March 28 2024 20:39:49
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Factorio - Satisfactory
CSW_Cassius Chaerea
YouTube Video




YouTube Video




YouTube Video




Pro ty co nehráli Factorio:
YouTube Video



 
AJaromir
Sterak to hraje s prominutím jako blbec. Strašně neintuitivně.
A stejně, factorio je za mě pořád lepší. Hlavně díky přehlednosti způsobenou tím, že je pohled z vrchu a vše se staví do mřížek.

Brzy vyjde moc pěkný update 0.17 pro factorio. Hodně optimalizuje recepty a přidává další příběhové mise.
 
alfik
Blbý úhel pohledu. Takto se nedá nic plánovitě dělat - vždy vynde zmatek.
Proto je Dwarf Fortress skvělá a klony (např. Gnomorie) špatné. Proto je Factorio skvělé a tohle je taky na prd.
Smiřte se s tím. Pohled kolmo shora je jediný použitelný - ať už si grafici posedlí tím že dělají "ve hrách umění" myslí cokoli. Vojáci, námořníci, plánovači, zeměměřiči, dokonce i daňoví úředníci, všichni používají pohled kolmo shora - takzvané "mapy" jak se tomu někdy odborně říká.
Vždy když je to použitelné k jakémukoli přemýšlení, je to:
1) půdorys
2) zmenšené v jednom a tom samém měřítku (tedy né v jakési pseudoperspektivě)
3) zjednodušené (symboly, značky, apod.).

A Sterak je šoumen. Vydělává mu prachy že hraje jako tydýt. Kdysi hrál dobře a taky si zjišťoval něco o hrách, např. o lore v příběhových, ale pak zjistil, že když bude hrát jako debil tak se na něj bude koukat víc -náctiletých, tak hraje jak hraje a má k tomu ty blbé kecy. Další, koho jeho vlastní profesionalita ničí. Ještě známější by byl kdyby byl sprostý, nebo ječel jako osmiletá holka. Pak by měl i miliony shlédnutí Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
CSW_Cassius Chaerea
Vždycky mě fascinovalo kolik času lidí utratí, aby sledovali jak si někdo jiný hraje...zvláště když je to podle nich blbec.

Mě na tom vadí, že to není na steamu. A podobné stavebnice měli na trhu docela úspěch, myslím že tohle bude mít taky.
 
AJaromir
Cassiusi, ten Let's play je totiž tisíckrát lepší, než kdejaká recenze. Tam to vidíš prostě z první ruky, jak to opravdu vypadá, jak se to hraje, proto jsou tak populární. Uděláš si vlastní názor místo toho, aby jsi četl názor někoho jiného.
 
alfik
Jsem v důchodu - čili sedím u PC 12-13 hod. denně. Mám na to čas Úsměv
A to co dělám coby dobrovolník, spočívá víceméně v čučení do internetu a přemýšlení o tom, co to všechno (co jsem tam vyčetl a vyposlechl) znamená, a pak napíšu odběrateli co si o tom myslím.
K tomu se občas hodí sledovat nějaké blbé video (a pokud je česky je to vítaná změna po všech těch Al-Džazírách a jiných Šklebící se ), jen tak... jako "odpočinkové pozadí".
Jako něco, na co se dá tupě zírat (takzvaně "čučet do blba" ) a nechat myšlenky ať se laskavě seřadí a rozpočítají Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
CSW_Cassius Chaerea
AJaromir napsal:

Cassiusi, ten Let's play je totiž tisíckrát lepší, než kdejaká recenze. Tam to vidíš prostě z první ruky, jak to opravdu vypadá, jak se to hraje, proto jsou tak populární. Uděláš si vlastní názor místo toho, aby jsi četl názor někoho jiného.
Ano to dělám...když si chci koupit hru. Nedělám to proto, abych hodnotil tvůrce videa jak krásně a zábavně o tom mluví, co všechno v té hře dělá dobře a co špatně a jakej je to kokot, protože jsem tu hru hrál už tisíckrát a vím o že to jde udělat lépe... Úsměv Takhle jsem tu hodnotil jen jeden odkaz nějakého tydýta co dělal video recenzi na starého šturma.
 
AJaromir
Jenomže i tak on sám může kvůli tomu, že to se hrou neumí, "poškodit" její skutečný vzhled nebo jak to napsat. Může to video udělat tak, že dojem je pak zmanipulovaný. Viz Čtenářský gameplay DCS:World na games.cz

Já jsem jen reagoval na to, že když třeba stavěl el.vedení nebo pásy, tak měl napřed vyzkoušet, jestli se sloupy nebo podpěry budou stavět automaticky, pokud je má v inventáři, což mám dojem, že jde.

Nebo když stavěl jeřáb pro nakládání transportéru, tak se divím, že nezkusil místo děliče použít výstupní pás z "překladiště" do elektrárny.
Upravil/a AJaromir dne 15-03-2019 12:02
 
CSW_Cassius Chaerea
AJaromir napsal:

Jenomže i tak on sám může kvůli tomu, že to se hrou neumí, "poškodit" její skutečný vzhled nebo jak to napsat. Může to video udělat tak, že dojem je pak zmanipulovaný. Viz Čtenářský gameplay DCS:World na games.cz

Já jsem jen reagoval na to, že když třeba stavěl el.vedení nebo pásy, tak měl napřed vyzkoušet, jestli se sloupy nebo podpěry budou stavět automaticky, pokud je má v inventáři, což mám dojem, že jde.

Nebo když stavěl jeřáb pro nakládání transportéru, tak se divím, že nezkusil místo děliče použít výstupní pás z "překladiště" do elektrárny.
A já se ti divím že čumíš na video o hře, když víš jak jí hrát. Mrknutí
 
alfik
No vidíš. A já se dívám (i na let. simy, nejen na "stavěčky" ) mj. i proto, že se chci něco naučit. Někdy narazíš na člověka, který ví a zná něco, co ty ne.
I po těch létech se Šturmem občas zírám a učím se (no, snažím se učit) od druhých. Zvl. když jste všichni lepší než já! Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
AJaromir
Já se na to video díval, abych věděl, jak ta hra vypadá, jak se hraje, tedy abych zároveň věděl, jak ji hrát. To, co jsem zde napsal, je prostá dedukce z jeho videí, ne z mé vlastní zkušenosti. Prostě mám jinou intuici, než on.
 
AJaromir
Jsem po vydání stabilní aktualizace 0.17 se rozhodl, že začnu na novo. Po mnoha nezdarech jsem se rozhodl udělat továrnu pokud možno co nejvíce modulární. Navíc to kombinuji s pokusem získat trofej "líný parchant" - která spočívá v tom, že v ruce se nesmí vyrobit víc, jak 111 věcí. 103 je nejmenší možné množství. Méně jich v ruce prostě udělat nejde. Aktuáně dělám výrobu základních potřeb. Potom bude následovat výroba obranného systému.

[img]http://postimg.cz/images/kBQFF.png[/img] is not a valid Image.
Upravil/a AJaromir dne 12-11-2019 22:13
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,598,117 návštěv