March 23 2019 17:53:37
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 1
CSW_Cassius Chaerea

· Registrovaní piloti: 2,621
· Nejnovější pilot: legba
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Trackir 5
1stCL_Novotny
Šklebící seŠklebící seŠklebící se
medvidek.org/leteckaskola/novi_spony_box.png

Algy
Momentálne to funguje nasledovne.... zapnem TrackIR , cca po 1-2- minútach zamrzne, po nejakých 40 minútach sa rozbehne a ide v pohode.... Šklebící se
Letka_13/Algy

www.letka13.sk

www.letka13.sk
Aces_Wild
A do jakého USB máš ten TIR5 připojený? Přímo na desku, přední USB na skříni nebo nějaký USB hub?

magot
stačí vždy 40 min počkat, to není problém, něco jako když startuješ vejtřasku v mínus třiceti .. Šklebící se

clone9cz
Asi ti neporadím, ale jak
Algy napsal:
zapnem TrackIR

TrackIR má nějaký zapínač?

http://www.wwii-illusion.net
alfik
clone9cz napsal:

Asi ti neporadím, ale jak
Algy napsal:
zapnem TrackIR

TrackIR má nějaký zapínač?

No jistě. Hned dva - softvérový a hardvérový. Softvérový je klikem na ikonu na ploše, a vypneš křížkem na okně. Hardvérový je pak tzv. škub-systém za USB Šklebící se
"Slíbili jste mi kolonie na Marsu. Místo toho jsem dostal Facebook." Buzz Aldrin
"Hranice, které nepřekráčejí dnes obchodníci, jednoho dne překročí vojska." Mistr Sun
"Vidím velký špatný. Hodně budeš někde." Jolanda

pSipi
F9?

clone9cz
Takže ho F9 zapnu, 2 minuty funguje, pak 40 nikoliv, než začne pracovat. F9 vypnu, F9 zapnu, 2 minuty funguje, pak 40 nikoliv, než začne pracovat a tak dokola?

Pilot má mít vypnuté uspávání HW včetně USB.

magot
a proč by ho někdo vypínal?

clone9cz
Aby zjistil, jestli to má něco společného s teplotou. Pokud se to F9 znovu znefunkční na 40 minut, tak to o něčem vypoví.

Algy
TrackIR mám pripojený zozadu priamo na doske cez USB 2 port. Spúšťam ho klasicky cez ikonu na ploche....

V prípade, že po spustení hneď funguje, tak normálne sníma zrkadielka na šilte, funguje pozastavenie (F9) aj centrovanie (F12). Samozrejme že to vidím v okne TrackIR-u. Ľavá dióda nad monitorom svieti na zeleno. Po cca 1-2 minútach buď dióda náhle zhasne, prípadne sa rozbliká a zhasne potom, alebo ostane svietiť v každom prípade keď vtedy otvorím okno TrackIR-u obraz sa nehýbe a TrackIR je nefunkčný. Je však stále spustený a po klepnutí F9 sa stále rozsvietia 2 červené diody(pozastavenie).

Dnes som spustil TrackIR o 17:45, ...17:46 zmrzol obraz, ľavá dióda ostala svietiť , po kliknutí F9 sa rozsvietia 2 červené, ... 18:16 začal TrackIR fungovať normálne...

V prípade, že sa po prvom spustení nerozsvieti žiadna dióda je treba opätovne zapnúť TrackIR, prípadne vypnúť, vytiahnuť a znova zasunúť USB koncovku, prinajhoršom reštartovať počítač. V každom prípade sa po neúspešnom prvom spustení TrackIR ani po hodine nerozbehol.
Letka_13/Algy

www.letka13.sk

www.letka13.sk
Aces_Wild
Jak tu psal clone9cz, máš vypnuté uspávání USB?

magot
Vzhledem k tomu že to zkoušel na úplně jiném pc se stejným výsledkem?
Ten Tir je prostě na půl cesty do křemíkového nebe. Všechny Tiry tam jednoho dne budou muset. A tenhle už je evidentně blízko.

falkon
magot napsal:

Vzhledem k tomu že to zkoušel na úplně jiném pc se stejným výsledkem?

Windows to ma standartne povolene, takze skuska v inom PC, kde sa USB zariadenia tiez uspavaju, o nicom nevypovie. Mne sa svojho casu takto uspavala klavesnica.

Algy, idealne by bolo dobre skusit tvoj TIR v nejakom inom PC, kde (iny) TIR funguje spolahlivo - u nejakeho kamosa v okoli. Cize len vymenit krabicku za krabicku. Ak tam bude fungovat, problem mas v SW na svojom PC. Ak to tam bude robit to iste, problem je v HW Tir-u. Da sa to samozrejme spravit aj opacne, ze si od niekoho na skusku pozicias inu krabicku...

Algy
Momentálne mi "erichos" poslal nový OpenTrack a ten funguje zatiaľ bez problémov - len si zvyknúťMrknutí V každom prípade ešte TrackIR vyskúšam u niekoho iného...
Letka_13/Algy

www.letka13.sk

www.letka13.sk
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

21-03-2019 16:13
Unboxing je fetišismus Úsměv

21-03-2019 08:56
A někdy to je bohužel jediný zdroj alespoň nějakých informací, když neexistuje recenze...

21-03-2019 08:55
Já se na unboxing dívám, když chci zjistit, co přesně krabice obsahuje.

20-03-2019 19:33
Nepřišel jsem na to.

20-03-2019 15:43
Jaromíre, v tomto unboxing videu ti to James May "vysvětlí". Úsměv

20-03-2019 12:33
Tak už jenom chybí downloading videa elektronických edicí her, ikdyž moment....

20-03-2019 12:12
To Jaromíre pláčeš na špatném hrobě Úsměv Taky to nechápu a přece to lidé natáčí a druzí na to čumí.

20-03-2019 11:20
Může mi někdo vysvětlit smysl unboxing videí? Co je na tom tak sexy, dívat se, jak někdo něco vytahuje z krabice?

10-03-2019 10:27
No a co že nám tak říkají? My přece VÍME že JSME elita! Malíček nahoru a kafe místo píva! Šklebící se

08-03-2019 13:22
BTW na steamu je teď 66% sleva na IL2

10,767,025 návštěv