May 21 2024 22:36:28
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 1
1stCL_Fucida

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
KSP 2
magot
Raketová věda začíná! Úsměv
pbs.twimg.com/media/FoikZJQXgAMhScY.jpg
YouTube Video



Upravil/a magot dne 24-02-2023 17:35
 
Shadowdeath
Jednicku mam, chvilku jsem hral a byla to celkem zabava. Ale toto.. Early Access za 50 ecek... to at si nechaji, uz jenom tak z principu :-)
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
1stCL_Fucida
Čekal jsem maličko více změn, ale určitě si to zase koupím Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
magot
V rámci OB jsem celkem spokojen, ale je tam samozřejmě zatím dost omezený obsah ve srovnání s obrovským KSP 1 a všemi DLC a mody.
Já rád zaplatím 50 éček aby vývojáří mohli pokračovat, protože takových her je jak šafránu a tým je potřeba podpořit. Vlastně taková jiná není. A nebude.
Už se těším až bude regulérní kampaň.
Ale čekal jsem taky více, komplexní kokpity raket, raketoplánů, podpora VR apod ..
Upravil/a magot dne 24-02-2023 21:41
 
Shadowdeath
Jako podpora cajk, koupil jsem si uz na steamu spoustu her, co jsem vlastne ani poradne nehral, ale refund jsem nikdy nedal, prave z toho duvodu, podporit vyvojare. Protoze chces, aby ta mala studia nebo i jednotlivci, co to delaji "po praci" mohli pokracovat. Jenomze tohle uz neni ten pripad, Squad koupil Take-Two, takze tady si myslim to, ze uplne nehrozi, ze dojdou penizky.. Spis to budou zdimat..

Ale jo, az to bude na Vanoce za polovic, tak to nejspis kliknu Úsměv A ted jdu oprasit jednicku..
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
magot
Já jsem refund jednou dal na pc verzi Deliver Us The Moon. Protože se hra zasekla po první kapitole Úsměv
Pak jsem si tu samou hru koupil na xbox, ale ještě jsem ji nenainstaloval, už to bude asi tři roky, schovávám si to do důchodu Šklebící se
Btw, ty Muskovo návratové systémy na plošiny v moři a na pevnině asi zatím nejdou udělat, že? Úsměv
Upravil/a magot dne 24-02-2023 22:28
 
alfik
Tak jsem včera zarazil vlajky do Kerbinu a do Munu.
Oproti vyšperkované KSP je to samozřejmě krok zpět, ale já jsem hrál KSP od začátku (přesně od v. 0.3 což v té chvíli byla verze dema a od verze 0.7 nebo 0.8, což byla ta verze kdy to začali prodávat) a pamatuju se kolik toho tehdy ve hře bylo-nebylo, dávno tomu.
Paradoxně mám kvůli tomu trošku problémy - jak se stavbou, resp. s ukazateli ve VAB, tak při plánování manévrů v kosmu. Je to způsobeno změnami v zobrazování a moje "svalová paměť" tudíž nechápe proč to letí tam co to letí, a ne tam co jsem chtěl Šklebící se

Doporučuju počkat a koupit si to až tak za půl roku, pokud nechcete masochisticky stavět jen to co je v předběžném přístupu.
Nebo aspoň než dodělají "vědu", ať máte "příběh" či prostě kvesty Úsměv
Ale já si užívám i to co tam už je Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
alfik
magot napsal:
Btw, ty Muskovo návratové systémy na plošiny v moři a na pevnině asi zatím nejdou udělat, že? Úsměv

Zatím ne, zatím nejde moc plavat. Ale jsou tam připravené doky Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
magot
alfik napsal:
Doporučuju počkat a koupit si to až tak za půl roku, pokud nechcete masochisticky stavět jen to co je v předběžném přístupu.

Jo jo, ta OB je spíše jen pro skalní příznivce, co se už nemůžou dočkat. Asi bych taky doporučil počkat až na plný obsah, aby to neznalého neodradilo dříve, než to začne být skutečně zajímavé Úsměv
 
alfik
Ještě bych něco dodal, protože jsem si to právě pustil a dvě hodiny víceméně v kuse nadával Úsměv
Včerejší úspěchy se neuložily. Takže nemám vlajku nikde. Save se nesavnul, klik neklik.
No tak jsem stavěl aspoň spojařskou mikroraketku - prostě družici na oběžnou dráhu Kerbinu s anténami.
No a byl to porod. Nefunguje staging. Restartuju hru, nefunguje ovládání rakety - točí se SAS neSAS, řídící křidélka taky nic nesvedou. Naprosto náhodně se točí a nereaguje. Restartuju hru, a raketa vybuchne na rampě... asi Vesmírnému Krakenovi došla nálada.
Vypnul jsem hru a juknul na YT jestli jsem sám kdo má podobné problémy.
Nejsem sám!!!

Takže, ještě počkejte. Je to zabugované a mnoho věcí co fungovalo změnili nebo odstranili a přidali věci co jsou matoucí, nefungující a nepřehledné.
Až jim vymáchají hráči čumák recenzema a vytáhnou si hlavu z prdele a... tak teprve potom to bude cajk Úsměv
Masochisti jako já to můžou hrát už teď. Ostatní raději ne.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
magot
Jj, blbne i oddělování stupňů. Někdy pomůže restart.
 
Shadowdeath
Tak po zhlednuti teto recenze... na ty Vanoce asi jo, ale nejspis az za pres rok..

YouTube Video



"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
magot
Je to takový divoký jako IL2 BOX na začátku Šklebící se
 
LesniHU
Nejak se nemuzu zorientovat. Co je tam, prosim, noveho oproti nezmodovane jednicce?
 
magot
ale i ne-herní kosmonautix se o to zajímá Úsměv
live stream
https://www.youtu...gODKE5Nvw8
 
Timofejic
magot napsal:

ale i ne-herní kosmonautix se o to zajímá Úsměv
Neherní sice jo, ale KSP tam vždycky byl tuze oblíben a měl tam i solidní komunitu. Navíc jeden z redaktorů Kosmonautixu dělal překlad pro High Frontier a i k nějakým dalším hrám (s kosmonautikou nesouvisejících) od FITB.
 
Shadowdeath
magot napsal:

Je to takový divoký jako IL2 BOX na začátku Šklebící se


To mas pravdu. Jsem kouknul do emailu a dokonce 90 dolaru jsem jim za to dal v early accessu Úsměv V tu dobu jsem si zrejmne hodne pral nove moderni pokracovani IL2 serie a jako nadseny virtualni pilot jsem rad zaplatil. Dnes uz by to asi taky neplatilo, priority se meni a na litani neni prostor.. mozna az deti odrostou a odstehuji se, tak vyndam zase cajky z krabice...
Takze jo no, skalni priznivci radi zaplati a budou se tesit na updaty.. ostatni budou brblat, ze za to v jakym je to stavu, chteji moc Úsměv

A u toho ILa bylo taky zabavne sledovat diskusi tady na foru.. napr. k tomu, kdyz se ty letadla ve vzduchu kyvala jako ja kdyz jdu po deseti pivech a peti rumech z hospody.. a jeden tabor chvalil jak to ma super realisticky letovy model a druhy tabor zas tvrdil, ze je to blbost a letadla se takhle vubec nechovaji Šklebící se
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
Tyler Durden
Je to prosté, přestaňte kupovat hry v EA.
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Shadowdeath
Tyler Durden napsal:

Je to prosté, přestaňte kupovat hry v EA.


a uz vubec ne od EA.
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
magot
LesniHU napsal:

Nejak se nemuzu zorientovat. Co je tam, prosim, noveho oproti nezmodovane jednicce?

Grafika/ renderování, detail terénu na planetách (zatím nic moc), nové UI a hlavně vytuněné ty věci jako science, kampaň a další, které ještě nejsou dostupné.
Zatím to spíš vnímám jako KSP 1.5 než jako 2.0, ale uvidíme Úsměv
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

21-05-2024 07:41
Zkusil bych se zeptat na fóru 310raf.com

19-05-2024 10:25
Akutní máte někdo fotku Spitfiru 313.SQN s invazními pruhy? A mohl bych ji vidět? Nemám jedinou ...

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

34,918,136 návštěv