April 27 2024 10:41:35
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - DISKUSE
 Vytisknout diskuzi
DK na AH_Dedikated
MK_Paja
Nefunguje vždy na 100% ale včera na Berlín45 se zbláznil, vykopávalo to po každém jednom "úmrtí", pěknej vopruz :sm41: Naštěstí server nebyl ještě v tu dobu plný.
 
rudidlo
paja_cz napsal:
Nefunguje vždy na 100% ale včera na Berlín45 se zbláznil, vykopávalo to po každém jednom "úmrtí", pěknej vopruz :sm41: Naštěstí server nebyl ještě v tu dobu plný.
Třeba to po každém jednom úmrtí vykpopává jen tebe, protože jsi fanoušek DK Šklebící se
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
MK_Paja
rudidlo napsal:
paja_cz napsal:
Nefunguje vždy na 100% ale včera na Berlín45 se zbláznil, vykopávalo to po každém jednom "úmrtí", pěknej vopruz :sm41: Naštěstí server nebyl ještě v tu dobu plný.
Třeba to po každém jednom úmrtí vykpopává jen tebe, protože jsi fanoušek DK Šklebící se

Čekal sem nahrávku na flame a Rudidlo byl jeden z mých favoritů. Šklebící se
 
1stCL_Jamamoto
Nejsem si jist, jestli tohle není duplicitní téma. Tento problém jsem měl také, v jednu dobu se mi to stávalo denně.Intervenoval jsem v tomto směru dosti intenzivně u Cutory. Bohužel je to ale jakýsi bug, se kterým se nedá nic dělat.Smutný
 
MK_Paja
1stCL_Jamamoto napsal:
Nejsem si jist, jestli tohle není duplicitní téma. Tento problém jsem měl také, v jednu dobu se mi to stávalo denně.Intervenoval jsem v tomto směru dosti intenzivně u Cutory. Bohužel je to ale jakýsi bug, se kterým se nedá nic dělat.Smutný

S bugy je třeba intenzivně bojovat Mrknutí
 
Jp-
jj je nutno si pořídit špičatý boty, aby šly (bugy) zašlápnout i v rohu Úsměv
 
ECL_Bulldok
mě se to stává občas taky, ale hlavně v případě, když se přihlásím dřív než je timeout limitZamračený
 
AH_Ronsoc
paja_cz napsal:
Nefunguje vždy na 100% ale včera na Berlín45 se zbláznil, vykopávalo to po každém jednom "úmrtí", pěknej vopruz :sm41: Naštěstí server nebyl ještě v tu dobu plný.


Paja neplac :cry: na prvom mieste co ho vykopava sme my AH-ckary :lol:
Nauc sa neumierat :sm16:
 
MK_Paja
AH_Ronsoc napsal:
paja_cz napsal:
Nefunguje vždy na 100% ale včera na Berlín45 se zbláznil, vykopávalo to po každém jednom "úmrtí", pěknej vopruz :sm41: Naštěstí server nebyl ještě v tu dobu plný.


Paja neplac :cry: na prvom mieste co ho vykopava sme my AH-ckary :lol:
Nauc sa neumierat :sm16:


Kde vidíš uplakanej smajlík ? je tam ten s bejsbolkou Šklebící se
 
AH_Ronsoc
:sm18:
 
1stCL_Jiricek
1:1 :Jiricek:
 
BP_Tyrl
Už sem dlouho nikdo nepsal a koneckonců vyšel ten novej patch, tak jsem se chtě zeptat, není-li ten DK nějaký rozhašený a nešlo-li by ho nějak poštelovat, protože na vykopnutí už nepotřebuje ani jednu smrt, natož tři, ale kope to už po prvním výskoku padákem.A třikrát si ze večer vyskočit a třikrát bejt kopnutej, to už jednoho rozdurdí. Ne ty výskoky, ty kopnutí. Co ho třeba skusit v tichosti nastavit na pět, šest úmrtí. pak bz to mohlo začít kpat po těch kýžených třech?:uhoh:
 
310_cibule
1:15 :sm24:
 
XXX_Dazz
Takže na AH je DK 1. Pěkně ostrý server Šklebící se
 
AH_Cutora
Server je nastaveny 3 smrti, 1 minuta kick. Ted jsem to kontroloval. Ale je mozne, ze ma server dneska zase den a kravi uz po jedne smrti. Obcas mu prdne v te jeho kremikove kouli a blazni. Vetsinou funguje jak ma, ale obcas se zblazni. Nevim co s tim.
 
MK_Paja
a Kurwa, vlákno ožilo Šklebící se,

:tajpan: jen jim dejte pořádnej DK ať poznaj co je realita :sm19:
 
rudidlo
AH_Cutora napsal:
Vetsinou funguje jak ma, ale obcas se zblazni. Nevim co s tim.

Vzhledem k četnosti výpadků, komentovaných ve žvanírně na www.aholubi.org začínám nabývat dojmu, že na vině je FBdaemon. Což mě vede k myšlence, že přechod na IL2SC by AH Serveru mohl prospět.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
310_cibule
3IAP_Dazz napsal:
Takže na AH je DK 1. Pěkně ostrý server Šklebící se


Právě že bohužel není. Kdysi jsme s Jiříčkem založili Bratrstvo na podporu zvyšování realističnosti při létání na AH serveru. V našem programu původně bylo 15 minut za jednu smrt (myslím, že velkým příznivcem tohoto DK byl např. Pája). Jiříček pak zřejmě trochu vyměkl a navrhuje jen minutu za DK.
 
MK_Paja
310_cibule napsal:
3IAP_Dazz napsal:
Takže na AH je DK 1. Pěkně ostrý server Šklebící se


Právě že bohužel není. Kdysi jsme s Jiříčkem založili Bratrstvo na podporu zvyšování realističnosti při létání na AH serveru. V našem programu původně bylo 15 minut za jednu smrt (myslím, že velkým příznivcem tohoto DK byl např. Pája). Jiříček pak zřejmě trochu vyměkl a navrhuje jen minutu za DK.


Je fakt, že původně se projednávala varianta:
:tajpan: Za každou smrt donést CD IL2-FB adminovi osobně ke skartaci (Jiříček navrhoval včetně Joysticku) , a nákup nové licence (krabicové balení). Byla by to ale jen další živná půda pro korupci Mrknutí a jiné nemravnosti, takže se od toho nakonec upustilo.
 
310_cibule
Navíc Čutora poté, co dostal čtyřiadvacáté cédéčko Ila už nevěděl, co s nimi, a tak AH dál zůstává něco mezi arkádovou střílečkou a pokémony :sm10: (nevíte, co tenhle smajlík znamená?)
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,769,254 návštěv