April 19 2024 00:58:03
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Rising Storm 2: Vietnam
Baron
https://store.ste...2_Vietnam/

Hravate to niekto? Skvela hra. Vyborne spravene mapy, excelentne su Hue alebo Hamburger Hill. Na vyber mame Vietkong, Severovietnamsku armadu, US Army, US Marine Corps, Australsku armadu a Armadu Juzneho Vietnamu. Ak by bol zaujem, bolo by fajn s niekym si spolocne zabojovat. Napriklad ako posadka Huey alebo Cobry.

www.alphabetagamer.com/wp-content/uploads/2016/09/Rising-storm-2-vietnam.gif
Hals - und Beinbruch!
 
Paulus
Zajímavé, pro mne moc drahé!Smutný
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
311_Mart
Občas si dáme pár map s Vontem. Já byl po opadnutí prvotního nadšení z nového bojiště trochu rozpačitý, když jsem to srovnal s RO2/RS. Hodně mi tam chybí systém krytí a střílení přes překážky - opravdu "pokrok" nemít možnost střílet např. z okna Zamračený
Další věc, která mě iritovala, ale která byla nedávno opravena, byla nemožnost nabindovat zvlášť granát a zvlášť smoke. U některých rolí pak nastávaly trapné momenty čištění místností smokem... Vyděšený
Ale jinak jo, s dobrou partou je to zábava Úsměv
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
Mira
311_Mart napsal:

Já byl po opadnutí prvotního nadšení z nového bojiště trochu rozpačitý, když jsem to srovnal s RO2/RS. Hodně mi tam chybí systém krytí a střílení přes překážky - opravdu "pokrok" nemít možnost střílet např. z okna Zamračený


Přesně proto si raději zahraju klasickou RO2. Bohužel je smutné, že tuto perfektní vychytavku nemame ani v Post Scriptum, nebo Squadu- hrách, které si hrají na realitu, obecně vzato jsem asi přílíš zhýčkaný movement systemem z Army 3 Úsměv
 
Baron
Celkom nerozumiem tomu, ze sa neda strielat z okna. Mozes to vysvetlit? Osobne s tym problem nemam, a je jedno, ci mam pusku, samopal alebo gulomet.
Hals - und Beinbruch!
 
311_Mart
Nevyjádřil jsem se přesně, myslel jsem střílet z okna na nepřátele Šklebící se Ne vážně, zpoza některých to už nevychází z pokleku - člověk pak trefuje leda parapet, ani ze stoje - zavazí pro změnu rám okna. Následuje série pokusů dostat se do použitelné pozice, krok sun krok a pak plesk...
Žít se s tím dát, ale otravuje to. Zvlášť když to předchůdce měl vychytané.
V Armě 3 je to vyřešeno hodně dobře, z lehu do stoje tuším v pěti úrovních?
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
311_Vont
Vrtulníky jsem víceméně úplně vypustil co by smysluplné hraní. Ovládání je více než arkádové a obecně platí, čím více vrtulníků, tím víc multikillů pro VC. Snad jen na mapě Resort cosi..... mají smysl. Je to vždy o skilu a také o tom, jak který team komunikuje a jak dokáže kooperovat. Jinak s partou borců na TS si to člověk užije, pokud od toho příliš mnoho nečeká....
ps: klidně si někdy můžeme zahrát
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
magot
Nevím jesti znáte, kdysi jsem hrával EOD1 to byl nejlépe zpracovaný vietnam online ever.
Toto je EOD2, to už jsem netestoval. Nicméně je tam obrovská variablitia a množství jednotek a map, od pastí na "medvědy" po SR-71.
Oproti EOD1je to placené, dělá to už jiný team a není to úplně ono ..
YouTube Video



 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,718,593 návštěv