November 13 2018 21:25:11
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,607
· Nejnovější pilot: Tal Bauer
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
XCOM 2
Timofejic
petsild napsal:
Jsem z prvního kola Xenonauts 2 dost rozpačitý, proti 2D grafice nemám moc výhrad. Za to situace, kdy jeden zakempený emzák dokázal zabít skrz neponičenou zeď tři moje vojáky, které nemohl ani vidět je dost zavádějící. Při výstřelu mého granátu skrz rozbité okno jsem se vyhodil do vzduchu. Možná na hru kladu moc vysoké nároky, kvůli naučenému hernímu mechanizmu z XCOMU no.

Xenonauts 2 ještě nejsou hotový, ne? V jedničce sem se s tímhle zatím nesetkal.

alfik
Timofejic napsal:

petsild napsal:
Jsem z prvního kola Xenonauts 2 dost rozpačitý, proti 2D grafice nemám moc výhrad. Za to situace, kdy jeden zakempený emzák dokázal zabít skrz neponičenou zeď tři moje vojáky, které nemohl ani vidět je dost zavádějící. Při výstřelu mého granátu skrz rozbité okno jsem se vyhodil do vzduchu. Možná na hru kladu moc vysoké nároky, kvůli naučenému hernímu mechanizmu z XCOMU no.

Xenonauts 2 ještě nejsou hotový, ne? V jedničce sem se s tímhle zatím nesetkal.

Taky jsem nic z toho nezažil.
Mě osobně vadila jediná věc - že nešlo otáčet mapou, a to, pokud vím, ve dvojce půjde. Takže tak nějak předpokládám že si dvojku pořídím Úsměv
"Slíbili jste mi kolonie na Marsu. Místo toho jsem dostal Facebook." Buzz Aldrin
"Hranice, které nepřekráčejí dnes obchodníci, jednoho dne překročí vojska." Mistr Sun
"Vidím velký špatný. Hodně budeš někde." Jolanda

petsild
Na emzácký téma tady Leon napsal dost vyčerpávající Šklebící se informace a hned jsem díky jeho recenzím věděl ,že XCom musím mít a udělal jsem dobře.
Tak pls prozraďte, kde je kouzlo a výhoda Xenonauts?
www.imgup.cz/images/2015/08/30/FCU.png img8.rajce.idnes.cz/d0801/4/4901/4901891_507dca2b7c43a1bacef8c830a77145ff/images/PS_Outfit2.jpg img8.rajce.idnes.cz/d0801/4/4901/4901891_507dca2b7c43a1bacef8c830a77145ff/images/N2.jpg

Timofejic
No, vypůjčím si to odtud, stejně bych to líp nevymyslel - https://games.tiscali.cz/recenze/xenonauts-recenze-239549
"Xenonauts se snaží být nástupcem X-COMu právě pro ty, kteří upřednostňují klasiku. Xenonauts si za cíl klade, co možná nejvěrnější přepracování Enemy Unknown s vylepšenou grafikou a řadou drobnějších úprav. Na něco podobného přitom skalní fanoušci čekali jako na smilování boží."

a odtud - http://www.hrej.cz/recenze/xenonauts-4934/
"Výsledkem snahy Goldhawk Interactive je ale i přes všechny možné výhrady velmi působivý remake UFO: Enemy Unknown. Nejvíce jej ocení ti, kdo původní UFO milují a nesedl jim ani (jinak výborný) moderní remake od Firaxis."

Jinak je to samozřejmě věc názoru každýcho ufobijce a jestli dáváš přednost XCOMu, tak proti gustu žádnej dišputát.

LEON
Já bych chtěl Xenonauts v grafickém engine Unreal z XCOM 2 Šklebící se Ale stačilo by mi kdyby přidali do XCOM 2 funkční kooperační kampaň pro dva hráče. Těch pár pokusů s Tactical Coop modifikací co jsme dělali s PetSildem mi naznačilo, že bych z toho asi měl druhé Vánoce Úsměv

http://www.virtualnipilot.cz/
LEON
Zkoušel jsi už Timofejiči tu dvojku Xenonauts? Jsou tam nějaké zásadní rozdíly v hratelnosti od jedničky?

Edit: Tak jsem dososal a dohrál to demo Xenonauts 2, tam už se dá alespoň otáčet mapou, to možná bude použitelný Úsměv
Upravil/a LEON dne 10-11-2018 17:20

http://www.virtualnipilot.cz/
Timofejic
Já dvojku ještě nezkoušel. Takže, jsou tam nějaké zásadní rozdíly, mimo té mapy?

Přejít na fórum:
Předvánoční sraz 2018
Rezervace na Předvánoční sraz 2018
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

02-11-2018 11:51
Ninjo, podívej se, jestli ho máš přeplý na PS3, je to 2 polohový přepínač zezadu, jakoby před pákou joye na základně, má polohy PS3 a PC.

01-11-2018 17:40
teď Bitva o Midway na NovaCinema

30-10-2018 01:20
Ahoj. Nefunguje mi nově zakoupený joystick Thrustmaster na PS3 ve hře Il 2 wings od prey. Neví někdo co je špatně? Děkuji za odpověď.

22-09-2018 10:06
Tak jsem se díval a je to jiný systém než co jsem myslel. Tam jsem... taky nikdy nebyl Úsměv Jako v Salcburku Šklebící se

22-09-2018 10:05
Ale houbec, nejdřív musíte zapálit Cyno, když chcete pořádně skákat Úsměv

21-09-2018 20:10
S tím rozhodně ne. Ideálně bych volil ASP Explorer, který má jeden z největších doskoků. Jestli vůbec není na prvním místě.

21-09-2018 14:29
Tak já na tu s planetu s jakem teda nepoletím..

20-09-2018 23:50
To je jedna z těch se spešl zbožím? Na tu lítám taky, někdy Úsměv Njn, 3/4 hodiny, no... uděláš si quaffe... protože bez quaffe prostě kosmický pilot nelítá! Šklebící se

20-09-2018 22:30
Byl tam kšeft za půl mega. neber to..

20-09-2018 22:07
No ale tos přece musel vidět už na skenu, ne? Ápropos, na cos na tu planetu potřeboval letět? Šklebící se

10,264,940 návštěv