May 17 2024 05:00:33
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Kingdom Come: Deliverance (spoiler alert)
Mira
No, já ho neukecal..Na meč mi to taky nešlo, tak to spravily tři šípy do obličeje Šklebící se
 
3IAP_David
Šklebící se Tři šípy do obličeje .. To by mohl bejt podtitul hry ..
 
pSipi
Kecat mozes az mu ukazes zac je toho loket mecom (sekerov, kladivom)
ked to neprezenies tak sa vzda a mozete pokecat.
 
310_cibule
Tak jdu trénovat comba :-)

Zabít ho asi není dobré, jestli jsem to správně pochopil, má v dalším ději ještě nějakou roli.

Čili se musím vrátit zpět v čase. Škoda, koupil jsem si v Úžici pěkného bělouše. Pegase. Tak o něj zase přijdu.

Jinak jsem zkoušel soutěžit v lukostřelbě v Ratajích a v táboře u Mrchojed. Má to dvě drobné chybičky. Správně by se měla zvyšovat dovednost, ale mě se nezvyšuje, ani když vyhraju (tedy se sedmi šípy, nejlehčí úroveň). Zkoušel jsem to asi desetkrát, nic. Ještě horší je, že jeden z těch dvou dalších týpků občas prostě střílet nezačne. Tak si to odstřílím, pak čumíme, pak se hnu a pak jsem diskvalifikován, protože před koncem závodu se člověk hýbat nesmí.

Tak to řeším tím, že když někde po cestě vidím krávy či ovce, tak jich cvičně vždycky pár sejmu a dovednost v lukostřelbě utěšeně roste :-)
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
pSipi
Na komba sa vyprdni. Kryt a Ripostu trenuj.
 
310_cibule
Sipi, zrovna jsem nastudoval ten tvůj post. Dík za něj, jdu trénovat ripostu (hned jak zjistím, co to je).
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
pSipi
310_cibule napsal:
Zabít ho asi není dobré, jestli jsem to správně pochopil, má v dalším ději ještě nějakou roli.


No ma aj nema... ak mas teraz problem ho zdolat tak si to potom budes asi musiet zopakovat. Mrknutí
 
310_Pepno
310_cibule napsal:

Dá se nějak ukecat Ulrich u toho Sázavského rybníka? Nejsem s to ho seřezat? Zkusil jsem mu utéct, ale to se příběh zastaví a musím se vrátit k předchozímu uložení.


Cibulko já ho normálně dal na pěstní souboj, jen nevytahuj zbraň.. i když v budoucnu se s ním znovu utkáš a pak už buděš muset na meče
www.311raf.com/images/signature/sig_Pepno.jpg
 
alfik
Já ho napoprvé ušípoval a napodruhé ukecal Úsměv
Teď jsem totálně zakysl v klášteře - tři hodiny hraní jsem ztratil modlením a nemám jak pokračovat... nemám zbraň na zabití Svatýho, se kterým jsem se ostatně domluvil, nemám ani paklíče abych potom zdrhl, a nemám ani bufáč pro cellaria který by mi za něj "střelil" paklíče... ještě tak tři hodiny tohoto opruzu a nahraju si pozici před klášterem a vniknu tam a všechny ty buzny povraždím.
Tohle je nejhorší quest v dějinách her - zde autor asi vůbec nepochopil čím se liší hra od reálného života...
Nemáte někdo nějaký čít abych tuto zmrdinu mohl nějak dodělat - přeskočit? Přežít?
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
CSW_Cassius Chaerea
Modli se! Třeba tě Pán vyslyší.
Upravil/a CSW_Cassius Chaerea dne 25-02-2018 11:22
 
magot
vem ho přes hlavu nějakým masivní křížem Šklebící se
 
310_cibule
Dneska jsem do jedné ráno trénoval s Bernardem podle Sipiho pokynů. Nabral jsem spoustu síly a dovednosti, zvýšila se i celková úroveň. A párkrát jsem mu i docela slušně nařezal :-)

Chtěl bych si ujasnit několik věcí:

1) kryt - kdykoliv stisknu Q?
2) perfect kryt - když stisknu Q ve chvíli útoku (tedy když se rozsvítí zelený štít či zlomek vteřiny před)?
3) riposta - perfektní kryt a výpad? Mačkat v úplně stejnou chvíli, nebo těsně za sebou? Je jedno z jakého směru vedu útok? Ta riposta se mi povede jen někdy a vůbec nevím proč.
4) Úhyby - jsou efektivnější než kryt?
5) "Tancování" kolem soupeře - je to nutné?

Má smysl útočit, nebo jen čekat až za útočí soupeř a udělat ripostu? Sipi, mohl bys popsat nějaký modelový boj/útok, jak postupuješ (včetně klávesových zkratek)? Dík.

Používáte defaultní povely na klávesnici? Tedy pro boj Q, W, A, S, D? Či jste si to nějak přemapovali? Na tom defaultu se mi ty prsty nějak pletou, ale fakt je, že jsem zvyklý na knipl a plynovku, ne na hry typu RPG a FPS :-)

Pepno, díky. Rozhodl jsme se, že se naučím bojovat mečem a pak teprve vlétnu na Ulricha :-)
Upravil/a 310_cibule dne 25-02-2018 12:04
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
3IAP_David
alfik napsal:

Já ho napoprvé ušípoval a napodruhé ukecal Úsměv
Teď jsem totálně zakysl v klášteře - tři hodiny hraní jsem ztratil modlením a nemám jak pokračovat... nemám zbraň na zabití Svatýho, se kterým jsem se ostatně domluvil, nemám ani paklíče abych potom zdrhl, a nemám ani bufáč pro cellaria který by mi za něj "střelil" paklíče... ještě tak tři hodiny tohoto opruzu a nahraju si pozici před klášterem a vniknu tam a všechny ty buzny povraždím.
Tohle je nejhorší quest v dějinách her - zde autor asi vůbec nepochopil čím se liší hra od reálného života...
Nemáte někdo nějaký čít abych tuto zmrdinu mohl nějak dodělat - přeskočit? Přežít?


Bufáč naber v kuchyni a za kuchyní .čížek má poklad .je to jednoduchý .
nebo něco proveď a když tě budou chtít zavřít řekni že ne a vyhoděj tě . asi je to jedno co se postupu týče . klášter je fakt pruda .
 
pSipi
1) kryt - kdykoliv stisknu Q?
- ano kedykolvek stlacis Q urobi kryt, aj ked nemas ten zeleny stit v ruzici a vidis ze ide udriet mozes urobit kryt a Jindra ho vykryje, len to spotrebuje staminu

2) perfect kryt - když stisknu Q ve chvíli útoku (tedy když se rozsvítí zelený štít či zlomek vteřiny před)?
- perfekty kryt je ked svieti ten zeleny stit. Rozdiel je ze normalny kryt ubera staminu a perfektny nie a pri perfektnom mozes stlacit utok a ten sa po skonceni krytu automaticky vykona a ma vacsiu sancu na uspech ako normalny utok.

3) riposta - perfektní kryt a výpad? Mačkat v úplně stejnou chvíli, nebo těsně za sebou? Je jedno z jakého směru vedu útok? Ta riposta se mi povede jen někdy a vůbec nevím proč.
- pri riposte nemusis stlacat utok, vykona sa automaticky. Mal by si spoznat kedy ju robis. Ma to velmi specificke animacie. Perfektny kryt a vypad su presne to co popisujes, perfektny kryt a vypad. Je to druha najlepsia vec co mozes urobit hned po riposte. Samotna riposta sa spusta predtym ako sa zobrazi ten zeleny stit. Je to chvila ked vydis ze sa naprahuje ale este sa ten zeleny stit nezobrazil. Cim vyssii level obrany tak ta animacia spomaluje a dava ti vacsie okno na vykonanie.

4) Úhyby - jsou efektivnější než kryt?
- ani nie. Je to defenzivny pohyb bez ofenzivnych vyhod. Musis rovnako znovu zautocit.

5) "Tancování" kolem soupeře - je to nutné?
- nie nie je, netancujem len sa hybem dopredu a dozadu. Do bokov len ked potrebujem zmenit poziciu kvoli prekazkam v terene. Je blbe ked potrebujes ustupit a za tebou je strom. Na to pozor. Par krat som na to zhebol.

Má smysl útočit, nebo jen čekat až za útočí soupeř a udělat ripostu?
- zmysel utocit ma urcite. Niektory su trochu hanblivy a treba ich popohnat na stretunutie so stvoritelom Mrknutí

Sipi, mohl bys popsat nějaký modelový boj/útok, jak postupuješ (včetně klávesových zkratek)? Dík.
- no to zalezi dost od situacie ale mozeme zobrat klasicky 1 vs 1. Najprv si vyberiem nejaky vhodny placek bez prekazok. Poziciu meca dam tak aby som videl jeho zbran. Ak on zmeni uchop tak ho zmenim aj ja aby som tu zbran vzdy videl. Ak hned zautoci tak sa pokusim spustit ripostu s Q ak sa nepodari tak perfektny kryt s naslednym utokom. Ak sa utok podari tak pokracujem dalsim. Je fuk kde mam prave mec. Utocim z pozicie kde prave je a po par secnych utokoch to striedam s bodanim. Potom su dve moznosti, dojde stamina a ja sa rozhodnem ci je uz tak dole ze pokracujem a dorazim ho alebo odskocim dozadu a necham nabit staminu. Druha moznost je ze ma zacne odrazat a prejde do protiutoku. Ten sa snazim odrazit a odskocit aby som ho prerusil a presiel do vlastneho utoku. Ten spustam vzdy fintou. (stlacis na mysi utok a pred pustenim presunies sipku na ruzici inam) Ked sa podari pokracujem dalsim sekom alebo bodnutim, treba to striedat inak je vacsia sanca ze ta odrazi. Ak ma odrazi a zautoci, kryt a odskok.



Používáte defaultní povely na klávesnici? Tedy pro boj Q, W, A, S, D? Či jste si to nějak přemapovali?
- vacsinu mam default len volanie kona som premapoval lebo vzdy ked som sa chcel prikrcit alebo postavit tak som piskal na kona jak blb. Pri plizeni okolo tabora kumanov to nebolo zrovna to prave.


Moj kill count prekrocil 200 a ziskal som steam achievement Masovy vrah a in game perk Zhouba Kumanov Šklebící se
 
310_cibule
Díky pSipi,

čili jen pro jistotu:

Buď perfektní kryt (svítí zelený štít) a výpad - Q+LMB/RMB (ve stejnou chvíli)

Nebo ripostu (jen Q v okamžiku, kdy soupeř zahajuje útok a ještě nesvítí zelený štít). Ta animace se spustí až poté, co zmáčknu Q? Takže už nemusím nic pak mačkat?

Dělá něco, když se v tomto okamžiku zmáčknu Q dvakrát (někde na fóru jsem četl, že ano)?

Asi si pořídím gamepad, ta comba mne docela lákají. Ale nejdřív se to naučím s klávesnicí a myší.

Ještě jednou dík.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Mira
alfik napsal:

Já ho napoprvé ušípoval a napodruhé ukecal Úsměv
Teď jsem totálně zakysl v klášteře - tři hodiny hraní jsem ztratil modlením a nemám jak pokračovat... nemám zbraň na zabití Svatýho, se kterým jsem se ostatně domluvil, nemám ani paklíče abych potom zdrhl, a nemám ani bufáč pro cellaria který by mi za něj "střelil" paklíče... ještě tak tři hodiny tohoto opruzu a nahraju si pozici před klášterem a vniknu tam a všechny ty buzny povraždím.
Tohle je nejhorší quest v dějinách her - zde autor asi vůbec nepochopil čím se liší hra od reálného života...
Nemáte někdo nějaký čít abych tuto zmrdinu mohl nějak dodělat - přeskočit? Přežít?


Já mam za sebou zatím jen hodinku v kláštěře a mám na tento quest uplně stejný názor jako ty. Je to blbý, ale mně tahle hodina otravila celou hru. A když čtu, co tady píšeš, ani nemam chut se do toho vracet. Chodit po klášteře, modlit se a poslouchat ty " otravné " zpěvy..to asi není zrovna dobrý plán na nedělní odpoledne Naštvaný
 
alfik
3IAP_David napsal:

alfik napsal:

Já ho napoprvé ušípoval a napodruhé ukecal Úsměv
Teď jsem totálně zakysl v klášteře - tři hodiny hraní jsem ztratil modlením a nemám jak pokračovat... nemám zbraň na zabití Svatýho, se kterým jsem se ostatně domluvil, nemám ani paklíče abych potom zdrhl, a nemám ani bufáč pro cellaria který by mi za něj "střelil" paklíče... ještě tak tři hodiny tohoto opruzu a nahraju si pozici před klášterem a vniknu tam a všechny ty buzny povraždím.
Tohle je nejhorší quest v dějinách her - zde autor asi vůbec nepochopil čím se liší hra od reálného života...
Nemáte někdo nějaký čít abych tuto zmrdinu mohl nějak dodělat - přeskočit? Přežít?


Bufáč naber v kuchyni a za kuchyní .čížek má poklad .je to jednoduchý .
nebo něco proveď a když tě budou chtít zavřít řekni že ne a vyhoděj tě . asi je to jedno co se postupu týče . klášter je fakt pruda .

Hele, buď to mám buglé, nebo hrajeme každý jinou hru.
V kuchyni nic není. Akorát ten papír kde jsem napsal tu žádost o krev. Kdyby tam něco bylo, už bych měl paklíče. Mch paklíče - možná je to ten samý bug, ale od začátku hry nemůžu nikde sehnat paklíče. Votava jich měl 5 ks, a další 2 ks jsem získal od pobitých Kumánů. To je vše. Nemám kvůli tomu skill v otvírání, protože nemám čím otvírat. Nemám ani vybrané poklady. Mám jen ty, co byly "velmi lehké".
Čížek má poklad? A kde? Pozn. - nekradu (z kapes), takže pokud ho má v kapse, nikdy jej nedostanu.
Přiznám se že to je úplně poprvé ve hře, kdy nevím co dělat. Všecko se dá usdělat "nějak", ale tohle nevím jak. Po klostru se ani nemůžu pohybovat, furt mám za prdelí toho čuráka s rákoskou.
Znovu tedy musím potupně žádat o nějaký čít. Protože já opravdu nevím jak dál a ten q. mě fakt sere a asi kvůli němu nedohraju hru. Jsem totálně znechucen. Mám nahráno 111 hodin, z toho je 108 hodin skvělé zábavy a 3 hodiny útupné, šílené, příšerné stupidity která mi zcela zničila dojem ze hry... Holt kam čert nemůže, tam strčí flanďáky.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
310_cibule
Mlynáři mají tuším také paklíče.

A gregoriánské chorály jsou nádherné :-)
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Mira
Já jsem našel jeden paklíč v tom klášterním kostele za oltářem..
 
magot
alfíku, už se mě parkrát stalo že se mě hryznul quest, prostě tam něco scházelo nebo skript provedl cosi nedobře.
Pomohl load těsně před questem a vše znovu ..
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,321 návštěv