám do úterka , nebo kdy přijdou a pak budem chytřejší.
Zatím se mějte .
 
312_Karl
CZ_Klokan napsal:
312_Karl napsal:
3IAP_Noram napsal:
jinak pokud to potřebuje k pripojeni a užíváni joy od CH tak by to měl K. hodně zvýraznit.


nepotrebuje to joy od CH.
Jestli jsou ale tyhle pedaly pruchozi (JOY -> pedaly -> PC) nebo se pripojujou na gameport primo, to netusim. Pokud jsou pruchozi, tak budes potrebovat bud tu redukci na USB (link si nepamatuju, daval ho sem kdysi tusimze Cutora), nebo nejaky stary gameport joystick.

Pokud jdou do gameportu primo, tak by problem byt nemel. (Kdyz joy a plynovku mas USB )

btw. neni plynovka u X52 uz samostatna?


Ty pedáli se připojují DO JOYE a joy do pc.


aha, tak jak to bral podle CH gameport plynovky, ta je pruchozi.
 
www.312raf.com
Maxxis
ja jsem zkousel pripojit pedaly od volantu skrz volant a to je v usb a joy saitek ubs a vsechno facha jak ma, jen joy se hlasi jako ID1, ale tyhle pedaly fakt nevim, zkusenost zadna
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

34,835,053 návštěv