April 23 2024 08:40:45
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Kingdom Come: Deliverance (spoiler alert)
magot
310_cibule napsal:
Patch 1.5 je venku.

A zaplatil Vávra odpustky za ty předchozí patche?
 
Rumcajs
Tak to už máte patch 1.5 a furt je středověk? V kterým patchi máte naplánovaný vydání alespoň Fokkeru E.III, aby Jindra mohl začít bojově lítat?
 
Hoper
Tak se mi stáhnul asi 7GB patch a já se rozhodl kouknout dál než jen na úvodní intro.
I dostal jsem se k rozhovoru s tatíkem kovářem. A tam mi vyběhla mravokárná obrazovka s vysvětlením, co a jak. Na dvě strany. A jakože až to přečtu, může tlč. ESC z téhle obrazovky hopsnout zpět děje.
A ono nic.
Zkusil jsem na tlč. ESC dát i olympiádu, ale furt nic.

Tak pomohlo shodit natvrdo hru a poslat ji na nějakou dobu (do příštího patche) do háje :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Tyler Durden
Zkusil bych nečekat na patch, ale vyměnit počítač, případně ruce.
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Trolicek
Tyler Durden napsal:

Zkusil bych nečekat na patch, ale vyměnit počítač, případně ruce.

To je dost svérázný způsob, jak opravit bug ve hře...

[img]https://media.giphy.com/media/4WA1gD7CKAPks/giphy.gif[/img] is not a valid Image.
 
Tyler Durden
Po odehrání 108 hodin bez problému možná velice účinný způsob.
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Hoper
O dvoustránkové nápovědě jsem psal schválně z toho důvodu, že přepínání mezi nimi fungovalo ok. Tož tak.
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
saldy
Real mode může být výzva na repete.

YouTube Video


 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
1stCL_Novotny
Zdroj: Facebok Kingdom Come: Deliverance


Get ready for the release of our #KingdomComeDeliverance "From the Ashes" DLC today for PC, PS4 & XBoxOne and watch a quick preview livestream by CohhCarnage right now
 
alfik
Tak DLC je na disku, a protože v podobných příp. vždy začínám novou hru (a protože je i hard mod Úsměv ), tak Jindra opět zdrhá z vypálené Skalice...
A všiml jsem si jedné opravené věci - je to taková pitomůstka, ale srdce a oko kovářovo potěší Šklebící se
V úvodu, když Jindra s otcem sesazují meč, tak nakonec narazí hrušku. Pak se ale musí roznýtovat konec řapu, nebo spojení zpevnit jinak (třeba příčným čepem či hrušku našroubovat apod.), protože pouze naražená hruška (tzv. "na trn" neboli moderněji nalisovaná na úkos) by se při boji postupně uvolňovala a odpadla by.
No a to roznýtování nebylo na mečích (na žádném, nejen na tom Rackově) viditelné. A teď je! Šklebící se
Předpokládám, že podobně zapracovali i na těch nemnoha bugíčkách co ve hře ještě po pačích zbyly Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
magot
Mě by se líbilo kdyby mapu protáhli do Sázavy nebo do Šternberka ... to bych si asi pořídil.
Ale pořád se placatit na té samé .. no nevím.
 
LEON
Rumcajs napsal:

Tak to už máte patch 1.5 a furt je středověk? V kterým patchi máte naplánovaný vydání alespoň Fokkeru E.III, aby Jindra mohl začít bojově lítat?


Spíš pořád toužebně očekávám ty firebally a draky, protože Skyrim už taky není nejmladší, mody ho věčně nad vodou neudrží a Drakorozený by tady slušel... Úsměv
 
https://www.rcfree.eu
Hoper
upalte ho, kacíře!!

:)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
magot
no, jen to ne Úsměv Fantasy srágor je ažaž ..
 
LEON
Kvalitních fantasy srágor zas až tak moc není. I do Skyrima je těch modifikací potřeba mraky... Aby člověk musel mít kromě brnění i nějaké teplé prádlo, jinak by mu přimrzly v Ledohradu koule k plechu, aby člověk v promočených hadrech dostal rýmičku nebo po pokousání nemocnou krysou vzteklinu, aby AI postavy reagovaly na okolní podněty a necajdali třeba při prudké bouři po cestách, aby člověk musel kontrolovat svoji tělesnou teplotu a po pádu do mrznoucí vody mohl za chvíli v klidu umřít, aby musel jíst, pít a spát, aby hmotnost věcí dostala realistické hodnoty a člověk sebou nemohl tahat půl tuny šrotu jako by to nic nevážilo, aby si člověk nemohl vyrobit kožich z vlka kterého před tím totálně usmažil ohnivým kouzlem, aby mohl vzít sekyru a ze dřeva a kůží si vyrobit třeba stan na cestách, aby si člověk mohl totálně ožrat držku, padnout do bezvědomí a společníci ho pak mohli probudit chrstnutím kýble studený vody, aby se skleněná flaška po pádu na zem poslušně rozbila, aby dostali společníci alespoň základní IQ a vyhýbali se nástražným pastím, nebo mi dali napít ze své flašky, když mi dojde voda a milion dalších drobností, který člověku přijdou automatický, ale ve fantasy srágorách povětšinou chybí. Z Kingdomu pro to bude solidní základ Vyděšený
 
https://www.rcfree.eu
magot
LEON napsal:
jinak by mu přimrzly v Ledohradu

V Letohradu? Co to?

Fantasy her je ažaž počínaje Elvirou na amize, pokračujíce dungeon master I a později Baldurs gate či nestabilní Elder Scrolls Daggerfall Úsměv
Jen dnešní generace hraje nesmyslný grafický orgie ... typu Skyrim, který jsou dle mého už docela nudné ..
Nedávno jsem dohrál graficky primitivní (vektorová grafika) 8mi bitový "The Crypt" a "Castle Master" ale to už dne nikdo nedocení a hlavně ani nepochopí Úsměv
Upravil/a magot dne 07-07-2018 22:54
 
saldy
Na fantasy to má asi malou mapu. Jinak jsem zvědavej na čem se dělá. Klíma naznačil, že většina týmu je zachována.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
alfik
magot napsal:

LEON napsal:
jinak by mu přimrzly v Ledohradu

V Letohradu? Co to?

V Ledohradu, nikoli Letohradu Úsměv
To je v jiné pohádce Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Koty
Já spíš furt čekám na kuše...
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
alfik
Nedočkáš se - jedině že by je někdo vytvořil jako mod. Byly by příliš ÓoooPééé, tvůrci se vyjádřili několikrát a jednoznačně. Tudíž nebudou nejen kuše, ale ani hákovnice, píšťaly a "rošety" po nichž volal Mistr Trebušétotvůrce Úsměv
Ostatně to říká i otec Jindry hned na začátku hry: "Naučím tě mečem a hned za humny tě někdo zasřelí kuší". A má pravdu. Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

34,745,811 návštěv