May 02 2024 07:31:33
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 1
1stCL_Fucida

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Kingdom Come: Deliverance (spoiler alert)
magot
já to odložil až k tomu udělaj pár solidních záplat a jal jsem se hrát si s BOX mission builderem ... to je teprve kua zabugovaný, kam se hrabe KCD Šklebící se
 
Zifi
Ta hra je v určité m směru klenot. Nechci ji zahazovat. Ale Vávra v nějakém rozhovoru v TV prohlásil, že ta hra má spoustu technických chyb, které je možné opravit. Čekal bych, že řekne. "Které opravíme". Tak těžko říct co bude
 
magot
No ono je důležitý jestli to člověká baví nebo frustruje. Mne to baví a frustrace je zatím minimální .. a procházka českým středověkem je to vskutku unikátní a už se to asi opakovat v jiném titulu nebude ..
 
Zifi
Souhlas
 
3IAP_David
Tak já jsem dohrál . dosáhl jsem maximálního počtu sejvů .a hra se přestala ukládat .sejvy nejdou smazat sice tam ta možnost je ,ale nefunguje .
jediná možnost je sejvovicí přepisovat starší sejvy .
Krásnej středověk .
 
Trolicek
To je ten čecháčkovskej poraženeckej postoj. Správně by bylo vzít to jako výzvu dohrát zbytek hry na jeden zátah Pff

[img]https://media.giphy.com/media/26gs9oNcFxokURtvO/giphy.gif[/img] is not a valid Image.
 
3IAP_David
na to nemám a IDDQD nefunguje .
 
Trolicek
Zase výmluvy? Ok - nahoď dva týdny dovolené a rozjeď způsob hraní ve stylu Edge of Tomorrow. To by bylo, abys to nedohrál, cheaty netřeba. Jen nebýt srab a hecnout se...
 
1stCL_Novotny
Tyler Durden napsal:

Zatím mají jen info ze Steamu a tam se to blížilo půl milionu. Jak jsem pochopil právě půl milionu to zaplatí, nad půl melounu vydělávají.


No vida. A to by jeden skoro řekl, že po tom co zaplatil ochotný podporovatel na KS sumu převyšující původní částku. Částku, potřebnou na vývoj. Že nějaké to handrkování o prodej je již vesměs navíc!!!
Začínám nějak tápat proč to teda tahat na KS?? Pokud to nepokrývá vesměs náklady.
 
310_cibule
Tak jsem narazil na první větší bug. Přinesl jsem od kata prsten Peškovi, ale on se mnou nemluví. Po stisknutí E pořád dokola jen opakuje tu sekvenci o kradení, ale ani k tomu mne pak nepustí. Škoda.

Jak jste dostali Prcka?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Tyler Durden
1stCL_Novotny napsal:

Tyler Durden napsal:

Zatím mají jen info ze Steamu a tam se to blížilo půl milionu. Jak jsem pochopil právě půl milionu to zaplatí, nad půl melounu vydělávají.


No vida. A to by jeden skoro řekl, že po tom co zaplatil ochotný podporovatel na KS sumu převyšující původní částku. Částku, potřebnou na vývoj. Že nějaké to handrkování o prodej je již vesměs navíc!!!
Začínám nějak tápat proč to teda tahat na KS?? Pokud to nepokrývá vesměs náklady.


Na KS to bylo aby dokázali Bakalovi že do toho má vrazit dalších sto miliónu protože o to bude reálný zájem.
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
alfik
Tak to já tedy zatím sejvy mám v pořádku, a jediné q. které zatím považuju za poněkud divné jsou ty neustálé rozhovory s tímtéž mamlasem který obírá mrtvoly - a obviní mě že jsem je zabil Šklebící se aby se mi nakonec přiznal že to udělal on. Tak jsem jej zabil, když to bylo asi popáté, abych se jej zbavil... a co byste mysleli? Ono to pkračuje, akorát teď je vraždí nějaká ženština... kerej vůl todle vymyslel...
Boj je trošku divný. Pěstní boj se škáluje jako ve Skyrimu - tzn. čím je člověk lepší, tím lepší jsou protivníci. Zdá se, že podobně je to u melee zbraní. Aspoň pro mě jsou furt nad Henryho síly Šklebící se
Luk byl zpočátku slabý. Okolo lvl 4 byl až nemístně silný - probíjel i plátové zbroje (což jsem zde psal). Teď mám myslím 9-10 lvl a luk pracuje jak má - k mé nasranosti - a Kumánské přilby a kroužkovky a pektorály (kdo kurva vymýšlel překlad "postroj"???) ne a ne probít... takže zase dostává Henry na prdel... Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
310_cibule
Už jste měnili koně?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
3IAP_David
To se fakt nedá .
Tak navařim sejvovici . bednu luků a šípů co jsem dostal za odměnu mám jako kradený ,sedlo co jsem měl dostat jsem nedostal .No co nebudu šťoural budu si užívat středověk v hardcore RPG . jdu za borcem co mě má pomoct něco vykosit prokecám ho a ocitáme se na začátku boje .Ten debil je ve spodkách a hned si to hrne na asi 8 borců a první ránou umírá . já si držím odstup s lukem ,jak ustupuju pár borců se zasekává v křoví ,pěkně na místě přešlapujou ,tak je lehko likviduju .od zbytku jsem se dostatečně vzdálil takže přestávaj bojovat a odcházej pryč .tak je pěkně zdálky lukem vypnu .poslední se na mě rozeběhne z 5ti metrů pálím a sleduju jak šíp (asi holografickej) prolítá oblastí plic a vesele pokračuje dál .Druhej už funguje . Zvítězil jsem .huráááá
Piju si sejvovici a uvažuju nad termínem realistická hardcore RPG .
 
3IAP_David
cibule . koně jsem neměl důvod měnit protože ten základní je nejlepší .možná to dělá ,že v tom porovnání s jinejma koněma se ukazuje s bonusama toho co má na sobě a ty ostatní se ukazujou jen jak jsou .což ale ztrácí smysl to porovnání .ale je to reálná hra přece tak si musíš asi vzít papír uhlík a počítadlo a odečíst si bonusy podkov atd . tak radši mám toho základního .
 
310_cibule
Aha, tak to jsem ho tam možná měl nechat.

Někdo jednoho i se sedlem a ohlávkou zapomněl na cestě k Sázavě (možná se šel jen vychcat, co já vím), tak jsem si ho "půjčil".
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
3IAP_David
a vyměnil se ti za toho tvího ? já si "nepůjčuju" tak ani nevím jak to funguje .co jsem měl úkolového tak na něm můžu jezdit ,kde ho nechám tam zůstane ,ale v inventáři vidím pořád toho svího .To čekám je tím ,že byl v questu tak je to ošetřený ,abych nepřišel o koně .
 
310_cibule
To jsem se nepodíval, takže až večer. Ale dojel jsem na něm do sázavského kláštera a ani nikdo neřval, že je kradený.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
asi jsi toho koně vypral přes nějakého bílého koně Šklebící se
 
Opitze
Tyler Durden napsal:

Zatím mají jen info ze Steamu a tam se to blížilo půl milionu. Jak jsem pochopil právě půl milionu to zaplatí, nad půl melounu vydělávají.


No, ono jde asi o to, kolik chceš nakonec vydělat... Udělat firmu, která 5+ let něco šudlí, aby nakonec byli na nule a hovno z toho... Musí vydělat mnohem víc, aby měli prachy na další vývoj. 150 lidí ve firmě v takovém oboru může stát kolik měsíčně? 5 mega? Možná jich není tolik, myslím těch interních, ale stále se pohybuješ v obrovských částkách jen na provoz firmy a mzdy. Takže aby mohli další rok nebo dva připravovat nějaké DLC, ve kterém se ten příběh nějak konečně naplní, tak musí prodat hodně. Plus skutečný vlastník s majoritou, to nedělá pro hezky oči Dana Vávry, a je otázka, jak dlouho ještě bude čekat než z těch svých investic dostane konečně pořádný balík.

Ale k jiné věci - já zcela rozumím, že se to některým hráčům líbí a dokonce jsou i tací, kteří na žádný bug nenarazili a ani jim nepřijde ten příběh trošku přitažený za vlasy. Prostě se jim to líbí. Lidem se líbí spoustu věcí, které mě se třeba nelíbí a nic z tím neudělám. Nemyslím si, že je to obrovský úspěch nebo nějaká revoluce. Když srovnáte prodeje posledního Witchera, plus jeho hodnocení s KCD, tak KCD je opravdu jen taková libůstka pro minoritu. Je možný, že nějaké velké studio teď udělá nějakou hru na podobné téma, ale třeba v jiné středověké zemi, a možná to bude horší nebo lepší, to je vlastně jedno, ale vydavatelé vidí určitou díru na trhu. Takže v důsledku, nakonec, za pár let, se lidé, kterým se tento druh her líbí dočkají ještě lepšího výsledku. Varianta a je, že to Vavra opraví, doplní, přidá zábavné DLC, plus komunita s mody... varianta b - jiné studia udělají na svých enginech něco podobného. varianta c vzniknou nová studia a budou se to snažit udělat ještě líp.

Já osobně mám problém spíš s tím Vávrovým podáváním české historie, kde je spousta klišé a nesmyslů, které si prostě Vávra jen vymyslel, aby to bylo jako hustý. Ale vymýšlí si jen někde a někdy, a celé to podává - takový byl český středověk - což není úplně pravda. A to nejde o nějaký černochy nebo cikány nebo ženský... Ten quest s knězem například.

Ten kněz chlastá v hospodě jak duha, šuká místní děvečky, nadává na život, ale poví Jindrovi o Husovi ve smyslu, jaký je to svěží vítr do toho zkaženého světa... Pak to pokračuje, protože se ožerou, tak kněz není schopen kázaní - LOL - tak to lidem v kostele odříká nějaký migrant, který se před pár dny naučil číst, tak si to celé rychle přečte a lidi to odkejvou, jaká je to super skvělá nová věc... V tom kázání se navíc zastane toho největšího kurevníka a ožraly ve vesnici - kněze, který ale ubohé poddané seznamuje s radikálním přístupem Jana Husa...
Jan Hus byl přitom ten, který tvrdil a možná i proto byl i upálen, že přes zkaženého, hříšného kněze nemůže přicházet milost Boží, že jeho proměňování těla a další svátosti jsou neplatné. Když by tento Vávrům kurevník někoho oddal za manžele, tak dle Husa to neplatí a v očích Boha jsou ti dva stále svobodní. Když by udělil rozhřešení, neplatí to. Když by pokřtil dítě - neplatí to.... Ale ve Vávrově středověku máte zkorumpované kněze, který má rád Husa, který vystupuje právě proti takových knězům jako je on...

Krása... Jako od pejska a kočičky...
Upravil/a Opitze dne 19-02-2018 15:57
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,800,347 návštěv