May 06 2024 03:10:22
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
MP kampaň Mat Černou Dámou
MB2 PauraCZ
i.imgur.com/rqiCbvo.jpg






Piloti, bojovníci.

Dovoluji si vám představit nový projekt z dílny tvůrců kampaně Tah perským jezdcem. (předchozí vlákno)

Kampaň nazvaná MAT ČERNOU DÁMOU (MCD), nás zavede do doby velice horké Studené války. Přesuneme se do fiktivní africké země, o kterou svádí nelítostný boj dvě supervelmoci prostřednictvím dosazených vůdců. Africkou mapu v DCS nemáme, takže se bude děj odehrávat znovu na mapě Persian Gulf a to pouze na území severně od průlivu.

Na základě našich poznatků z minulých kampaní, jsme se rozhodli předejít debatám o tom, jak které zbraňové systémy fungují a nefungují přesunutím děje do doby, kdy záleželo na tom, co mají piloti v hlavě a co mají natrénováno. Uvědomujeme si skutečnost, že pro část pilotů je zajímavější využívání všech vymožeností “moderní” techniky DCS, než použití tradičního leteckého řemesla a těsné spolupráce s ostatními piloty. Věřte nám však, že ani v současnosti se bojovníkem nestanete v okamžiku, kdy se naučíte ovládat čudlíky v kabině.

Jak to tedy bude fungovat? Nová kampaň bude PvP a bude sledovat dějovou linku, která se bude odvíjet od událostí na bojišti. Dopředu tedy nevíme, jak to dopadne. Nově přidáme do kampaně ekonomiku a obyvatelstvo, které vytváří zdroje, za které je možno kupovat zbraně a munici. Další nový prvek v kampani je využití části statických budov mapy jako cílů pro pozemní útoky. Zničení těchto budov ovlivní ekonomiku a tím i schopnost válčit. Díky této koncepci nebudeme muset vkládat cílové objekty do mise, jsou jich tam tisíce a obě strany mají naprostou volnost kde a no co útočit.

Asi vás nejvíce zajímá, jaké letadla budou v kampani použita. Tak tedy za červenou stranu bude možné koupit MiG15, MiG19, MiG21 a Mi8. Modrá strana bude mít možnost koupit F-86F, A-4E, F-5E a vrtulník UH-1H. Obě strany budou mít možnost využít vrtulový letoun TF-51D jako průzkumný. A taktéž si budou moci vybrat dva typy vrtulových bojových letounů z tohoto seznamu: P-51D, P-47D, Spitfire Mk IXc a FW 190 A-8. Ceny letadel budou, vzhledem k jejich kvalitě, značně rozdílné. Budou použity SAM systémy 1. generace, jsou ale výrazně dražší, než nejdražší letadla. V kampani nalezneme také pozemní jednotky, které mohou obsazovat jednotlivé provincie na mapě.

Celá kampaň MCD bude obsahovat dvě hry:

Strategickou – která řeší, na jaké cíle útočit a které provincie se pokoušet získat.

A taktickou – kde se budeme snažit plnit úkoly jednotlivých skupin letadel.

Předpokládáme, že kampaň bude možné vyhrát nebo prohrát různými způsoby. Jak? To nikdo neví.

Těšíme se na setkání nad rozpáleným africkým pískem.

Team AVS.
https://discord.g...
=MB2= 1.Flight - Falcon Flight; =UVP= Společné výcvikové centrum JTC;
=AVS= Aliance Virtuální letek
 
magot
Co jsem tak okrajově pochopil, tak RED strana bude mít k dispozici zbraně ČSLA, respektive expediční sbor Vyděšený
pojďte posílit red stranu!
www.aeroweb.cz/Obrazky/Image/HWScan00028.jpg

snad zpřístupní i kurfiřty aby mohli "simulovat" mezky Úsměv
www.valka.cz/files/s-199_____na_e_vojsko_1951__.49_140.jpg
Upravil/a magot dne 10-10-2020 22:28
 
magot
Video z poslední mise, 5:33 má smrt v mustangu, dvě vteřiny předtím i vedoucí této dvojice. Úsměv
YouTube Video



Upravil/a magot dne 18-03-2021 00:45
 
1stCL_Fucida
To mi připomíná Tajemnou záři nad Pacifikem Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
magot
V podstatě ano Šklebící se
Nicméně, v rámci kampaně byly vrtuláky (P-51/47 a spit) zatím relativně účinné, vzhledem k tomu že létají zhruba 30m nad terénem a palubní radary F-5 a Mig-19/21 a fan-song (SA-2 radar) je nezachytí, tak už nadělaly spoustu škod.
Předchozí např. mustangy červené strany napadly a zlikvidlovaly třetinu pozemních cílů celé mise. Není to nic jiného než podobné nasazení IRL AG role P-51 v Korei a A-1 ve Vietnamu. Dnes A-10.
Ale nad dogfighty to není. I když jednou jsem se pustil s P-47 do třech A-4E a přežil Šklebící se
Upravil/a magot dne 18-03-2021 01:09
 
magot
Mustang z MCD kampaně, legenda ožívá Úsměv
[img]https://media.discordapp.net/attachments/335867827477020675/850414096666460190/DSC_0898.JPG[/img] is not a valid Image.
[img]https://media.discordapp.net/attachments/335867827477020675/850414091843797033/DSC_0897.JPG[/img] is not a valid Image.
 
magot
Nová kampaň se blíží, tedy jen pro majitele Sýrie
https://sites.goo...m49bji99ab
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

34,823,994 návštěv