March 29 2024 14:22:12
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Prodám berany z PRO FLIGHT - Yoke System
Zifi
Prodám berany z PRO FLIGHT - Yoke System. Pro někoho kdo lítá bombardéry by to mohlo být skvělé. 1300 Kč.
 
magot
ty furt něco kupuješ a prodáváš, jak je to možný? Nejseš ty nějakej joystickovej vexlák? Šklebící se
Upravil/a magot dne 15-07-2018 21:29
 
Zifi
jo
 
magot
Ale upozorňuju kupující že prodej hw od tohoto člověk nemusí být solventní.
Jeho nabídka track-iru který jsem chtěl koupit a byl jsem jako první, stejně prodal někomu jinému. To jen tak pro pořádek.
Administrátor již byl na toto jednání upozorněn.
 
Zifi
Kdybych měl hlásit každého kdo o de mě chtěl něco koupit a já mu to měsíc držel a pak couvl, protože si to rozmyslel, tak tady nahlásím třetinu diskutujících. Tebe bych chtěl mít doma. Zatni zuby a zkus tady jedno téma vynechat. Asi se v životě hodně nudíš.
 
magot
Drž hubu panáčku. Toto je jen reference pro potencionální kupce aby věděli s kým mají co do činění.
Když něco prodávám, tak se podle toho i chovám. Tohle se prostě nedělá. Je to podvodné chování.
Jseš nekonzistení v přístupu v prodeji věci a nedůvěryhodný.

Tuto informaci vystavím jako negativní referenci ke každému tvému inzerátu na tomto fóru.
Upravil/a magot dne 15-07-2018 21:52
 
Zifi
Ať tady kdokoliv kdo se mnou obchodoval napíše jak jsem nesolventní. Jinak já ti to vysvětlil a nezdálo se, že bys s tím měl problém. A potom si šel plakát za Fučim a přitom jsem ani nevěděl jak moc tě to trápilo. V reálném životě bys mi drž hubu neřekl, ale za monitorem je z tebe najednou chlapák. Legrační 😁. Běž třeba koukat z okna na sousedy. Určitě to bude větší dobrodružství než se pokoušet vyprovokovat Zifiho, který Tě má u zadele
 
Zifi
Ale věřím, že za koumoušů si mohl být pro spoustu lidí nebezpečný
 
magot
Zřejmě vůbec netušíš jak by se měl prodávající člověk chovat. Nicméně sám jsi se již ohodnotil - viz. výše tvé příspěvky. Toť vše z mé strany.
 
Zifi
Každopádně díky za zpětnou vazbu. Aspoň vím s kým jsem měl tu čest. S každý s kým jsem obchodoval z tohoto fóra, tak to bylo opravdu fajn setkání a super pokec. A asi někdo nahoře chtěl abychom se my dva nepotkali a bylo to dobře
 
magot
Není zač i mělo bylo potěšením.
 
Zifi
Příště až tě bude zase něco trápit ohledně mé, tak mi klidně brnkni. Číslo máš. A nemusíš obtěžovat Liony. Ju? 😘
 
Zifi
A ještě malé shrnutí. Když jsem tady cokoliv prodával, tak jsem většinou napsal, že chci aby reagovali jen zájemci. A většinou jsi toho využil. A okamžitě jsi začal psát nesmysly. Jako když jsem nabízel DCS moduly. Tak jsi hned napsal, že mám raději důchodcům prodávat vysavače. A to bylo prakticky u všech mých nabídek. Tomu jsem se nemohl nijak bránit. A když jsi na jednu mojí nabídku reagoval, že máš zájem, tak jsem si jen pomyslel, že máš opravdu silný žaludek. A ty budeš o mě psát, že jsem nesolventní a nestabilní prodejce.
 
1stCL_Fucida
Zifi napsal:

Ať tady kdokoliv kdo se mnou obchodoval napíše jak jsem nesolventní. Jinak já ti to vysvětlil a nezdálo se, že bys s tím měl problém. A potom si šel plakát za Fučim a přitom jsem ani nevěděl jak moc tě to trápilo. V reálném životě bys mi drž hubu neřekl, ale za monitorem je z tebe najednou chlapák. Legrační 😁. Běž třeba koukat z okna na sousedy. Určitě to bude větší dobrodružství než se pokoušet vyprovokovat Zifiho, který Tě má u zadele


Nešel Úsměv. Já o tomhle čtu poprvé. Ale možná napsal Clóňákovi.

Nevím sice, jak Magot poznal, že je prvním zájemcem, ale pokud opravdu byl, pak v případě, že byl ochoten jednat rychle, je prodej někomu jinému ne úplně vhodný. I když i to dokážu pochopit. Když něco nabídku a pak se mi (třeba jako druhý v pořadí) ozve někdo blízký, tak se prvnímu v pořadí omluvím a dám to tomu druhému, se kterým chodím na Jägera. Smysl téhle diskuse mi trošku uniká. Ale když se spolu dokáží rozhádat gentlemani Cibule a LesniHU, tak pak je na SVK samozřejmě možné cokoliv Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
magot
- Zifi nabídl track ir k prodeji
- já reagoval prakticky okamžitě s tím že je to možné odbavit prakticky hned
- on že někam jede a že nemá čas, že se to vyřídí za týden či za dva
- za týden se ozval že to asi nestíhá, že to posuneme na za další týden
- za další týden se omluvil že to prodal někomu jinému za více peněz

1) Když já něco nabízím tak za tu cenu kterou uvádím a nabídku již neměním - logicky z principu prodeje
2) Když už by mě někdo nabídl více - tak bych ho odmítl „Alea iacta est“, ale i kdyby tak bych se pokusil nejdříve férově nabídnout za tu vyšší cenu tomu prvnímu poptávajícímu a pak to řeším dále.
3) mohl udělat aukci - neudělal

Pokud bych se takto na přímo na někoho s inzerátem vysral, tak budu očekávat negativní reference, toť vše. Příčina a důsledek.
Obchod je obchod a ne bordel.
Upravil/a magot dne 15-07-2018 23:53
 
Zifi
Magot byl první. Ale omluvil jsem se mu a vysvětlil mo to. A žil jsem v domnění, že to přijal a je to vyřešené. Myslím, že problém této diskuse je, že jsem se nenechal vyprovokoval Magotovým prvním přízpěvkem k nějaké ostřejší reakci. A nenalil jsem mu tím na další smeč, jako jsem to dělával. ... Víc bych pochopil, kdyby mě chtěli smažit Lioni...ti by aspoň měli důvod
 
Zifi
Ten někdo byl z jiného serveru a nabídl mi o litr víc s tím, že si hned přijede. Já jsem si nedokázal najít čas abych na tu šestku zajel. Neudělal jsem to dobře. Ale asi dvakrát jsem použil výraz omluva a vůbec bych nečekal, že poběžíš někam plakat. Bylo mi blbé tě tlačit do vyšší ceny. To už bys tu tuplovaně brečel jaký jsem zmrd
 
Zifi
A hlavně po zkušenostech jak tady vždy zhazuješ mé nabídky, tak inzeruju i jinde. Takže si za to prakticky můžeš vlastně sám. Tohle se ti vrátilo aniž bych to měl v úmyslu. A teď jsem i rád
 
Rumcajs
Jen pár slov. Jestli byl Magot první či ne, je jedno. Podstatné je, zda dohodu o kšeftu uzavřeli. Tedy pokud se dohodli, že to tak bude, tak se dohodli a jednostranná změna dohody není jen tak jednoduše možná. Pokud Zifi dohodu porušil, pak se to asi klasifikuje jako "uvedení v omyl". Což je nejen nehezké a neetické, ale je to tuším zachyceno i v OZ. Si nemyslím, že by se kucí soudili, bo je to skutečně bagatelní, ale fair play to rozhodně není.
 
Zifi
Tak měl být chlap a poslat mě do prdele a napsat pod konkrétní inzerát s čím není spokojený. A ne že po mé omluvě napíše "co se dá dělat" a začne vypisovat zpravcům. Pak uběhne nějaký ten měsíc a dokonce i jiná moje inzerce. A pak tady něco rozjede. Ale chápu, že většina lidí jsou přizbabělí a neumí jednat přímo a už vůbec ne z očí do očí. Takže ani nemají šanci pochopit mojí situaci. Co by člověk chtěl od komunity, která se večer co večer schovává za monitorem hrou na válku. Neříkám, že tu vůbec nejsou, ale chlapa aby tady člověk pohledal
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,602,940 návštěv