April 26 2024 19:45:56
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS SW help me
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna (řešení problémů)
AJaromir
Z mé zkušenosti můžeš smazat celou složku updates, vygeneruje se automaticky nová. Zrovna předevčírem mi to zachránilo nervy. update, co se stahoval už 3. den, byl najednou za 5 minut stažen a nainstalován.
 
Ajvn
Prosím vás, mám BoX přez Steam. Teď mi hra vyhazuje verzi: 3.010b.
Mám to správně?
 
AJaromir
Ajvn napsal:

Prosím vás, mám BoX přez Steam. Teď mi hra vyhazuje verzi: 3.010b.
Mám to správně?


Jo
 
Ajvn
Dik.
 
clone9cz
Zifi napsal:
... To bych ty peníze raději dal do kvalitnějšího jídla nebo kvalitnějšího trenéra MMA. Nebo se prostě díky těm penězům nějak jinak vyleveloval. A ani tyhle povrchnosti bych si neodpustil. Dokážu si představit asi 10 000 lepších variant, jak ty peníze utratit a obohatit tím svůj život nebo život lidí kolem mě. Nepsal jsem to proto, že bych záviděl!!!


Z analýzy, nejen tohoto Zifiho příspěvku, jsem zjistil:

1. Zifi by si mohl koupit kvalitnější jídlo místo GTX1080Ti.

Závěr:Zifi si nekupuje kvalitnější jídlo.

2. Zifi by si mohl koupit GTX1080Ti, ale místo toho by investoval do lepšího trenéra MMA.

Závěr: Zifi má trenéra MMA, se kterým není spokojen.

3. Zifi by si mohl představit 10000 způsobů, které by mu přinesly lepší potěšení, než GTX1080Ti
Závěr: Objektivně? Přehání.

4. Zifi by si mohl kdykoliv pořídit GTX1080Ti, protože nezávidí.
Závěr: Fakt nevím, nerozumím tomu, jak to myslel. Jestli si někdo může nebo nemůže kopit ... ne, nerozumím tomu.

Závěr ze závěrů 1 a 2 a 3
Zifi neudělá nic, protože si nekupuje kvalitnější jídlo a nepořídil si kvalitnějšího trenéra MMA, i když jsou to kvalitativně lepší investice, než GTX1080Ti

Závěr ze závěrů 2 a 4
Zifi by mohl, tudíž na GTX1080Ti peníze má a pokud na to má, tak nemůže objektivně závidět ... to jsem nelogicky odbočil. Z toho vyvozuji, že nebude jeho příjem 100000CZK/měsíc, ale dejme tomu jen 50000CZK. A při stanovení příjmu se už dá spočítat, kolik tady z té GTX1080Ti prožvanil času.


50000/(8*22)/60=4,734848 CZK
To násobeno počtem příspěvků a dobou strávenou nad jejich výrobou, včetně samotného čtení obsahu
4,734848*1087*5min=25733,901515 CZK

Zifi, tys tady tu GTX1080Ti už prokecal Šklebící se

PS: A abych byl důsledný jak vždycky bývá Jiříček, tak za něj musím konstatovat, že to kecání musí patřit mezi těch tvých
Zifi napsal:
Dokážu si představit asi 10 000 lepších variant, jak ty peníze utratit a obohatit tím svůj život nebo život lidí kolem mě.

Že je to demagogie? No to jistě ne. Kdyby Jiříček nemusel řešit neustále nějaké potíže s negativním dopadem na výkon BOX a měl GTX1080Ti, tak mohl
obohatit svůj život nebo život lidí kolem něj.

Celkem logicky GTX1080Ti musím mít každý! Facebook je na nic, to si pamatujte.
 
http://www.wwii-illusion.net
1stCL_Novotny
Mrknutí
 
LEON
Ani Dr. Sheldon Lee Cooper by to nedokázal vysvětlit lépe Mrknutí
 
https://www.rcfree.eu
clone9cz
Dr. Sheldon Lee Cooper by jistě připsal, že má Zifi hypotéku. Já jsem takovou odvahu neměl, i když na všechno má, ale nic si nemůže pořídit.
 
http://www.wwii-illusion.net
1stCL_Jiricek
Pánové, asi tady pár lidí zklamu (a je mi to líto), ale nejde to jinak.

Pokud je o Zifim veřejně známo něco zásadního, proč by mělo být správně ho mít za pitomce, a pokud jsem já jedinou osobou, která ten důvod nezná - pak se omlouvám.

Ale pokud tady Zifiho pranýřujete jen na základě těch tří příspěvků, které napsal na konto GPU, pak to fakt nehcápu. Vlákno je plné kdejakých sraček a schytává to tady Zifi, který jen:
a) konstatoval, že by tolik peněz do GPU nikdy nedal (s čímž se ztotožní 1/2 přítomných mně nevyjímaje)
b) přiznal, že má koníček, který většině zdejších lidí připadá ujetý (mně nevyjímaje)

Sorry, ale mám potřebu sdělit, že naprosto nechápu, proč se mu jde po krku (jakkoli třeba vtipně). Jako kdybychom my všichni nebyli taky ujetí - už jen tím, že po práci nebo po uspání potomků chodíme předstírat, že jsme druhováleční piloti...
 
CSW_Cassius Chaerea
Dostudovat, jinak neprojdeme přes politickou komisi SVK.
 
Baron
Šklebící seMrknutí
Hals - und Beinbruch!
 
clone9cz
Jiříčku, Zifi jako jediný napsal, že by si dovedl představit 10000 lepších věcí, za co by dokázal ty peníze utratit. Jednoznačně tím chtěl něco naznačit nám všem, včetně tebe. Fakticky to byl jediný důvod, proč jsem reagoval. Vůbec jsem je po něm nechtěl vyjmenovávat.

Krom toho mně taky zaujalo, kolik by si toho musel pořídit, než by se dostalo na GTX1080Ti. Kdyby každá věc měřila 0,1x0,1x0,1m, tak by se z toho dala postavit krychle o straně 2 metrů. Dovedeš si to představit u sebe doma?
 
http://www.wwii-illusion.net
LesniHU
No samozrejme vim, ze ve zdejsim kontextu se ode me ocekava reakce, ze ma clone moc maly byt, zatimco my ostatni ne :-), nicmene souhlasim s Jirickem a 10k lepsich variant, jak ty penize utratit, si dokazu predstavit taky. Clone, ne kazdy vyuziva penize jen ke hromadeni veci.
 
Hans-Assi
Baron napsal:

Hans-Assi napsal:

Baron napsal:

zle stiahnutý patch a teda staré knižnice pracujú s novými, resp bijú sa. Môžeš skúsiť vymazať všetky súbory v adresári update a znovu stiahnuť patch.


Kde, prosím, najdu adresář update?


Odpovedal za mňa Jaromír, ak máš Ila cez Steam potom chod do applications, common files, IL2, a v hlavnom adresári je folder updates. Zmaž obsah tohoto adresára a znovu updatuj hru. Predtým si ale zálohu nastavenie a ovládanie. Píšem z mobilu, nie som pri kompe ale tak nejak sa to vola.


Díky za rady, jedu přes Steam, v hlavním adresáři jsou pouze: _CommonRedist, bin, data. Ani po rozkliknutí všech adresářů jsem soubor updates nebo folder updates nenašel Smutný
 
Baron
Hmmm.. Divné. V neSteamovej verzii je tento folder v hlavnom adresári hry. Skus pozrieť do položky User a Dawnloads pripadne Saved. Nemám Ila cez Steam tak iba hádam. Niekde ale ten adresár byť musí, inak by sa neupdatovala hra. Pripadne daj skontrolovať integritu súborov (cez vlastnosti v Steame).
Hals - und Beinbruch!
 
Hans-Assi
Integrita souborů v pořádku, nemám položky User, Downloads, Saved ani v adresáři Steamu ani v adresáři Ila. Je to opravdu zvláštní...každopádně díky za rady. Hra kromě problémů jako u Jiříčka jede "normálně"
 
AJaromir
To proto, že přes steam se updaty stahují přes steam klienta, a ne pomocí updateru v non-steam verzi. Teda třeba spoň u DCS to tak je.
 
1stCL_Jiricek
Barone, dlužím ti nějaké odpovědi:
Baron napsal:
Máš danú výnimku v antivire na IL2?

Mám.

Koľko máš na disku vyhradené ho miesta pre IL?

Tady jsem marný, nejsem moc gramotný uživatel. Mám WiN 10, disk má zabráno 200 GB z 600 GB, počet programlů minimální. Fakt se musí ILovi něco výslovně "rezervovat"? Jak a kde to udělám, prosím?
 
magot
To nic Jiříčku, ta věta mi taky nedává smysl Úsměv
 
Baron
1stCL_Jiricek napsal:

Barone, dlužím ti nějaké odpovědi:
Baron napsal:
Máš danú výnimku v antivire na IL2?

Mám.

Koľko máš na disku vyhradené ho miesta pre IL?

Tady jsem marný, nejsem moc gramotný uživatel. Mám WiN 10, disk má zabráno 200 GB z 600 GB, počet programlů minimální. Fakt se musí ILovi něco výslovně "rezervovat"? Jak a kde to udělám, prosím?


Nie nemusí, i keď niektorí si dokonale prispôsobili komp a padalo im to kvôli nedostatku voľného miesta Šklebící se To ale nie je tvoj prípad ako vidím.
Môj názor je ten, že i keď komp máš obstojny, zráža ti ho dole GK. Tie 2 GB sú fakt malo.
Hals - und Beinbruch!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,765,983 návštěv