May 02 2024 07:59:36
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
MP kampaň Tah Perským Jezdcem
Mira
A sakra..já už DCS neměl zapnutý tak dlouho, že jsem zapomněl jak vypadá pořádný letadlo z velké země Úsměv Tak protentokrát zdroje špinavých imperialistů prahnoucích po ropě nelhaly.
 
MB2 PauraCZ
Operace “Dark Shadows Valley” pozvánka na misi

Je další operací ze série komplexních cvičných misí DCS od autora Bravo21.
Opět se nacházíme v roli pilotů, kteří se účastní vnitřního konfliktu na území rozděleného Íránského státu.

Charakteristika mise:
-Úkol modré strany, eliminace zásobovací kolony AJA (Pozemní síly armády Íránské islámské republiky). Cíl se nachází v hloubce protivníka a je chráněn strukturovanou protivzdušnou obrannou a letouny vzdušných sil.
-Úkol červené strany, obrana vzdušného prostoru vlastního území před vzdušnými vetřelci.
-Mise je plánována na hranici našich operačních možností.
-Mise se poletí ve dne, pravděpodobně proti živým oponentům.
-Mise je veřejná pro všechny zájemce
-datum provedení mise pátek 23.8.2019 20:00

Další podrobnosti o akci se dovíte na tomto odkazu: https://www.i16.c...777645/2#2, pokud nemůžete odkaz otevřít, tak nejste zaregistrováni v sekci DCS fora 312. Pro registraci kontaktujte Bravo21 pomoci zaslání PM (Personal Message).
=MB2= 1.Flight - Falcon Flight; =UVP= Společné výcvikové centrum JTC;
=AVS= Aliance Virtuální letek
 
MB2 PauraCZ
Peking Teheran

Cina oznamila vyznamne rozsireni spoluprace v prumyslovem a vojenskopolitickem sektoru s vladou Íránu.
Jmenovany byly projekty financni podpory dopravniho a zdravotnickeho sektoru Islamske Íránské republiky, obnoveni projektu sanace teznych plynových zarizeni v severnim a jiznim Parsu po odstupu firmy Total z projektu.
China CITIC Bank oznamila realizaci kreditniho projektu v Íránu v hodnote pres 10 bilionu US $. PLAN (Cinské námornictvo) poskytlo a nasadilo prostredky k odminováni namornich plynovych poli v Jiznim Parsu.
Nekontrolovnana namorni minová pole ohrozuji vyuzivani Jizniho Parsu od konce Iránsko-ìrácké války.
Podle spolecneho komuniké Cínského a Íránského ministerstva zahraniciK byla k tomuto ucelu Cine Íranem pronajata cást letiste Kish Intl a pristavni zarízeni na ostrove Kish,
jako zakladna pro plavidla PLAN podilejici se na odminovávacich operacich v jiznim Parsu a ochrane namornich cest (SROC) v Perském zálivu a Arabskem mori.

www.i16.cz/yabbfiles/Attachments/Iran_Cina_SouthPars.png
=MB2= 1.Flight - Falcon Flight; =UVP= Společné výcvikové centrum JTC;
=AVS= Aliance Virtuální letek
 
MB2 PauraCZ
Krom Sabura se už nikdo nepřihlásí na páteční misi Dark Shadows Valley?

Jsou sloty i za červenou stranu, kde není potřeba Universradio.
Briefink je zítra od 20h na TSku MB2.
=MB2= 1.Flight - Falcon Flight; =UVP= Společné výcvikové centrum JTC;
=AVS= Aliance Virtuální letek
 
magot
Udělal jsem registraci. Universradio nemám. Takže leda za Irán.
Upravil/a magot dne 20-08-2019 23:49
 
magot
Do fóra se nyní dostanu.
Do vlákna https://www.i16.c...777645/2#2 se nedostanu.
 
magot
já ho nemohl najít a on má prefix 312_ Šklebící se
 
magot
tak nic, prej až v říjnu ..
 
MB2 PauraCZ
Jestli chceš letět tuhle misi, tak napiš Bravovi
=MB2= 1.Flight - Falcon Flight; =UVP= Společné výcvikové centrum JTC;
=AVS= Aliance Virtuální letek
 
magot
A není ta mise součástí kampaně? Šklebící se
Tak až příští misi .. stejně už nestíhám dnešní trénink, když se to takhle vymňouklo Úsměv
 
MB2 PauraCZ
Oficiální webová stránka Čínské lidové armády (PLA) oznámila přítomnost malé operační skupiny letectva PLA na nově pronajaté základně Kish v Íránu.
Skupina sestává ze 6 letounů J-11A včetně technické podpory.
Letouny se účastnily společného protiteroristického cvičení Číny a Kyrgizstánu a byly poté přelétnuty přes Uzbekistán a Turkmenistán do Íránu.
Letouny se mají účastnit výcviku námořní kontroly ve spolupráci s PLAN. Doba trvání přítomnosti letounů nebyla uvedena.

www.i16.cz/yabbfiles/Attachments/chianmil.png
=MB2= 1.Flight - Falcon Flight; =UVP= Společné výcvikové centrum JTC;
=AVS= Aliance Virtuální letek
 
magot
Zatím mě Bravo přístup neudělil (ptal se na stranu a stroj v rámci této mise). Takže asi půjdu na pivo Šklebící se
 
Martin2487
magot napsal:

Zatím mě Bravo přístup neudělil (ptal se na stranu a stroj v rámci této mise). Takže asi půjdu na pivo Šklebící se


Kam nemáš přístup? Ty pokud vím letíš za červené. Neboj to dáš, neházej flintu do žita.
 
magot
Nikam. Forum - vlákno té mise, TSko, nevím naprosto nic kde, kdy v kolik a proč ..
Asi hodím phoenix do žita Šklebící se
 
Martin2487
magot napsal:

Nikam. Forum - vlákno té mise, TSko, nevím naprosto nic kde, kdy v kolik a proč ..
Asi hodím phoenix do žita Šklebící se


Některé údaje jsem ti poslal soukromou zprávou na discord.
 
MB2 PauraCZ
INTERNI ZPRÁVA CENTOM

Letouny USMC zachytily a eskortovaly bezpilotní prostředek v blízkosti úkolového svazu Iwo Jima.
Dron byl identifikován jako Činský typ Wing Loong II (Pterodactyl II), náležící do sestavy PLA.
Satelitní průzkum CENTCOMU potvrzuje přítomnost nejméně dvou dronů PLA pravděpodobně stejného typu na základně Kish.
Tyto drony vyvíjí Chengdu Aircraft Industry Group a jsou Činou používány mj. k testování integrované
AI v bojové činnosti bezpilotních prostředků, včetně samostatných identifikačních procedur a samostatných
rozhodování v reálném čase mise podle SA. Přítomnost takto vybavených dronů mimo hranice Činy je nepravděpodobná.
Drony typu Pterodactyl mají v AOR ve výzbroji i Saúdská Arábie a UAE.
Drony Pterodactyl jsou exteriérově velmi podobné US dronům MQ-9 Reaper.

www.i16.cz/yabbfiles/Attachments/1979287_4700000007_Screen_190819_221313.png
www.i16.cz/yabbfiles/Attachments/Screen_190821_211227.png
=MB2= 1.Flight - Falcon Flight; =UVP= Společné výcvikové centrum JTC;
=AVS= Aliance Virtuální letek
 
MB2 PauraCZ
A máme tu zprávy FNN: Čínský dron nad Perským zálivem.

- hlavní komunikace kampaně TPJ se přesunula na discort https://discord.g... - zde se můžete registrovat na modrou nebo červenou stranu v sekci Campaign-checkin

YouTube Video



=MB2= 1.Flight - Falcon Flight; =UVP= Společné výcvikové centrum JTC;
=AVS= Aliance Virtuální letek
 
MB2 PauraCZ
Stránky AVS ke kampani Tah Perským Jezdcem
https://sites.goo...letek/home

Discort:
https://discordap...te/uRPMvTu

YouTube Video



=MB2= 1.Flight - Falcon Flight; =UVP= Společné výcvikové centrum JTC;
=AVS= Aliance Virtuální letek
 
MB2 PauraCZ
Situace posledních 24 hodin před první misí RD201

NAPĚTÍ MEZI KATAREM A NATO 07.11.2009

Důsledkem izolace ze strany států GCC se Katar politicky a vojensky stále více přiklání k Íránu.
Katar podepsal s Íránem, který se snaží navzdory sankcím modernizovat své letectvo, kontrakt na
odprodej zatím neurčitého počtu letounů M-2000 5EDA ze stavů svého letectva. V rámci kontraktu
získává Katar právo užívat vojenskou leteckou základnu na ostrově Lavan, kde bude mj. zřízeno centrum
přeškolování letců IRIAF na nový typ techniky. Íránský ministr zahraničí oznámil, že smlouva je prvním
krokem společného Íránsko-Katarského bezpečnostního konceptu v oblasti plynových polí Jižního Parsu.
Spojené Státy vyzvaly Katar k revizi smlouvy a hrozí sankcemi. Generální sekretář NATO označil krok
Kataru za znepokojivý.

Íránské ozbrojené síly provádějí rozsáhlá cvičení podél pobřeží a ve vodách Perského zálivu. Cvičení se
účastní všechny složky ozbrojených sil a všechny úrovně velení.

Čínská PLA provádí nejméně dvěma plavidly odminovávací operace v oblasti Parsu v rámci společného
Čínsko- Katarsko-Íránského projektu. Další Čínská plavidla doprovází tankery na námořnćh obchodních
trasách v AOR.
Ukrajinské námořnictvo dislokovalo do AOR dvě fregaty za účelem zabezpečení vlastních ropných
importů.
UAE posiluje hlídkování námořnictva a letectva nad vodami hraničícími s Katarem.
USA operují v oblasti třemi námořními úkolovými skupinami: Iwo JIma (Perský záliv), Makin Island a
Stennis (Ománský záliv).
----------------------
pilotů je opravdu hodně 30+
=MB2= 1.Flight - Falcon Flight; =UVP= Společné výcvikové centrum JTC;
=AVS= Aliance Virtuální letek
 
MB2 PauraCZ
Souhrnné vyjádření velitele ATF Dragonfly - modrá strana
8.11.2009 provedla ATF Dragonfly v AOR Hormuz serii misí za účelem

-Přítomností sil odradit Írán od agresivních akcí v AOR
-Aktivním hlídkováním zajistit bezpečnost civilní námořní plavby
-Průzkum aktivity Íránských systémů včasné výstrahy a PVO a činnosti
Čínského a Íránského námořnictva

Během rutinních akcí, které probíhaly taktéž jako protiváha rozsáhlému cvičení Íránských ozbrojených sil došlo k nebývale silnému elektromagnetickému rušení nejen v komunikaci, ale i k závažné fluktuaci hmoty v kontinuu magnetického pole a to v dosud nevídaném rozsahu. Naše agentury vyšetřují možnosti Íránu využívat technologie způsobující anomalie tohoto typu. Dosavad provedená šetření však ukazují, že s podobnými problémy se toho dne potýkaly i ozbrojené síly Íránu. Nevylučujeme ani možnost působení Číny.

I přes výše uvedené problémy byly všechny úkoly mise splněny. Velitel na tomto místě vyzdvihuje zvláštní citací výkony průzkumných týmů, jmenováni jsou piloti:

-Danvác,
-Klopo,
-Nonik,
-Maty,
-Ofce,
-Gumidek,
-Saburo
Tito piloti splnili úkoly průzkumu nad rámec povinností a přispěli k de-eskalaci v AOR.
=MB2= 1.Flight - Falcon Flight; =UVP= Společné výcvikové centrum JTC;
=AVS= Aliance Virtuální letek
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,800,465 návštěv