May 21 2024 19:58:34
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Microprose B 17
magot
AJaromir napsal:Podle mě je VR taktický krok

To vymyslel nějakej manažéř, možná v návaznosti na unikátnost Half Life: Alyx. Je to to jen nějaká jeho pomatená představa VR hype only, že to bude zlatej důl a bude pak plavat ve zlaťácích jako strýček skrblík .. jiný důvod nevidím
Racionální je udělat nejdříve použitelný 3D engine (v tomto případě pro long range bomber) do toho udělat simulaci B-17 (či jiných bombardérů) s podporou VR i bez.
Z pohledu obchoďáka i sim developera prodáš maxinum a má to hlavu a patu. Ty jeiich pomatený prohlášení to je čistý LSD .. fakt to celý smrdí Ilyovinou, ale snad se mýlím a jednoho si zalétneme tu bájnou B-17 byť třeba na mizerném enginu Úsměv
Upravil/a magot dne 26-10-2022 21:22
 
magot
AJaromir napsal:
Mě dost dostává ten Outerra engine. Ten je už přes 10 let starý.

ano, to je srdcové eso v celém tom projektu domečku z karet Šklebící se
 
AJaromir
Jako za mě Outerra je velmi výkonný engine. Vypadá dost dobře. I po těch letech. Co jsem o něm hledal, tak klíč je ve využívání fraktálů, což je velmi dobrý nápad. Svět je plný fraktálů a díky tomu podle mě vše v něm vypadá tak dobře. Užitím fraktálů se tak dá dosáhnout obrovských detailů bez nějaké velké námahy.
 
magot
AJaromir napsal:

Jako za mě Outerra je velmi výkonný engine. Vypadá dost dobře. I po těch letech. Co jsem o něm hledal, tak klíč je ve využívání fraktálů, což je velmi dobrý nápad. Svět je plný fraktálů a díky tomu podle mě vše v něm vypadá tak dobře.

Jojo, špatný engine to není. Má dobrou fyziku. Starým tým Daidalos chvíli uvažoval o Outeře a vlastním sim projektu, bylo to okolo roku 2012. Nejvíce nás fascinovali 3D krátery. Ale zakrátko nás to všechny přešlo .. Šklebící se
Tenkrát byl v plánu Lancaster a část z něho bylo i postaveno včetně kokpitů, někteří z vyvojářů už ale nežijí ..
Teď už ale Outera nemůže konkurovat DCS, WT či BOX .. (i když ve fyzice konkurovat může)
 
WT_Horrido
YouTube Video



武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
magot
no ehm, nechci ani zadarmo .. vychází to nějak za 14 dní
YouTube Video



 
Richi
Z ukázky jsem nějaký nejistý, nějak nechápu o co tam vlastně jde. Úsměv
 
magot
To je jednoduché, V Microprose, o jednom zaměstnanci zbastlil/i jeden model B-17, nacpali ho do 30 let starého enginu, přidali tři řádky kódu a CEO očekává, že si za rychle vydělané peníze koupí lambo ..
Upravil/a magot dne 17-01-2024 21:57
 
AJaromir
Mně zatím celé nové Microprose vůbec nenadchlo. Sotva se objevili, začali hned slibovat obří projekty. Já nevím, ale takové věci většinou přichází až tak za 10 let. A ne 5 naráz.
 
1stCL_Fucida
Ta ukázka je komplet z toho původního simu, ne? Už si na to pamatuju dost mlhavě :-)
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Timofejic
magot napsal:

To je jednoduché, V Microprose, o jednom zaměstnanci zbastlil/i jeden model B-17, nacpali ho do 30 let starého enginu, přidali tři řádky kódu a CEO očekává, že si za rychle vydělané peníze koupí lambo ..
A ještě to drze přiznává:https://www.micro...8th-redux/
Tedy netřeba ještě pšknouti, třeba to dopadne dobře a nakonec bude i toto:https://www.micro...ody-100th/
Aspoň doufám, teda...
Za všech okolností zůstávám klaunem. To mě staví na daleko vyšší úroveň než je jakýkoliv politik.
 
Tyler Durden
Měl to být remaster původní hry. A je to remaster původní hry. Není to nová hra. To je teda překvapení co? Jenom Magot mohl čekat DCS kombinované s MSFS protože pak by to možná zadarmo vzal. Úsměv
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
alfik
Tyler Durden napsal:

Měl to být remaster původní hry. A je to remaster původní hry. Není to nová hra. To je teda překvapení co?

Taky jsem to tak pochopil, nevím co všici šílí a se čílí Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
310_cibule
magot napsal:

no ehm, nechci ani zadarmo .. vychází to nějak za 14 dní


Za 14 dní vychází early access, plná hra někdy do konce roku.

Je to remaster, jak podotýkají předřečníci, všude se to píše (tady to vypadá jako náhlé objevení Ameriky). Tehdy jsem ten sim miloval, odlétal off line tři turnusy, dělal skiny a já nevím co : )

Byl kolem vyjití docela poprask. Komunita si od něj hodně slibovala, ale nedlouho před vydáním Microprose přiznal, že to nedokáže procpat dráty, a tak bude jen off line. Lidé, kteří se těšili, že budou moci on-line létat v deseti v jedné pevnosti, páchali na fórech sebevraždy. Strašné zklamání...

Na remaster se těším. Ten sim měl dost atmosféru, rád si ji užiju znovu a v novém hávu.
Upravil/a 310_cibule dne 18-01-2024 11:51
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Coffin Corner
Kdyby měli koule, tak udělají remaster verze z roku 1992... Vyděšený
...taky sem si nemyslel že bych mohl sestřelit německý letadlo. Dva roky po válce se mi to konečně podařilo.
Abraham Simpson
 
magot
no jestli si pamatujete, byli tak zmatení, že ohlašovali celkem tři tituly B-17, tak kdo ví, kterej z nich je tenhle Pff
 
magot
Coffin Corner napsal:

Kdyby měli koule, tak udělají remaster verze z roku 1992... Vyděšený

A pěkně fyzicky na disketách 3.5" a jen pro amigu 1200, ať to má koule Šklebící se
 
saldy
Proč ne, jsem stále hrdým vlastníkem Amigy, jen nás už asi nebude mnoho Úsměv
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Timofejic
magot napsal:

no jestli si pamatujete, byli tak zmatení, že ohlašovali celkem tři tituly B-17, tak kdo ví, kterej z nich je tenhle Pff
No, jmenuje se to B-17 Flying Fortress : The Mighty 8th Redux Trailer, dalo by se tedy předpokládat, že jde o B-17 Flying Fortress : The Mighty 8th Redux, nebo né?
Ten třetí titul je tenhle:https://www.micro...ty-8th-vr/
Za všech okolností zůstávám klaunem. To mě staví na daleko vyšší úroveň než je jakýkoliv politik.
 
1stCL_Fucida
Já taky myslel, že to bude remake a ne "jen" remaster Úsměv. Tak nejsi sám, Magote Šklebící se.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

21-05-2024 07:41
Zkusil bych se zeptat na fóru 310raf.com

19-05-2024 10:25
Akutní máte někdo fotku Spitfiru 313.SQN s invazními pruhy? A mohl bych ji vidět? Nemám jedinou ...

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

34,917,686 návštěv