March 29 2024 09:23:32
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Pedály Thrustmaster TPR
Aces_Wild
Celá zpráva

PRODUCT REVEAL: Introducing the Thrustmaster TPR Rudder System, the world's first mass-market pendular flight rudders. Over 15 pounds of steel, aluminum, and awesomeness.

i.imgur.com/jAJ2jE9.jpg
 
clone9cz
FFB k té oceli a hliníku nepřibalili ?
 
http://www.wwii-illusion.net
MB2 PauraCZ
Supr
=MB2= 1.Flight - Falcon Flight; =UVP= Společné výcvikové centrum JTC;
=AVS= Aliance Virtuální letek - Kampaň tah Perským Jezdcem
 
magot
clone9cz napsal:

FFB k té oceli a hliníku nepřibalili ?

Ne. Páč je to prej na bázi reálných pedálů z letadla.


TPR Rudder System

Essentially ripped from the fuselage of an aircraft and made compatible for gaming systems, the TPR Rudder system is a 15-pound steel & aluminum marvel whose precision engineering and use of Thrustmaster’s proprietary PENDUL_R™ technology makes it the first-ever, mass-market pendular rudder systems and instantly becomes one of the most advanced products ever offered to fans of flight sims and flying games.

The TPR Rudder’s unique suspended pendular mechanics combine with minute HEART™* magnetic readings to provide unprecedented precision and fluidity on each of the three axes. In all, no detail has been spared from the chassis to the toe brake, so whether you’re dog-fighting for top gun honors in modern combat jets or warbirds, landing commercial airliners or private jets, or exploring outer space, the TPR Rudder system helps provide total control of your craft right down to the smallest details and adjustments.

 
magot
TH ještě vymňoukli USAF sluchátka

Inspired by the design specifications requested from actual and virtual pilots from the military and civilian worlds, the T-Flight U.S. Air Force Edition Headset is what you’d expect from such a collaboration: crystal-clear audio, minimal distortion and long-term cushioned comfort.

Featuring 50mm analytic drivers with stable frequency response curve, the T-Flight U.S. Air Force Edition Headset perfectly balances bass, mid-range and treble and remarkably optimizes distortion control to less than 1% between brackets (SPL 116±3dBSPL at 1mW). The 1-inch thick, over-ear memory foam ear cushions effectively isolate outside distractions, while an integrated gel layer keeps your head cool even after hours of play. For communicating with other squadron members or the tower, a high-performance, unidirectional microphone ensures seamless two-way communication.

[img]http://www.thrustmaster.com/sites/all/modules/imagemanager/files/TPR_Rudder__TFlightUS_AirForce/TflightLifestyle-1_-_Petite_taille.jpg[/img] is not a valid Image.
 
AJaromir
No, já jsem hlavně zvědavý na F/A-18C addon.
 
Aces_Wild
YouTube Video


 
Zifi
Zajímavá bude cena. Pod 7 litrů to určitě nebude
 
AJaromir
To asi ne. Je to 7 kilo zřejmě legované oceli a hliníku a digitální potenciometry na všech osách. Vývojáři jej popisují tak, že je "vytrhli" z trupu letadla a přidali do něj snímače. Akorát si říkám s křížkem po funuse. Už mám crosswindy.
 
Aces_Wild
Cena prý bude kolem 500$.
 
Zifi
Nechám si zajít chuť. Na to moje nelítáníčko mi víc než dost stačí CHáčka
 
Ajvn
Crosswindy to je "klasický" styl.
Tyhle přibližně při kusém, předběžném ohledání, připomínají spíše tenhle "styl":
VKB-SIM T-RUDDER MKIV
 
magot
Tohle je styl "vyrvali jsme to z letadla"
 
Ajvn
Úsměv
No ja nevím jaké jsou "styly" v modeních rourách a ani mě to nezajímá.
Tohle : VKB-SIM T-RUDDER MKIV Je pokojový papučový styl. No a tyhle : Thrustmaster TPR Rudder System vypadají tak nějak podobně.
 
AJaromir
Rozdíl je v pohybu
Na VKB-SIM T-RUDDER MKIV vlastně šlapeš, zatímco do TPR "tlačíš", přičemž pedál se pohybuje po mírné vertikální kružnici. Centrovací mechanismus se na TPR zdá být realizován pneumatickými písty nebo dvěma pružinami, které se vzájemně převažují.
 
MB2 PauraCZ
Jednak pedály a jednak grip F-18. Podaří se vám slyšet ke konci člověka co mluví o možném dodání do obchodů?

YouTube Video



=MB2= 1.Flight - Falcon Flight; =UVP= Společné výcvikové centrum JTC;
=AVS= Aliance Virtuální letek - Kampaň tah Perským Jezdcem
 
magot
Budeš pořizovat Pauro? Šklebící se Uvažuju o tej páce i když všeobecně mě přijde šikovnější ta A-10tková ... ale pedály by byly taky fajne. Ale těch peněz ..
 
AJaromir
Magote, ten grip je addon pro Warthoga, tedy musíš vlastnit Warthoga nebo jiný joystick, který bude kompatibilní s gripem. (třeba Vipril)
 
Richi
A jaké jsou vlastně pedály ve stíhačce, resp. jaký mají pohyb? Myslel jsem, že v rovině, nějak jako u Happyho.
Nevím jak se sedí v F-18 při 9G, ale tady sedí jako na záchodě.
 
Zifi
A už se ví, že se bude prodávat pouze samostatný grip?
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,601,186 návštěv