March 29 2024 11:52:55
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 1
Timofejic

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Kingdom Come: Deliverance (spoiler alert)
petsild
Ta obrovská úleva Úsměv po dokončení klášterní mise.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
saldy
Mise v klášteru byla skvělá, sledovat pletichy mnichů, otipovat si jednotlivé osoby a rozhodovat se ke komu se přidat. Osobu jsem nakonec vypátral ale fakt jsem o tom dlouho přemýšlel. Konec se větví na několik možností, ale dopadlo to tak, že se mi ho podařilo předat rychtářovi. V misi je možno dělat i nějaký vedlejší kvesty a povedlo se mi tam dotáhnout i jeden kvest starý.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
petsild
Pokud mise líbila, tak vedlejší quest tě Úsměv zavede znovu do kláštera.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
alfik
saldy napsal:
Osobu jsem nakonec vypátral ale fakt jsem o tom dlouho přemýšlel.

Tohle přece bylo jasné po prvních vteřinách - jsou tam čtyři novicové a jen jeden z nich zná noviciační obřad tak, že ti může napovídat. Včetně znalosti latiny. Přičemž zvenčí víš, že hledaná osoba je zběhlý kněz nebo mnich, čili člověk který tento obřad buď sám absolvoval, nebo na něj budoucí novice připravoval či se jej učil v rámci semináře tak, aby je na něj mohl připravovat.
Ostatní jej neznali dopředu (nebo ne dost dobře aby ti mohli napovídat) stejně jako ty.
Celý q. je mch blbost:
1) před noviciátem je a bylo čekatelství, kdy budoucí novic chodí/chodil jednak na výuku toho co jej čeká a jednak se jej mniši snažili přesvědčit aby do kláštera nevstupoval, právě proto že to není lehké a proto aby nakonec nezdrhl. Výjimkou byly případy kdy jedinec nutně potřeboval zmizet, např. ženy z vyšší společnosti často volily raději klášter než to, že je fotr zasnoubí s vlastním bratrancem, škaredým, blbým a násilnickým, jen aby vyjednal třeba mír s Horním Slezskem nebo jinou pakárnou... Úsměv Rovněž zločinci občas bývali takto ukrýváni před následky, ovšem zde je otázka jestli nebylo lepší se zhoupnout než na doživotí do klostru Vyděšený
2) Není pravdou, že se do kláštera nedostaly civilní osoby. Je přece logické a nevyhnutelné, že i v klášteře se občas něco pokazí nebo je to třeba udržovat. Ovšem samozřejmě byly a jsou činěny opatření, aby se takto povolaný/í řemeslník/ci dostali do kontaktu pouze se starými, prověřenými mnichy, u kterých je minimální nebezpečí že něco vymamlasí. Spec. v ženských klášterech dostávali jako "garde" ty nejstarší, a tudíž nejzkušenější (a nejškaredší Vyděšený ) mnišky, aby se ty mladé mohly tak max. dívat přes mříž jak takový chlap vypadá Šklebící se
Takže by se jednak Jindra tak lehce nedostal dovnitř, a jednak by ani nemusel. Prostě by počkal až by se v klášteře něco pokazilo a pak by mohl proniknout dovnitř. Je přece kovář, a protože na zač. hry je řeč o tom že mu otec chce kovárnu přenechat, je evidentní že složil tovaryryšskou zkoušku, jinak by mu to cech nedovolil - Jindra by se mistrem stát nemohl.
To je mch nejhorší pitomost na celé hře - Jindra coby kovář prostě nemůže být takové nemehlo jako ve hře, např. se zbraní. Má přece zkušenost s kladivy a vším ostatním nářadím! To si jako myslíte, že kovařina je lehká? Někdy vás vezmu a uvidíte že to není prdel. Dokonce i prostí vidleros, lopaťáci a cep-buch-buch-mani se pokud vím v poli o pár desítek let později oháněli tak, že Žigimu nestačily ani čtyři křížové výpravy vč. jeho oblíbených (a levných) Kumánů!
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Tyler Durden
:-) i.redd.it/7tlyezbasug01.jpg
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
magot
Teď jsem zběžně proběhl v KCD a je to fakt vyladěný. Všichni byly bez hlav, některé textury objektů se nenačítali ani po reloadu a pár postav pobíhalo rychle asi jako když přetáčím film. Jo a na koni Henry sedí asi o metr vejš Šklebící se
Patch od patche je to stále horší ..
 
saldy
Mně se po pači přenastavila grafika na low, tak tam dostakovaly hlavy, předměty a oblečení..., jinak vše ok.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
magot
Já mám nastavení very high
po restartu už to bylo taky pak ok Úsměv
 
310_cibule
Co se chystá ke stažení a kdy:

preview.ibb.co/kifqGT/kcd.jpg
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
ty turnaje to bude za trest Šklebící se
 
310_cibule
Ta celá horní řada vypadá - alespoň z mého pohledu - zajímavě. Na znovuvybudování Přibyslavice, které by mělo být k mání jako první, se moc těším.

P.S. Mimochodem je TA Přibyslavice (jako Prčice) nebo TY Přibyslavice?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
asi "ty"

a bude tam rozšíření mapy?
 
saldy
Já jsem to ještě nedohrál :-D
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
magot
já taky ne ... hrál jsem side questy
 
Zifi
Já myslím, že to nikdo nedohrál
 
Mira
Já to dohrál. Chcete vědět jak to dopadne Šklebící se
 
pSipi
Tiez som to dohral. Koniec ma trochu sklamal.
 
magot
Mira napsal:

Já to dohrál. Chcete vědět jak to dopadne Šklebící se

Nechceme Šklebící se
 
Zifi
Já třeba hraju Zaklínače 3 už dva roky a jsem asi v polovině
 
Tyler Durden
magot napsal:

Mira napsal:

Já to dohrál. Chcete vědět jak to dopadne Šklebící se

Nechceme Šklebící se


Zkrátka, ten četník mu ji navlhčil, a když byla nabobtnalá, tak mu ji usek!
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,602,335 návštěv