March 29 2024 01:39:15
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Editor misí
ringlett
Dnes jsem konečně našel editor misí. Ale usím přiznat, je to pro mne tedy těžký oříšek. V tuhle chvíli dokážu vyměnit mapu a dát letadlo na letiště a tím končím. 'Nic jako trasu letu už nejsem schopen zadat ...
Dokonce jsem našel návod v angličtině, ale taky to nepomohlo.


Zkoušel jste už někdo něco v tomhle Editoru misí zadat?


Edit. Konzultace s Youtrubkou. Proboha! Složiteji už to nešlo?
Upravil/a ringlett dne 09-03-2019 15:38
Nelétám, občas se plazím ...
 
kopeda
Něco málo jsem zkoušel, a něco se dokonce i podařilo vytvořit, ale je to celkem složitý. Hodně mi pomohlo tohle video: YouTube Video


 
ringlett
kopeda napsal:

Něco málo jsem zkoušel, a něco se dokonce i podařilo vytvořit, ale je to celkem složitý. Hodně mi pomohlo tohle video.

Jo to jsem našel také, je to strašný ...
Nelétám, občas se plazím ...
 
1stCL_Novotny
Není. Vše co se naučíš a následně promítneš do tvorby a je funkční, se dá ukládat a dále vkládat kdykoliv potřebuješ. Je tam nespočet možností, proto to není jen ťuk sem letadlo a sem ať letí. Dají se udílet výjimky a jiná možná. Mrknutí
 
magot
ROFko a BOX nikdy nemělo mission editor ve smyslu takového jaký měl šturm, CLOD nebo DCS.
Je to vývojová skriptovací utilita v grafickém frameworku, původně určená designery misí kampaní (zaměstnance 777), ne pro běžného uživatele. Jediná výhoda je že to zprovoznili pro veřejnost.
Proto je tak málo custom misí kampaní od veřejnosti, protože to trvá strašně dlouho než tam člověk odkliká 350 000 podmínek ...
Většina lidí se na to vysere. 777 tohle odflákli, protože ignorovali potenciál klasického mission editoru.
Ale jinak jsem jim ROF povedl.
 
ringlett
Jo je to strašlivě komplexní, nakonec se mi povedlo něco naklikat asi po dvou hodinách těžkého boje, ale mise mi nefunguje. Narodím se kdesi mimo a hned umřu.

S ME ve starém šturmu se pracovalo lépe. Zase jestli jsem to správně pochpil, zde jde k jedné letové trase přiřadit více letových formací.

Ještě to párkrát zkusím a uvidíme.
Nelétám, občas se plazím ...
 
magot
Vem si nějakou už hotovou misi, otevři ji v editoru a omrkni jak je udělaná. Tak nejlépe přijdeš na to, jak to rozchodit.
Mě to v tom fungovalo, vše co jsem potřeboval (krom zprovoznění řiditelných tanků). Ale čas udělání jedné mise je asi tak 10 x delší než v editoru ve starým šturmoj nebo DCS editoru ..
 
ringlett
magot napsal:

Vem si nějakou už hotovou misi, otevři ji v editoru a omrkni jak je udělaná. Tak nejlépe přijdeš na to, jak to rozchodit.
Mě to v tom fungovalo, vše co jsem potřeboval (krom zprovoznění řiditelných tanků). Ale čas udělání jedné mise je asi tak 10 x delší než v editoru ve starým šturmoj nebo DCS editoru ..


To přesně chci zkusit, stáhl jsem si jednu kampaň tak až bude zase chvíle klidu, tak ji zkusím rozpitvat.
Nelétám, občas se plazím ...
 
saldy
Tanková mise mi taky nejde spustit, zřejmě se nedaří spárovat s vlastním strojem i když jsem mu jen prohodil národnost a typ. Těch všemožných nastavení je hodně, tohle bude opravdu na dlouho.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
magot
Mě se to taky nedařilo. Myslím ale že je to záměrně nefunkční,
kvůli tomu že nemáš nainstalovánu Prochorovku.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,599,409 návštěv