March 28 2024 21:30:08
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 1
magot

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Předvánoční sraz 8.12.2018
alfik
1stCL_Fucida napsal:

Stejně je to masakr to simulátorové online létání. Přesně před 10 roky dorazilo téměř 60 lidí. Před 11 roky 65 lidí...a letos 12.

Musíme více souložit a množit se. Jiné řešení nevidím Úsměv.

Děláme co můžeme Šklebící se
Ale v jiných partách (z jiných her) je to obdobné. Hraju ještě s CSF pár her, jako 7days, Ark, EVE, ESO... je nás v "klanu" cca 70 a v září se nás na klanovém sešlo 8... bída. Ani ten alkehol co jsme tam navezli jsme nevypili. Piva si odvezl Pepek a zbytek rumu já.
Asi se lidi nějak méně druží nebo co.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
1stCL_Jiricek
alfik napsal:
Asi se lidi nějak méně druží nebo co.

Zaprvé se lidi méně druží.

Zadruhé se lidi kolektivním koníčkům obecně (v našem případě virt. létání) méně věnují. Méně to pro ně v jejich životech znamená, méně jsou ochotni tomu dát. A kolektivu okolo zrovna tak. Je to "jen jedna z mnoha dostupných zábav".


Truchlíme nad tím, že z 65 účastníků srazu máme 12. Ale signifikantní je spíše to, že z těch 12 létají aktivně 2 a poloaktivně další 3...


Družbu nepostavíte na nostalgii. Družbu postavíte na společné aktivitě. Tj. na létání. Až se zase začne létat, budou hospody plné. Ale proti tomu, aby se začalo létat, stojí dnešní doba: dostupnost a rychlost "konkurenční zábavy", ztráta schopnosti lidí nadchnout se a něco něčemu obětovat. Vývoj naší "komunity" (v hospodě i ve vzduchu) je obrazem dnešní doby, nic víc. Kdo chce lidi rozchlastat, ať vymyslí, jak lidi rozlétat.
 
CSW_Cassius Chaerea
Jiříčku a ty si napsaný kde?
 
GC3_Chroust
Taky dojdu
 
alfik
Jiříčku a Saburo - plně chápu. Proč ale tedy se nechtějí účastnit lidi třeba z WT? Vč. těch, co dříve lítali šturma nebo DCS a teď ten WT - taky nepřindou.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
magot
Lidi z WT s náma nekamaráděj, páč řešíme každou pičovinu a dobře tak Šklebící se
 
clone9cz
Zásadní problém je v tom, že pražáci přestali používat mladickou nerozvážnost jako devizu a nesejdou se dvakrát za rok ani tréningově. Přitom důvod, proč se nezcházet každé dva týdny, je právě předvánoční sraz. Nechápu.
 
http://www.wwii-illusion.net
magot
Je třeba najít viníka. Já si osobně myslím že za to může Cibule Šklebící se
 
clone9cz
Pokud nepřijde, tak je příští sraz u něho.
 
http://www.wwii-illusion.net
alfik
magot napsal:

Lidi z WT s náma nekamaráděj, páč řešíme každou pičovinu a dobře tak Šklebící se

Ty asi nechodíš na forum WT, viď? To bys čuměl kamaráde! Kam se na ně hrabem! Šklebící se
Tady se hrdlíme o milimetry a nýtky, ale tam se teprve vedou hrdinné klávesové války! Tam se hádají i o odstín na kamufláži! Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
clone9cz
Když je to zadarmo, tak se to musí o to víc zkritizovat, ne?
 
http://www.wwii-illusion.net
3BAP_Kubrt
Zdar, zcela nezávazně, ale možná taky dorazím... Abychom s Cassim zastupovali někdejší 3IAP/3BAP letku...
 
1stCL_Wolke
Ahoj,

já bych se taky zastavil na jedno, dvě... jako vždycky.

Díky
 
606_vencour
Salut vespolek, rád se budu snažit dorazit - pravděpodobně okolo až 17h budeme vyjíždět od hranic, začínaj nám návštěvy.
 
CSW_Cassius Chaerea
Dobrá akce. Úsměv
 
1stCL_Fucida
Bylo to hodně komorní, ale bylo to fajn, díky všem Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,598,367 návštěv