May 17 2024 04:58:08
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Tank Crew – Clash at Prokhorovka
saldy
Otestuj misi pro SU-122. Je to mise od Thada, předělaná pro samohybku a pár úprav. Po startu zadej vingmanům formaci jinak zůstanou na místě a pokračuj přímo na jih kde se spojíš s rotou T-34.

https://uloz.to/f...astion-zip
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
magot
Koukal jsem že opravili ten debilní otáčení věží (PzIII+T-34). Není to sice to "originál" je takový decentně splašený ale rozhodně lepší než to předtím s tím idotským kurzorem. Budiž malé bezvýznamné plus.
Ale narazil jsem na další ouha ... to co dříve běžně fungovalo.
Snažil "optimalizovat" to nastavením myši. Jenže to nastavení na nic nereaguje. Prostě jako kdyby tam nebylo. Kurzor myši ať se tam nastaví cokoliv jezdí porád stejně. Takže otáčení věží tanku zůstává stále trochu retardované.
Dále jsem zjistil že nelze otevřít poklop ani u řidiče ani ve věži. Ta jejich klávesová zkratka prostě nereaguje co je v nastavení. Zřejmě tam těch chybiček bude povícero, ale na to už jsem neměl nervy ..
Za tenhle tankový produkt bych jim nedal ani cent ..
Takže zdar a sílu retardovanému vývoji simulátorů ..
 
Baron
Poklopy idú otvárať a zatvárať bez problémov. Povedal by som, že chyba je u teba, nie v hre.

Želám všetkým šťastný a veselý nový rok Mrknutí
Hals - und Beinbruch!
 
magot
RALT-C nic
přiřazení jiné klávesy nic
přiřazení tlačítka z plynovky a hle to už to funguje
a nyní RALT_C a hle už to funguje

ten BOX je fakt příšernej, chová se jak náhodnej generátor chyb, do toho RALT-C jsem bušil asi 20x a nešlo to a pak to takováhle píčovina to zaktivuje? Vůbec tomu nedá věřit co to vlastně bude dělat ..
 
Zifi
Bože lidi, když chcete Magotovi napsat, že je čů.ák, tak se to nebojte napsat pod svým nickem.
 
magot
Pff to je bot ty pako
Upravil/a magot dne 31-12-2019 20:42
 
1stCL_Fucida
Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Aces_Wild

Prdel je, když "hlavní administrátor" nemá nejmenší šajn jak s takovým botem zatočit. To jste si ty funkce v Lionech rozdávali za zásluhy?
 
magot
Co mě Clone vysvětloval tak teď se jedná o nějaké "poloautomaty", kdy se "hacker" ručně zaregistruje a na ten účet nasadí bota.
Klasickej plně automatizovanej bot by tím registračním systémem neměl údajně projít.
Jak včas podchytit tyhle "poloautomaty" sám netuším ..
 
Aces_Wild
Vymazat příspěvky a zakázat účet trvá jak dlouho? Minutu? Dvě?

Jak podchytit "(polo)automaty" na týhle přestárlý verzi PHP Fusion IMHO ani nemá smysl řešit.
 
310_cibule
Nestačilo by zablokovat Magota? ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
Já už měl tři banány a nepomohlo to Šklebící se
Btw tobě taky už odejmuli prověrku a zařadili tě mezi nekalé živly ;-)
Upravil/a magot dne 01-01-2020 15:32
 
310_cibule
Ale aspoň ještě nejsem šifonér, nebo co to jsi... ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
Když se budeš více snažit, tak to taky dotáhneš šifonéra.
Ale musí ti to myslet více politicky :-P

.. a nyní zpět k našemu krásnému simulátoru plnému veselých překvapení

Aces_Wild napsal:
Vymazat příspěvky a zakázat účet trvá jak dlouho? Minutu? Dvě?
Jak podchytit "(polo)automaty" na týhle přestárlý verzi PHP Fusion IMHO ani nemá smysl řešit.

To by to fórum musel někdo ještě číst Šklebící se
Upravil/a magot dne 01-01-2020 16:47
 
1stCL_Novotny
Aces_Wild napsal:

Vymazat příspěvky a zakázat účet trvá jak dlouho? Minutu? Dvě?

Jak podchytit "(polo)automaty" na týhle přestárlý verzi PHP Fusion IMHO ani nemá smysl řešit.


A proč to mazat? Vždyť nenapsal nic co by tady někoho pobuřovalo. A nehledě na to že Magotovi ušetřil práci. Vsaď se že i tak to nebude stačit.
Za mně v poho a politicky korektní! Mrknutí
 
Aces_Wild
1stCL_Novotny napsal:

A proč to mazat? Vždyť nenapsal nic co by tady někoho pobuřovalo. A nehledě na to že Magotovi ušetřil práci. Vsaď se že i tak to nebude stačit.
Za mně v poho a politicky korektní! Mrknutí

Odkazu v textu sis zjevně nevšiml. Nepřekvapuje. Akorát těm botům dáváte najevo, že spam je na těchto fórech v pořádku.
Zkusíme zavšivit 1stCL fórum a uvidíme jak v poho politicky korektní přístup tam zaujmete. Šklebící se
 
1stCL_Werner
I boti mají svá práva !
cdnb.artstation.com/p/assets/images/images/001/310/495/large/marcos-tonda-cartel.jpg
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
1stCL_Novotny
Hele nevím zda sis všiml rozdílu mezi MODERÁTOR a ADMIN. Pak možná pochopíš smyslé mé narážky. Mrknutí Jo a byl to vtípek, ale co už. Asi nějaké averze na 1stCL. Šklebící se Chápu.
 
1stCL_Fucida
Aces_Wild napsal:


Prdel je, když "hlavní administrátor" nemá nejmenší šajn jak s takovým botem zatočit. To jste si ty funkce v Lionech rozdávali za zásluhy?


Hele, tak když máme Nový rok, tak já ti napíšu trošku delší text. Když už cítíš tu neutěšitelnou potřebu brát si Liony do huby. Funkce se v 1stCL rozdávaly tak, aby to bylo motivační a pro skupinu prospěšné. Kdo o tom rozhodoval? Zpočátku jen já a později tzv. "Štáb", tedy ti nejzkušenější z 1stCL, kteří zároveň vedli jednotlivé letky. Pokud někdo chtěl vést, nebo nějak jinak přispět, zpravidla dostal možnost. Občas mi dneska někdo z těchhle kluků nad sklenkou řekne, jaká právě tohle byla perfektní průprava pro jejich současná zaměstnání a že se v té skupině vlastně učili manažerským dovednostem.

SVK je projekt lidí, které nejspíš nebudeš znát, ale kteří mají v ČS komunitě velmi pevné místo (a kteří neměli nic společného s 1stCL). Jmenují se Martin Prokš a Jirka Frgal, neboli Čutora a Vogon. Původní Žvanírna na webu aholubi.org přestávala být vyhovující a tak se tihle dva matadoři rozhodli pro komunitu něco udělat a založili tento web. Já se toho účastnil jen tak, že jsem řekl, že mi to přijde jako fajn nápad, ale sám jsem se věnoval jen Lionům (v té době nijak extrémně významné letky). Právě Čutora s Vogonem zvolili Fusion engine. No, netrvalo to ani moc dlouho a ti dva se dost do krve pohádali. SVK bylo krůček před zá*teniska*m s tím, že "Vogon nemá zapotřebí dělat nikomu vola" a "Čutorovi stačí správa AH" (Čutora pak AH provozoval spoustu dalších let, Vogon mj. spustil a dále vyvíjel tzv. CzechWar, což byla někdy okolo roku 2006 největší OnlineWar na světě). I když mi na tomhle webu zase až tak moc nezáleželo, tak mi přišlo jako trošku škoda, aby to zaniklo. Dělal jsem v té době v jedné webhostingové firmě a zjistil, že provoz webu není ani šíleně časově, ani šíleně finančně náročnej. Oslovil jsem během těch několika intenzivních dní oba dva kohouty a zeptal se jich, jestli by byli ochotni to předat mně. A světe div se: Byli. Od té doby jsem SVK platil já - tedy nejsem si teď jistý, jestli v nějakých chudých rocích se na provoz neskládala i komunita. Do administrace jsem se nikdy moc nehrnul, později s tím začal pomáhat Clone, který ručně opravoval chyby v kódu.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Fucida
Aces_Wild napsal:

1stCL_Novotny napsal:

A proč to mazat? Vždyť nenapsal nic co by tady někoho pobuřovalo. A nehledě na to že Magotovi ušetřil práci. Vsaď se že i tak to nebude stačit.
Za mně v poho a politicky korektní! Mrknutí

Odkazu v textu sis zjevně nevšiml. Nepřekvapuje. Akorát těm botům dáváte najevo, že spam je na těchto fórech v pořádku.
Zkusíme zavšivit 1stCL fórum a uvidíme jak v poho politicky korektní přístup tam zaujmete. Šklebící se


Klidně 1stCL fórum navštiv. Je tam nějaká ne úplně stará verze PHPBB3. Před časem jsme dokonce rozvířili myšlenku SVK převést právě na tenhle standard, ale nebylo sil se do toho vrhnout. Myslím, že to ani nemá smysl. Lidi ubývají. Ještě tak dva tři roky a bude hotovo.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,312 návštěv