March 28 2024 21:28:30
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Post Scriptum – The Bloody Seventh
Baron
Mira napsal:

Barone, to s tou grafikou a platbama bylo myšleno na WWII online Úsměv. Já PS měl, vyzkoušel ale dal refund.


Aha, tak nic Úsměv

Len pre zaujimavost - ako si dal refund? (Nemam v plane vratit hru len som zvedavy)
Hals - und Beinbruch!
 
Mira
Já dal zatím refund na dvě hry PS a Rising Storm: Vietnam Šklebící se
Musí se na https://help.steampowered.com/cs/ a tam už je to pak jednoduchý, ale můžeš mít odehráno max 120minut. Já dával po 115 Úsměv
 
Baron
Mira napsal:

Já dal zatím refund na dvě hry PS a Rising Storm: Vietnam Šklebící se
Musí se na https://help.steampowered.com/cs/ a tam už je to pak jednoduchý, ale můžeš mít odehráno max 120minut. Já dával po 115 Úsměv


Aaa dakujem Mrknutí
Hals - und Beinbruch!
 
BP_Iceman
Víte někdo,jak přimět tanky aby nějak normálně zatáčely. Protože to jak se pohybují je bída a utrpení???
 
kouty
No musíš se rozjet a pak zatočit...Šklebící se jinak to nejde. A jak se nabíjí HE víte? Šklebící se
 
magot
tak už to sosám, ale jestli to bude stát za prd, tak si to vypijete Šklebící se
 
BP_Iceman
Jo vtipná odpověď, ale to by to muselo zatáčet. Normálně se munice mění klávesami 1,2,3...atd (ne numerická klávesnice) , jenže to teď taky nefunguje. Vlastně tam toho teď nefunguje víc. Jo a skvěle se to trénuje,když tě v training campu zhasnou hned na spawnu. Tohle mělo být off-line
 
kouty
Sorry Icemane bylo to bez urážky, ale lepší odpověď mě nenapadla. S training campem je to fakt, víte jak se obsluhujou ty těžké minomety a k čemu je vlastně polní lopatka?
 
BP_Iceman
V poho. U lopatky mě napadá upgrade palebného postavení-MG volně na tripodu/val z pytlů s pískem...?
 
magot
no píše to na zakopání ..

nevíte jak se mění munice v tanku?
Upravil/a magot dne 14-08-2018 23:03
 
BP_Iceman
No včera mi to fungovalo na klávesy 1 a 2 ty kombinované ne numerické. Dnes to nefunguje. pro tank se to nedá namapovat. Je to change weapon 1 , 2 ,..... v záložce "infantery"
 
magot
ono to asi nefunguje v úterky, tak uvidíme jestli ve středu ..

Btw hra je vydávána jako plná verze, jestli jsem to dobře pochopil, to je vysloveně drzost. Už tuším proč lidi chtěli vrátit peníze ..
Protože to je hooodně early beta, zabugované tak že CLOD byl o oproti tomu stabilita sama ...

Ale má to dobrý potenciál ... uvidíme jak se to bude rozrůstat.
Upravil/a magot dne 15-08-2018 00:01
 
Mira
No nevím jak tady, ale ve Squadu aby mi fungovaly ty klavesnice na přehození zbraní ( kombinované 1 - něco ), tak si musím vždy přehodit ve hře klavesnici na anglickou..předpokládám, že v tom bude zakopaný pes i tady.
 
magot
Nevíte jak se sbírají zbraně po mrtvých? Jednou se mě to nějak náhodou povedlo .. ale mám pocit že v té hře se děje vše náhodou
Jo a jak se leze po žebříku dolů to taky netuším. Prostě padám. A zbraně v tanku měnit nejdou ani tak, ani jinak...
 
BP_Iceman
No vidíš a já to teď zkoušel a měnit mi šli. A to jsem to na EN asi nepřepnul když to píše ě,š,č,ř...... ,i když jsem myslel že joŠklebící se
 
magot
já to zkoušel i na přepnutý na en klávesnici, a namapoval jsem si i num klávesy a nic
 
BP_Iceman
No holt kvalita. Zkoušel jsem StuG III
 
magot
jo tak to jde s tím přepnutím. Jen jsem opět narazil na vidle, že když se to přeplo tak to vlastně nebylo přepnuté a muselo se to až ve hře přes klávesy alt-shift
 
clone9cz
Chápu správně, že je název jen google bomba na jinou PS hru a vlastně jste dostali jen studentský projekt, kde ani nefunguje lopata?
 
http://www.wwii-illusion.net
magot
To by ani jako studentský projekt asi neprošlo - je to cosi poslepovaného v UE4 editoru, lokální objekty ty se jakš takš povedly + nestabilní kód.
Defakto když začneš umísťovat objekty v UE4 editoru a přidáš tomu pár skriptů máš totéž. Na druhou stranu i tančíkem co si sám postavíš může být spousta zábavy Úsměv
Jo zvuky jsou celkem dobrý.
Upravil/a magot dne 15-08-2018 22:28
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,598,365 návštěv