April 30 2024 12:59:51
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 12

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Kingdom Come: Deliverance (spoiler alert)
magot
Vávroj volali z Vatikánu ať to stáhne jinak na něj pošlou španělskou inkvizici ..

Btw sranda je spadnout ze střechy z lešení do kláštera ještě než tam člověk vstoupí ... ono se to dá i přežít Šklebící se
 
saldy
alfik napsal:

Tak jsem to teda rozjel znovu (a chtěl bych i lépe Úsměv ale to se asi nepodaří Šklebící se ), a nemám chlastačku s Bohutou. Úplně klidně mi vykecal zpovědní tajku. Tak jsem to nahrál znovu, oblíkl jsem se méně velkopansky (protože jsem si myslel že třeba mám moc vysokou hochnóblesu), no a zase mi to vykecal bez toho nejlepšího questu z celé hry.
Dělám něco blbě, nebo církef zasáhla a Vávra vyměkl?
Já chci ožralej oblbovat vidláky husitsvím! A hlavně zachlastat s Bohutou a vyprášit kožich nějaké té dobré křesťance!


Takže on už po tobě nechce abys za ním přišel večer do hospody? Jestli ne, tak to vystřihli. Tam se to pak větvilo kdy se mohlo odmítnout chlastat. Jsem rád, že jsem si to zažil a z hlavy už mi to nikdo nevezme Šklebící se
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
petsild
saldy napsal:

Hra mi opakovaně padá v okamžik kdy mě Zdena pošle pro sedlo po vyhraném závodu. Reportoval jsem WH, tak uvidíme.

Nová chyba... budeš muset zatím řešit jiný úkol.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
310_cibule
Ten závod je jeden z asi tří questů, kvůli kterým jsem začal znovu, protože jsem je napoprvé propásl (a pak ještě kvůli Prckovi, kterého chci udolat v čestném boji po řádném tréninku přesně mířenou ranou sečnou, bodnou či drtivou zbraní a ne třemi šťastnými šípy do ksichtu). A teď tahle jobovka...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Fiks
310_cibule napsal:

Ten závod je jeden z asi tří questů, kvůli kterým jsem začal znovu, protože jsem je napoprvé propásl (a pak ještě kvůli Prckovi, kterého chci udolat v čestném boji po řádném tréninku přesně mířenou ranou sečnou, bodnou či drtivou zbraní a ne třemi šťastnými šípy do ksichtu). A teď tahle jobovka...


Jestli to nebude tím,že se oteplilo a začali lítat motýli Šklebící se
 
310_cibule
;-)
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
saldy
petsild napsal:

saldy napsal:

Hra mi opakovaně padá v okamžik kdy mě Zdena pošle pro sedlo po vyhraném závodu. Reportoval jsem WH, tak uvidíme.

Nová chyba... budeš muset zatím řešit jiný úkol.


WH mému požadavku přidělilo číslo 40276 Šklebící se
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
petsild
saldy napsal:

petsild napsal:

saldy napsal:

Hra mi opakovaně padá v okamžik kdy mě Zdena pošle pro sedlo po vyhraném závodu. Reportoval jsem WH, tak uvidíme.

Nová chyba... budeš muset zatím řešit jiný úkol.


WH mému požadavku přidělilo číslo 40276 Šklebící se

Tak velké číslo Úsměv, ó Bože chraň Vávru a nám dodej spoustu trpělivosti.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
pSipi
Ano mozes ho presvedcit. Ak ho nepresvedcis tak ho musis ozrat.
 
alfik
pSipi napsal:

Ano mozes ho presvedcit. Ak ho nepresvedcis tak ho musis ozrat.

Ale já jsem se fakt snažil ho nepřesvědčit... fňuk...
Tak holt zase nahrát sejv a zkoušet to dál, no Úsměv chci slyšet tu písničku Šklebící se
Mch, jak jsem si všiml, tak přidali ještě jinou věc: V Sázavě na stavbě klostru si ti drbači kůry z těch stromů (divné, měli by to být tesaři, ale když k nim přindu tak jsou označeni jako kameníci Šklebící se ) zpívají - a česky Šklebící se Např. tu o studánečce kamenné a mé milé. To se bude Muričanům líbit až budou prdlajs rozumět Šklebící se Na Jůtubu jsou i videa s oběma chlastacími písněmi a jejich překlad Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Opitze
KCD je brutální fail... Mastit nějakou hru x let, aby ji po měsíci hrálo jen 8 tisíc hráčů v peaku, to je bomba... Prostě z toho udělali super uber mega giga next gen zabugovanou libovku pro pár tisíc fanatiků a tím to zhaslo... Už chybí jen omluva ve stylu, že za to může vydavatel, protože museli implementovat protiepileptický filtr...

Jinak i ten Skyrim má teď více hráčů než KCD... A prodal na Steamu 10x víc kopií než KCD... Myslíte, že je KCD dožene? Šklebící se

Skyrim SE https://steamdb.i...30/graphs/

KCD https://steamdb.i...30/graphs/


i.imgur.com/zTgrlR8.png
 
magot
KCD je jednorázovka na malém prostoru, kterou můžeš dohrát relativně zakrátko. Pak se tam ještě chvilku motat se side-questama ale na dlouho to asi moc nevydrží ..
Skyrim je designován jako klasické RPG na dlouhodobé hraní, takže to nelze srovnávat.

KCD je prostě jen pro pár archeologů Šklebící se
 
Ajvn
To je jako by jsi chtěl srovnávat BOX s WT obé nemá s nic společného s leteckým simulátorem, avšak WT je líbivější , pestřejší na lepším engine, grafice, lepší ekonomice. Proto tu hoivadinku hraje více lidí. Stejně jako úchylácký Skyrim.
 
petsild
Jednoznačně je KCD pro herní fajnšmekry, pro hráčské masy jsou Skyrim a ostatní podobné hry.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
magot
57_OTU ajvn napsal:
avšak WT je líbivější , pestřejší na lepším engine, grafice, lepší ekonomice. .

Já radši chytrý brunetky
 
Ajvn
Úsměv
 
Al CZ
Tak jsem zjistil že hra sice může v určitých místech spadnout, ale současně jde každý quest vyřešit x-způsoby, takže se přece jen lze posunout dále.

A popravdě - když vidím co tam Vávra and His Boys nacpali a jak se i člověk pro kterého je dějepis a dějiny celoživotní hobby může poučit, jak se jim povedlo udělat po vzoru Komenského "schola Ludus" - v podstatě ne RPG ale simulátor středověku - tak jim to rád odpustím. Třeba ono vrstvené brnění, které vám vlastně osvětlí jak fungovala obrana drnohryza, zbrojnoše, rytíře, i onen šerm který chce jen chvíli na pochopení, respektive když si vezmete halapartnu můžete se na šerm vykašlat páč 122Hp je 122Hp. Je tam všechno, vysvětlení jak fungoval klášter, jak fungovala šlechta, dobové právo atd... hrajete a při tom se nenásilně (do)vzděláváte a i to že jde protivníka ušetřit, nebo se dokonce dá z x-věcí vykecat je super...

A sex tam snad je furt, včetně animací... nevěřím že by nemravnou písničku o Kozách jako vozy dali pryč Úsměv

A já to třeba hraju jen o víkendech, páč to je děsný časožrout. Je to zábavné stejně jako můj milovaný Zaklínač 3, s podobnou atmosférou, ale vlastně o kus lepší, protože je to historie a ne fantasy. A co si budem vykládat, tak některé věci jsou inspirované zaklínačem (kostky byly už v prvním díle), explicitní sex ve dvojce (v jedničce byly jen obrázkové karty) (teda sex byl i v Dragon Age: Origins, ale bez nahoty a v Mass Effectu s nahotou. (mimozemskou). Jasně, když jsem si pustil demíčko Final Fantasy XV tak graficky je KCD sakra pozadu, ale kolik lidí a jaký rozpočet byl na FF XV a jaký na KCD... takže já odpustil Vávrovi i generické gesichty a hlášky (myslím že proti obému se vyhrazoval, njn... a přeju mu ať je i dvojka a trojka (přesně po vzoru Witchera). Dvojku (asi) všichni chtějí vidět z husitských válek a u trojky předpokládám dobu vlády (nebo regenství) Jiříka z Poděbrad, vzhledem k tomu že tam je pan Ptáček (otec onoho slavného pana Ptáčka co pak bude dobývat Sion...) A pak by bylo super udělat nepřímé pokračování z Třicetileté války Úsměv (klidně konec Rudolfínské doby a stavovské povstání a Bílou horu + staroměstskou popravu a pak dvojku (nebo datáč) s Valdštejnem...

Třeba u Zaklínače 3 se mi hrozně líbily oba datadisky (sice se tomu říká DLC ale byly to datáče, hlavně o víně a krvi je super, pokud by Vávra takhle nějak dokončil KCD tak bych se nezlobil... )- a dvojka by mohla být z té třicetileté války...

BTW: hrál tu někdo poslední Assasins Creed z ptolemaiovského Egypta ? Slyšel jsem dva názory - jeden že to je naprosto úžasná hra, druhá že to je promořené DLC a mikroplatbami...proto sem si to ještě nekoupil, i když starověký Egypt je má láska...

KCD je unikátní, akorát ty technické problémy ji mohou poškodit jméno - a to je škoda, protože je skvělá...
 
pSipi
Opitz napsal:

KCD je brutální fail...


Nazyvat hru s 1 mega predanych kopii fail je trochu odvazne nie?
Ako dlho si myslis ze sa da RPG hrat v kuse. Nie je to online ani simulator takze ked to prejdes tak to mozes dat este raz popripade sa k tomu vratis este niekedy neskor.
Skyrim udrzuju pri zivote DLC a milion modov. Original hru som presiel tiez asi dvakrat a potom len DLC.

KCD som tiez dal dva krat a vratim sa k tomu zase niekedy ked budem mat chut. Urcite to nebudem gamovat mesiace v kuse. Na to tam proste nie je co robit (co nie je chyba, ako offline RPG to ma dost pribehu a hracieho casu).
 
310_cibule
Ty snad neumíš číst, pSipi. Je to prostě brutální fail. A tečka.

Mimochodem dneska jsem v ní potkal zajíce, an hopkal po hladině potoka. To jasně dokazuje výše řečené.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Tyler Durden
[img]https://pbs.twimg.com/media/DZ40KpcU0AEZFWz.jpg[/img] is not a valid Image.
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,785,232 návštěv