April 23 2024 09:19:10
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 1
Hot_Dog

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Tak mi dali zaracha
Zifi
Kolik běháš? Navíc běhání bych na hubnutí nedoporučoval. Možná ze začátku lidem, kteří nikdy nesportovali. Aby si tělo trošku přivyklo na zátěž. Lepší je donutit svaly vykonat vetší práci. Navíc je i posílíš. Soustředěním se jen na běhání, příjdeš o většinu svalové hmoty a vytrénuješ tak leda plíce (pokud netrénuješ stovku)
Upravil/a Zifi dne 14-04-2019 11:25
 
Mira
Hubnoucí okenko aneb " Benchuj, dřepuj, tahej. Můžeš chodit nahej. "
 
Aces_Wild
Zifi napsal:

Kolik běháš? Navíc běhání bych na hubnutí nedoporučoval. Možná ze začátku lidem, kteří nikdy nesportovali. Aby si tělo trošku přivyklo na zátěž. Lepší je donutit svaly vykonat vetší práci. Navíc je i posílíš. Soustředěním se jen na běhání, příjdeš o většinu svalové hmoty a vytrénuješ tak leda plíce (pokud netrénuješ stovku)

Ano, to je klasický mýtus, který rádoby odborníci na vše šíří kolem sebe stále dokola.
On totiž takový běh nalačno po ránu pěkně pálí svalový glykogen, při odpočinku se pak k doplnění používá podkožní tuk. Běháním tedy o svalovou hmotu nepřicházíš, pouze zabraňuje nabrat novou...
 
Zifi
Máš to vyzkoušené praxí? Vždy když hubneš tuky , tak přícházíš i o svalovou hmotu. Samozřejmě pokud ji máš minimum, tak to ani nepoznáš
 
Mira
Safra, já koukam. Tady je to najednou i samej odborník na hubnutí Úsměv já za rok sundal 25kg. A jak ? Přestal jsem žrát jak prase, začal zvedat pořádný váhy a po nich běhal na páse jak Emil zamlada tady u nás v Hranicích po kasárenských chodbách Šklebící se
 
saldy
Zhubnout není umění, ale udržet to. Držím si 80 změnou jídelníčku, hlavně žádný sport, to by mě zabiloŠklebící se
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Zifi
Dobrá práce. O tom jsem mluvil Miro
 
Seb
Nemělo by se to vlákno přejmenovat...? Šklebící se
 
magot
Mělo zhruba na "Lítostivé ženy v přechodu radí jak zhubnout" Šklebící se
 
ringlett
magot napsal:

Mělo zhruba na "Lítostivé ženy v přechodu radí jak zhubnout" Šklebící se


Do přechodu daleko a z rakve jsem ještě utéct stihnul Úsměv
Ale zajímavé co lidi komentují a proč Úsměv
Nelétám, občas se plazím ...
 
magot
On nás ten futrál stejně jednoho krásného dne dohoní. ;-)
 
magot
A teď si dámy něco uvaříme .. originální recept na coca colu z roku 1885

Original Sugar Syrup Recipe:
FE Coca (Fluid Extract of Coca) 3 drams USP (10.5 mL)
Citric Acid 3 oz (85g)
Caffeine 1 oz (30 mL)
Sugar 30 #
Water 2.5 gal
Lime Juice 2 pints (473 mL)
Vanilla 1 oz (30 mL)
Caramel 1.5 oz or more to colour

YouTube Video




taktéž si povšimněte že original coca cola chutná jako pepsi Šklebící se
 
alfik
Zifi napsal:

Kolik běháš?

To byl vtip pro znalce Úsměv Neběhám, neboť nelze, furt sedím, a jsem tudíž tlustý jak prase Úsměv
Vtip absurditou, resp. zjevnou nekorespondencí reality a vyřčeného, i přes formální správnost výroku.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
LEON
Hlavně Alfíku nedej na místní znalce, že na obezitu je nejlepší běhat, takové rady můžeš dostat fakt jen na SVK Úsměv Poničíš si již tak zvýšeným namáháním opotřebované klouby, spadne Ti klenba v chodidlech (pokud tam ještě nějaká zůstala) a na frak dostane i páteř, obratle... Pokud má někdo opravdu těžkou obezitu (ne jen pár kilo nadváhy), tak běhání je to nejhorší, co člověk může udělat...
 
https://www.rcfree.eu
Zifi
Moc si vážím tvojí definice absurdního vtipu. Ale v reálném životě se pohybuji v komunitě, kde běh není nic absurdního. Tudíž jsem nemohl Tvůj vtip pochopit
 
CSW_Cassius Chaerea
Za války na obezitu existovali tábory.
 
Zifi
Lidi se za války přežírali ještě víc než dnes. Nějak se to řešit muselo
 
alfik
Tak tak. A jaké měli sqělé výsledky! Někteří zvláště svědomití táborníci zhubli i pod 30 kilo! Úsměv

Jinak, pro Leona a Zifiho: Ono totiž dokud jsem běhal, a já jsem se naběhal celkem dost, jak v práci, tak při sportu, tak jsem problémy s váhou neměl.
Nebudu vyvracet, jestli je nejvhodnější běh - nic takového netvrdím. Tvrdím, že je vhodný, a to je rozdíl (v tom -nej).
Rozhodně doporučuju pro zhubnutí raději více pohybu, než méně žrádla. Toť vše.
No a jako odstrašující příklad mohu ukázat na sebe. Jím málo, ale taky se hooodně málo hýbu. A následky (od tloušťky po zdrav. problémy) se dostavují.
Bohužel, nemůžu se už devět let hýbat více... a to dělám co můžu Úsměv
Takže se pěkně napapinkejte, a pak šupajdy ven, na hřiště! Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Uzin
Našel se takový SAS-žoldák, který se pokoušel popírat, že jsem na SAS dostal ban.
Musel jsem přesvědčovat kopií obrazovky .

Tak a teď můžete pohřbít příspšvek zase kecy o své obezitě...Šklebící se
 
magot
Nejenže tam lžou jak když tisknou, ale to co vytisknout tak to taky zapřou. Těm není pomoci Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

34,745,944 návštěv