April 18 2024 19:56:58
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 2
Hot_Dog, Kukuloo

· Registrovaní piloti: 2,744
· Nejnovější pilot: AlecSalinas
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Prodám berany z PRO FLIGHT - Yoke System
Zifi
Já to koupil, protože letadla miluju a současný BOX mi dává úžasný pocit letu. Jednou za čas to zapnu a užiju si ten let. Kam ses zařadil, je tvůj problém. Je mi jasné, že se spousta chlapáků přidá
Upravil/a Zifi dne 16-07-2018 10:29
 
Aces_Wild
V reálném životě bys mi drž hubu neřekl, ale za monitorem je z tebe najednou chlapák.

A to píše chudinka za monitorem co neumí držet slovo.
 
Zifi
To jsem udělal špatně. Jsem si vědom. Ale abych tady byl ukřižovaný skoro jako podvodník.....Byl jsem tady domluvený na prodej s lidma, kteří mě nechali čekat měsíc a potom si to rozmysleli. Nemyslel jsem si nic. Jen jsem jim popřál ať se daří a to bylo vše. Jak jsem psal, těžko tady někdo pochopí, že Magotův přístup taky není úplně OK. No já sem nepatřím od začátku. Jinak s lidma se kterýma jsem se setkal to bylo parádní setkání. Ale tady ti Magotové co z nudy musí cpát svoje blitky všude mě štvou. Víc nereaguju. Když vás někdo předběhne ve frontě na banány, tak budete jen dělat, že jste si toho nevšimli. Tady máte příležitost si smlsnout. Magotovo estébácké jednání je samozřejmě přijato jako norma.... taková je doba
 
alfik
Jen technická: Slovo "solventní" znamená "mít prachy". Netýká se tedy nikterak prodávajícího, neboť ten nemusí mít prašule, ale zboží.

Druhá technická: Jedná-li se o jeden kus, je možno koupi (vč. smlouvy či dohody o smlouvě budoucí) považovat za jistou formu aukce, kde buď platí "kdo dá více", nebo "kdo dřív mele". Dle dispozic prodávajícího, a dle dohody či porozumění si od obou zúčatněných stran. Jde tedy asi o pouhé nedorozumění.

Třetí technická: To jsou už zase nějaké sqrny na Slunci, že se hádáte o pitominy? Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
magot
alfíku, upřímně jednat s takovým nestabilním elementem je mi nepříjemné a považuji to za ztrátu času.
Osobně bych byl rád kdyby mne někdo upozornil na takovýho "vypečenýho" obchodníka a vyhnul se mu ještě než začnu něco řešit.

Proto jsem se jal to napsat všem.
Je mi celkem ukradený co tady Zifi prská a jaký na to má názor ale o to tady ani nejde, ale třeba to někomu ušetří čas a nervy při příští obchodováním s ním.
Čili je to služba ostatním. Tím se nedá nic zkazit ;-)

btw pokud chtěl udělat aukci, mohl to napsat do nadpisu vlákna, těch pět písmen snad ještě zvládne. Pak by to byl zcela jiný obchod.
Víš celý to je o tom že on vůbec nereflektuje co dělá.
 
Zifi
Magote drž hubu

Kdybys chtěl udělat službu ostatním. Tak si to hned napsal do vlákna, kterého se to týkalo a nedělal bys přede mnou jakože nic. Zbabělče

Jsem opravdu rád, že jsem ti to neprodal. Ještě jsem ti to měl přinést... Úsměv

tady je přepis naší poslední komunikace Zifi :Ahoj. Jeden zájemce mi nabídl 3500 Kč. Tak mu to prodám. Vím že to není úplně fér ode mě. Živím teď malého prcka, takže mu to prodám. Nezlob se

Magot: Aha. Ok. Tak nic ...

Magote ty jsi prostě krysa. Toť Vše. A moc rád ti to řeknu do očí
Upravil/a Zifi dne 16-07-2018 20:40
 
olda Olde maly
Piš to do jednoho příspěvku, nebo neumíš editovat? Když už nejsi schopný to napsat najednou.
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
AJaromir
Za tu cenu dobrý, pokud jsou v dobrém stavu. Chvíli jsem i o nich přemýšlel, ale asi nakonec si počkám na Fly Honeycomb Alpha flight control a modulární Bravo throttle quadrant. Vypadají opravdu lukrativně. Hlavně za jejich relativně nízkou cenu.
 
Zifi
Oldo. Mě se to na telefonu za pracovního chodu s červeným viděním editovat nechce. Navíc takhle některé věty lépe vyniknou.

Jaromíre jsem rád, že se inzerát úplně nevytratil. Nechávám si z toho TQ. Dokážu si představit lidi co bombardéry lítají, už doma TQ mají a koupit samotné berany by pro ně mohlo být dobré.
Upravil/a Zifi dne 16-07-2018 16:27
 
1stCL_Novotny
Zato mně se to editovat chce a to velmi moc, ale tenhle projev dalšího živočišného druhu tu nechám!!! Je to super vizitka.

A jediná osobní otázečka. Lioni Tě chtějí masakrovat?? To jako proč, další paranoja, nebo jen další super zážitky za které by to mělo být oprávněné??
 
Zifi
Myslím, že jsem Lionům fuk. Ale smažit by mě mohli, za moje výstupy k nim. Toť vše.
Upravil/a Zifi dne 16-07-2018 20:43
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,717,505 návštěv