April 30 2024 16:52:35
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 2
Lanc, CSW_Eda

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Nejlepsi mise?
LesniHU
V navaznosti na diskuzi o planesetu BoX, offlinu a jejich kvalite jsem premyslel o nejakem meritku, jak tyhle veci ohodnotit. Nakonec jsem skoncil u tohoto a mam za to, ze je to nejlepsi meritko kvality:
behem jake mise jsem mel pocit, ze to opravdu, ale opravdu nesmim pokazit?

Pak jsem premyslel, u ktere OFFLINE mise jsem ten pocit mel. Bylo par pripadu, kdy se to blizilo, typicky nejaky free weekend v DCS a "nauc se s tim a nerozbij to ani jednou", ale vlastne jedina jednotliva mise, kterou si v tomto kontextu vybavuji, byla ve starem ilovi, kdyz jsem ho po delsi dobe zapnul, a zaletel si s SBD Midway s navratem na lod s Hayrake majakem.

Musim priznat, ze mi takovy pocit v simulatorech chybi a ze je to generovano uplne jinymi aspekty, nez dokonaly FM a graficky engine. Takze co vy ostatni, mate nekdy pocit, ze by bylo fakt blby to pokazit? Myslim v offline. U jakeho simu to bylo naposledy?
 
1stCL_Fucida
U mě to není zase až tak dávno. Když jsem si v nějaké slevičce pořídil do BOXu kampaň Ten Days of Autumn, tak jsem se asi při třetí misi přistihl, že jsem zatím nezařval, ale že k tomu už bylo blízko. No a říkal jsem si, že by bylo hodně fajn tu kampaň odletět na "první dobrou" celou.

Ta kampaň byla sama o sobě hodně dobře navržená a když si k ní člověk ještě vytvoří "vlastní limity", tak je to ještě lepší. Tak mě napadá, že bych si ji teď mohl ve VR dát znovu Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
ZVP Zdenek
DCS Mi-8 , každá mise..... Šklebící se
Die Tschechen sind die lachende Bestien
 
Mira
Když jsem byl ještě mladej a hloupej, tak jsem si lítal kampaně v BMS na " jeden " život. Takže když jsem byl KIA, uplně jsem resetoval celý logbook a jel nanovo. A to byly nervy, když tě smahnul nějaký blátošlap Iglou a ty jsi měl pár bodu do povýšení. Jenže časem jsem zjitil že takhle to na toho generála nedotahnu a tak jsem si tento limit zrušil Úsměv Ale mělo to fakt " koule ". Ono stačí sesřelit vlastního a už i tak jdou body hodnocení dolů.
 
Tyler Durden
DiD kariéra v Aces over Europe a každé setkání s Gabreskim. Byl velice, velice,velice nebezpečný Úsměv
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
magot
nejlepší SP mise jsem přece udělal já Šklebící se
https://vwings.ne...rowstart=0

ne, kecám .. nejlepší mise dělá Saldy do starýho šturma .. ten bomber pack je bezkonkurenční
jinak přímo nějaká mise .. s kikinou to bylo dobrý
https://vwings.ne...rowstart=0
 
rudidlo
Nejlepsi letecky sim pro me byly v devadesatych letech Red Baron, Aces over Europe a Aces of the Pacific.

Absolutni immersion efekt, ktery mi daval pocit, ze jsem "opravdu tam" v kontextu aktualni situace na fronte.

EDIT: Mohu se take mylit a prd si pamatovat.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,786,605 návštěv