May 05 2024 10:32:51
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Špeciálka: Všetko má svoj čas
Voyk
A nebylo by jednodušší sem dát odkaz, protože ač přihlášen a na domovské stránce žadné modre vlákno tam nemám a můžu ti zaručit že nejsem sám
Dělat nic je velmi obtížné... nikdy nevíte, kdy s tím skončit.
 
Letka13TD_Luky
Snažím sa len pomôcť.
Tu je odkaz:
https://vwings.ne...ost_363876
„...Inteligentní ľudia veria, že sa dá veriť len polovici toho, čo počujú. Veľmi inteligentní vedia, ktorej polovici...“ (George Bernard Shaw)
 
Kukuloo
On vas Fuci zrejme este nepridal do modreho vlakna. To sa robi rucne, nie automaticky. Urcite to spravi ASAP
Letka_13/Kukulo
 
Lanc
Tak Fuci alebo ASAP?
2/JG26_Krak
 
http://squadron.achileus.cz/
Kukuloo
No to je ten isty. To sa tazko vysvetluje Šklebící se
Letka_13/Kukulo
 
1stCL_Fucida
pánové z JG26 by měli vidět své skryté vlákno

Nicméně fakt mi pomůžete, když už se příště KONEČNĚ budete hlásit pod jmény, jak jste tady registrováni. Už jste si na to mohli za těch posledních cca 15 let zvyknout Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Algy
SRS server pre modrých bude priamo na serveri AOE tak ako to je na Wings of Liberty ????
Letka_13/Algy

www.letka13.sk
 
www.letka13.sk
magot
Algy napsal:

SRS server pre modrých bude priamo na serveri AOE tak ako to je na Wings of Liberty ????

Jestli jsem to dobře pochopil tak to u IL2 to neřešíš - SRS zprostředkovává nativní server IL2 pro obě strany, viz. defaultní konfig. Kdyžtak mě opravte.
Ale pokud by si v konfigu člověk změnil adresu a port asi by to taky šlo hodit jinam ..
Upravil/a magot dne 22-04-2024 18:19
 
Hot_Dog
Ne, to samozřejmě takle nefunguje... Je potřeba dle toho návodu, co sem postoval nainstalovat SRS na server a mít ho na tom servru, na kterym to poběží, tedy AoE2Úsměv

SRS je spojený se hrou, například po spownutí tě přihlásí na danou stranu a poskytne kanály dané strany... Stejně tak autoconnect...
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Hot_Dog
Ok...

Teď sem to zkoušel na tréningáči a je to v pořádku, tak jak to tam je... Autoconnect funguje. Za červenou stranu chceme použít taky SRS...

SRS sice umožnuje povolit na servru 2 rádia, ale na AoE2 tréninkáči je povolený jen jedno rádio a to je SUPER! Prosím nechat tak, jednak kvůli realističnosti a druhak kvůli tomu, že ti co budou SRS používat nově, tak by jim to druhý rádio působilo zmatky...

Mám jedinou prosbu, aktuálně je tam povoleno 5 kanálů, na červené straně si s tím asi nevystačíme, může být prosím počet kanál navýšen na cca 10?

Krom počtu kanálů tak jak je to na tréninkáči, tak nechat...
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Achileus
Achileus napsal:

akze hlasim:
2/JG26_Krak na SVK jako Lanc
2/JG26_Voyk na SVK jako Voyk
2/JG26_Bus na SVK jako 2JG26Bus
2/JG26_Rudidlo na svk jako Rudidlo
———————————————————
2/JG26_Achileus ale chci jen přehled nemůžu letět proto uvolni to jedno místo pro modré
Díky


nechci byt rejpavej ale..
 
jg26.achileus.cz
Achileus
Hot_Dog napsal:

Ok...

Teď sem to zkoušel na tréningáči a je to v pořádku, tak jak to tam je... Autoconnect funguje. Za červenou stranu chceme použít taky SRS...

SRS sice umožnuje povolit na servru 2 rádia, ale na AoE2 tréninkáči je povolený jen jedno rádio a to je SUPER! Prosím nechat tak, jednak kvůli realističnosti a druhak kvůli tomu, že ti co budou SRS používat nově, tak by jim to druhý rádio působilo zmatky...

Mám jedinou prosbu, aktuálně je tam povoleno 5 kanálů, na červené straně si s tím asi nevystačíme, může být prosím počet kanál navýšen na cca 10?

Krom počtu kanálů tak jak je to na tréninkáči, tak nechat...


nastaveno uvidime chce to zatezovy test
 
jg26.achileus.cz
Hot_Dog
Mrknutí

Červení budou mít trénink ve čtvrtek, vyzkoušíme ... Když prijdou i modří, může to být zatezovej test...
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
magot
Hot_Dog napsal:

Mrknutí

Červení budou mít trénink ve čtvrtek, vyzkoušíme ... Když prijdou i modří, může to být zatezovej test...

To úplně nestačí, chce to i modré. Domluvit se na nějakém dni aby mohlo přijít maximum lidí.
Neznáme dopady SRS na server, jak to hodně žere výkon procesoru.

@Kukulo vyhlaš na nějakém datum zátěžový test kdy přijde maximum lidí.
 
Hot_Dog
Díky Achile, 10 kanálů ozkoušeno, takle super...

SRS dopady na server sou naprosto minimální až nulové...

Nicméně koncentrace letadel v jednom místě nikoliv... Jak sem již psal, my tam budem ve čtvrtek, pokud přijdou i nějací modří, mužem domluvit místo a čas, kde se potkáme všichni a dáme si tam brutální Dogfight, tím se nejlíp otestuje server...

Druhej trénink budem mít někdy další týden, všední den před speciálkou. Tam snad dostanu i naší Internacionální podporu. Vzhledem k šibeničnímu termínu jich asi víc nezvládnem za červenou stranu... Tedy test servru ideálně na jeden trénink a spojit s modrými...
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
606_Druindin
Dneska jsem chtěl před zítřejším tréninkem vlézt na AOE2 servr a nepodařilo se, po zadaném heslu hra přimrzne a nezačne se nahrávat mise, je to jen můj problém, nebo to má víc lidí?
Na jiny servry (CB, Berloga) se v pohodě přihlásim.
 
Hot_Dog
Dnes byl update, jestli neni server updatovany, tak je to tim...

Achile, zitra chystame trenink, jestli na to muzes pls juknout...
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Kukuloo
Server bol vcera updatnuty nieco pred 21:00
Letka_13/Kukulo
 
311_Vont
Posílám žádosti o přidělení k RAF děkuji Mrknutí

311_Vont
Barney
Matylda
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
1stCL_Fucida
311_Vont napsal:

Posílám žádosti o přidělení k RAF děkuji Mrknutí

311_Vont
Barney
Matylda


Přidal jsem vás do vláken + jsem přístup nastavil ještě Voykovi, na kterého jsem v první vlně nějak zapomněl.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,818,997 návštěv