May 02 2024 08:52:23
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World 2020
AJaromir
Forrestal bude zdarma pro všechny. Vyrábí jej Heatblur a ti řekli, že to tak bude.
 
magot
Kukulo, ty jseš hodně zatížen, na ten provoz na letadlovkách, jestli plánuješ létat s moderníma strojema a chceš tam mít celý ten ansábl panďuláků, ten landing system a později i atc z věže, tak si to asi pořiď.
Pokud ti bude stačit jen letadlovka pro kocoura, pak stačí počkat na Forrestal.
 
Tapi
... nejlepší 3D model CV pro DCS nejlépe SC od ED nebo od HB...
Sorry za OT, ale nemohl jsem si pomoct :-) pamětníci si možná vzpomenou na jistou písničku Ivana Mládka složenou ze samých zkratek :-))))

EDIT: aby si to někdo špatně nevykládal, to není nic proti nikomu z výše uvedených příspěvků, jen jsem si uvědomil, jak každý z nás používáme úplně samozřejmě velké množství zkratek, a všichni jim kupodivu i rozumíme ;-)
Upravil/a Tapi dne 25-12-2020 18:27
WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
Aces_Wild
Chuck aktualizoval průvodce AJS-37 Viggen:

Last Updated: 25/12/2020

Revision History:
-25/12/2020: Complete guide overhaul

Přímý odkaz ke stažení (mudspike.com, .pdf)
 
Kukuloo
No, ako som bol tak nabudeny tak som prehliadol jednu dost dolezitu vec...

I5 7600 3.50 GHz, 16GB RAM, GTX 1060

Jak si prevelice vychutnavam stareho iloj a BOX (ked ho niekedy zapnem) v plnych detailoch (ano hlavne pri tom Iloj to nie je problem ze Šklebící se ), zrazu pri nastaveni HIGH v DCS mi tych 18-20 fps v kokpite Kocura tak nak nestaci Šklebící se Hornet je na tom o cosik lepsie. Medium uz je o dost lepsie, okolo 70fps. Naky custom je medzi 40-50. No vsak sa s tym viac pohram.

No a.. chalani ako nastavim otacanie prednej podvozkovej nohy na Kocurovi so smerovkou? Úsměv
Letka_13/Kukulo
 
AJaromir
No, já se těším na to, že by jednou mohl být DCS multicore. Třeba aktuálně turbulence. Ty žerou výkon jako kráva. Mohli jejich výpočty kompletně hodit na sólo procesor. Zkuste si zapnout turbulence a pak letět rychlou misi útoku na roj B-17 s Antonem. To se poserete. A tam jde vidět, jak to brzdí CPU, protože výkon GPU najednou padne ze 100% na 20%, tedy čeká na CPU a FPS jdou do kytek. ALE! Jakmile turbulence vypnete, tak to najednou valí jak nikdy.
 
magot
Kukuloo napsal:
No a.. chalani ako nastavim otacanie prednej podvozkovej nohy na Kocurovi so smerovkou? Úsměv

Namapuj si na joy NWS - nose wheel steering
 
Tapi
AJaromir napsal:

No, já se těším na to, že by jednou mohl být DCS multicore. Třeba aktuálně turbulence. Ty žerou výkon jako kráva. Mohli jejich výpočty kompletně hodit na sólo procesor. Zkuste si zapnout turbulence a pak letět rychlou misi útoku na roj B-17 s Antonem. To se poserete. A tam jde vidět, jak to brzdí CPU, protože výkon GPU najednou padne ze 100% na 20%, tedy čeká na CPU a FPS jdou do kytek. ALE! Jakmile turbulence vypnete, tak to najednou valí jak nikdy.

Bylo by skvělé, kdyby DCS ve 2021 přešel alespoň v OB na VULKAN. Uvidíme, jestli ho v lednových ohlášeních připravovaných novinek zmíní, pak by alepoň byla jakási šance...
WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
AJaromir
že by Vulkan přinesl lepší výkon, se dá polemizovat. Ale pro ED tohle může být velmi důležitý krok, protože Vulkan je první cesta k multiplatformě. Tedy možnost udělat hru i pro linux, android, ios,...
 
AJaromir
Podle posledních novinek na ED Je multicrew v UH-1H udělaný fakt dobře. Tedy synchronizace kokpitu je udělaná tak, že všichni mohou ovládat všechno, což se teda Polychopu narozdíl od Belsimteku nepovedlo. Také v rámci multicrew by měla být zachována možnost přepínat se do jiných pozic, což se taky může hodit, když třeba ve stroji letí jenom dva hráči.
 
CSW_Rannisokol
Uhčko můžu potvrdit, vše funguje jak má, včera jsme to zkoušeli ve čtyřech a je to prdelŠklebící se Hlavně když se začnou všici přetahovat o řízení.
i.ibb.co/Yp9d9tw/Rannisokol.png
 
AJaromir
Co jsem četl, tak "přetahovat" o řízení se nedá. Dá se o něj požádat a majitel to musí schválit. navíc oproti ostatním si může vynutit ovládání nazpět. Tedy nepotřebuje schválení od toho, komu jej předal.
 
Kukuloo
magot napsal:

Kukuloo napsal:
No a.. chalani ako nastavim otacanie prednej podvozkovej nohy na Kocurovi so smerovkou? Úsměv

Namapuj si na joy NWS - nose wheel steering


No, to je hned ine polietanie, dik Šklebící se
Letka_13/Kukulo
 
CSW_Rannisokol
AJaromir napsal:

Co jsem četl, tak "přetahovat" o řízení se nedá. Dá se o něj požádat a majitel to musí schválit. navíc oproti ostatním si může vynutit ovládání nazpět. Tedy nepotřebuje schválení od toho, komu jej předal.
Jj, nepřetahujem se doslova, ale do uší mi řvali tři další, že jak to pilotuju, a ať jim to dám, že už je to nastartovaný (všichni jsme si to stáhli teď ve free akci a já byl jedinej, kdo to uměl startovatCool)
i.ibb.co/Yp9d9tw/Rannisokol.png
 
Kukuloo
Tak to ciham pomaly. Kocur ma v nakej rychlej misii Case I fps kolisave od 16 po 50.zaskuby su znatelne a nie je to plynule. Raz dcs spadlo a raz zamrzlo ze ani task manager nesiel spustit. V rovnakom grafickom nastaveni Srsen stabilne takmer 60fps a zatial nezavahal. Obidve misie so supercarierom. Uvidim ci kocurovi pomoze znizenie detailov, ale z toho radost pravdaze nemam, lebo je to fakt parada.
Letka_13/Kukulo
 
magot
Zkus vypnout stíny a zrcátka. U kocoura jsem na SC taky zaznamenal jakýsi drop .. zatím jsem to blíže nestudoval. Jinak se mi drží 50 - 70 fps na mapě Sýrie při zemi na plné detaily.
Sršeň má jednodušší kokpit, tak běhá stabilněji. Ovšem kocour to není Šklebící se
 
Kukuloo
Tak uz dve noci som laboroval s grafickym nastavenim. Kocur sa ustalil. Ale nad krajinou to zatial nie je ono. Samozrejme Srsen ho predbieha vo fps.


kukam vseliake tie ladenia po internete. No a hodil som oko aj na Chuckove manualy... to som kukol len Case 1 na F14 a 18. Ten Hornet je jednoduchsi, Kocur tam toho ma. Pre mna je komplikovany aj FC3. Chcem ja vobec toto Šklebící se
Letka_13/Kukulo
 
Zifi
Já už to vzdal. Prostě to na mě musí počkat do důchodu. Až bude míň práce, až přestane sloužit tělo na sport a ženský Šklebící se
 
AH_Kraken
Kukuloo napsal:

Tak uz dve noci som laboroval s grafickym nastavenim. Kocur sa ustalil. Ale nad krajinou to zatial nie je ono. Samozrejme Srsen ho predbieha vo fps.


kukam vseliake tie ladenia po internete. No a hodil som oko aj na Chuckove manualy... to som kukol len Case 1 na F14 a 18. Ten Hornet je jednoduchsi, Kocur tam toho ma. Pre mna je komplikovany aj FC3. Chcem ja vobec toto Šklebící se



CASE I pro F14 a F18 je stejný. Nebuď srab, to dáš Úsměv
 
magot
Není, kocour je stabilnější Úsměv
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,800,684 návštěv