May 02 2024 01:43:36
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World 2020
milan555
Když tu mluvíte o Hornetu, nějak nepobírám toho autopilota. U Mirage nastavím stoupání/klesání, navolim cílovou výšku a hotovo. Tady je Attitude nebo altitude hold ale nevim jak to kombinovat.
 
Kukuloo
Ja sa nebojim ze by som kocura nezvladol. Su tu ludia co by mi pomohli. Ale je zrejme ze na mojom zeleze to v plnej palbe textur nedam. A to ma nesmierne mrzi. Srsen Kocura v tomto poraza a to dost jasne na mojej masine. Peniaze na kocura, zaliv aj supercarrier mam, zelal som si k 40ke od gratulantov prispevok a ze sa opijeme neskor Šklebící se

A cas tomu mozem venovat len v noci ked mali prdosi spia a manzelka sa stara o nase male babo. Proste pragmaticky to teraz vyhrava Srsen, menej casu na ucenie. Ked nastupim do prace, nezvladnem ten napor byt do rana hore.

Ale moja priorita je carrier operations a tam ak ustalim Kocura vo fps, bude to dobre. Nepotrebujem bojovat, proste zvladnut Case I/II/III je pre mna zaujimavejsie ako virtualny boj. A ak sa mi kocura v fps podari vyladit, rad si ho vyberiem.

Nestazujem si. Je to fajn testovat a skusat i ked celu noc nespim. Mam dofcu a da sa to zvladnut. Este pripravujeme v iloj novorocny polet, tak je sa na co tesit Úsměv

Dam tomu este cas a rozhodnem sa. Netrpim, tesim sa na to rozhodnutie ci to bude Srsen alebo Kocur Úsměv
Letka_13/Kukulo
 
magot
Kocour je jednodušší na učení si myslím, tedy pilot .. asi i RIO. Je to jen analog plus jednoduchý počítač. Tedy zabere méně času.
Nemá těch milion sub-obrazovek a další miliardu kombinací. Nepočítaje, že hornet stále nemá vše implementováno. Proto Hornet nelítám, nemíním se učit nehotovou věc.
Krom toho kocour ten má styl, hornet to je taková nedomrlá škareda nějakýho úředníka co potřeboval ušetřit Šklebící se
Upravil/a magot dne 29-12-2020 17:37
 
Kukuloo
magot napsal:

Kocour je jednodušší na učení si myslím, tedy pilot .. asi i RIO. Je to jen analog plus jednoduchý počítač. Tedy zabere méně času.
Nemá těch milion sub-obrazovek a další miliardu kombinací. Nepočítaje, že hornet stále nemá vše implementováno. Proto Hornet nelítám, nemíním se učit nehotovou věc.
Krom toho kocour ten má styl, hornet to je taková nedomrlá škareda nějakýho úředníka co potřeboval ušetřit Šklebící se


No ten Srsen ma troska vyhodu ze som ho videl nazivo na leteckom dni. Bol to tusim spaniel, ale bola to nadhera. Bolo tam vsetko mozne, aj nase Mig-29 na ktore sa vzdy velmi tesim. Ale pre mna bol Srsen exot. A bol tam aj Corsair F4U, to bola tiez uzasna palba. A stretol som tam aj erichosa a Algyho a Robo. a jeho brata. A bol som tam s mojimi namornikmi malymi a bolo to super. Ale to len na okraj.


Potestujem este par noci. Tesim sa Úsměv A to je dolezite, lebo predtym som o dcs vlastne ani nezakopol, i ked mam FC3 a Mig-15. A F-86 mi nedali aj ked to bol darcek Zamračený
Letka_13/Kukulo
 
magot
jestli si pořídíš mapu perského zálivu, tak by ses mohl přidat k nám do kampaně. Jsou tam vrtuláky a starý trubky až po Mig-21/F-5 ala Vietnam Úsměv
 
Kukuloo
Aky mate nazor na vertical sync? Mam nvidiu 1060. Ubratim nakych detailov mam fps v kocurovi lietajuce od 50 po 70. Na palube supercarrieru cca 40. Po zapnuti vsync sa snazi drzat 60, ale zlietava to aj pod 60. Na supercarieri som to uz nestihol skusit, blizilo sa rano Šklebící se

Edit: zapol som to na karte nie v hre
Upravil/a Kukuloo dne 30-12-2020 12:48
Letka_13/Kukulo
 
AJaromir
Pokud jsou FPS nižší, než je obnovovací frekvence monitoru, tak Vsync je na nic. Pokud se pohybuje frame time takhle na rozmezí, tak ideální je zapnout adaptivní Vsync. Nejlepší řešení je samozřejmě Vsync vůbec nepoužívat a mít Freesync/Gsync monitor.
Upravil/a AJaromir dne 30-12-2020 12:49
 
Kukuloo
Ano na supercarrieri je to o tretinu pod.
Letka_13/Kukulo
 
AJaromir
To je proto, že další synchronní frekvence je 30hz, zakže FPS se zapnutým Vsync skokově posunou na 30FPS. Pokud je to právě na rozmezí, tak to může dělat nepříjemný stuttering. Je důležité si uvědomit, že Vsync vznikl aby se zabránilo tearingu. Jeho velkou nevýhodou je zvýšení input lagu. Potom je ještě možný Vsync s Tripple buffering, díky kterému jde dosáhnout i synchronních 45 fps, ale ještě více zvětšuje input lag. Proto je dobrý adaptivní Vsync, který funguje tak, že Vsync se automaticky zapne pouze když FPS jdou nad obnovovací frekvenci monitoru. Potom je ještě u Nvidie funkce FastSync, což je tak trochu upravený Vsync, aby způsoboval nižší input lag.
Upravil/a AJaromir dne 30-12-2020 12:56
 
magot
zkráceně VSync vypnout Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,798,612 návštěv