March 28 2024 20:00:42
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 1
Timofejic

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Kingdom Come: Deliverance (spoiler alert)
Mira
Tak ted nevím, jestli mne včera šálil zrak z horečky, ale dal bych ruku do ohně za to, že jsem viděl že hraju verzi 1.2.5 a ted koukám a mam 1.2.2.
 
3IAP_David
310_cibule napsal:

Ten šperkař říká, že vltavín přiivezli z Písku :-)

Převrhlý vůz je výborná rada, akorát nevím, kde je ten převrhlý vůz. Tebe tam dovede marker na kompasu?

Jinak Vávra v některém z těch videí popisoval, jak mapu museli trochu zdeformovat, aby vzdálenosti nebyly tak veliké.


Na mapě je vyznačená oblast kde máš hledat .Jestli jí nemáš vyznačenou je něco asi blbě .
U převrhlého vozu je krvavá stopa do lesa .
Paklíč netřeba ,nevím jestli si to pamatuju správně ,ale jeden lapka měl u sebe klíč .nebo ten mrtvej obchodník ,ležel kousek vedle bedny .
 
310_cibule
No, právě že nemám. To je zase bordel :-)
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Novotny
A zakliknul si Cibule daný úkol? Dál, nemáš vyplé zobrazení v mapě?
 
magot
cože oni tam maj chybu? Cibule založ jim tam critical bug a hru okamžitě odinstaluj ;-)
 
310_cibule
Už jsem jim psal dva bugy :-)

Co je to zakliknout daný úkol? Zobrazení na mapě jsem nevypínal, některé jiné body (A, B, C...) na ní vidím.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Opitze
Tak jsem slyšel, že ten "slavný" Husův citát je prý někde vlevo dole... Dílo se snad jmenuje Zikmund je gentleman.... už to hledá můj kamarád teolog Jiří... Ale nevím nevím... Jiří moc dobří v hledání nejsou....
 
1stCL_Novotny
310_cibule napsal:

Už jsem jim psal dva bugy :-)

Co je to zakliknout daný úkol? Zobrazení na mapě jsem nevypínal, některé jiné body (A, B, C...) na ní vidím.


Máš u všech úlolů to zlaté oko v řádku? Pokud dvakrát klikneš, buď zmizí nebo se naopak objeví. Tím si redukuješ ten maglajs ikon na mapě.
 
310_cibule
1stCL_Novotny napsal:

310_cibule napsal:

Už jsem jim psal dva bugy :-)

Co je to zakliknout daný úkol? Zobrazení na mapě jsem nevypínal, některé jiné body (A, B, C...) na ní vidím.


Máš u všech úlolů to zlaté oko v řádku? Pokud dvakrát klikneš, buď zmizí nebo se naopak objeví. Tím si redukuješ ten maglajs ikon na mapě.


Jo, oko. Tak to nevím. Večer zkontroluji. Dík.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Ajvn
Svého času jste VŠICHNI tady byli dobří virtuální piloti.
Dneska je z Vás parta blbcu kteří honí po lese vltavíny. Cool
 
310_cibule
Mně omlouvá to, že jsem nikdy DOBRÝ virtuální pilot nebyl.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Ajvn
V mých očích byl.
 
magot
Ale až ten vltavín dohoním!
 
Mira
Tak ve světle nových událostí alias asi 40minutového fajtu s německým rytířem, během kterého jsem 5x umřel, nemůžu pochopit, jak jsem mohl porazit Prcka. Prostě nějak mi nejdou ty komba. At klikam jak chci, tak se nic neděje. Respektive, neděje se to, co bych očekával. Jo a toho němčoura jsem nakonec udolal třema šípama do obličeje Šklebící se
 
magot
eine deutsche experte ...
YouTube Video



 
magot
další hotfix je venku ..
The 1.2.5 hotfix patch is now available for PC and is for the following issues:

Fix for R2 button being non-responsive in combat (only applicable when playing with a controller)
Fix for issues in quests with Hans Capon
Fix for quest Ginger in a Pickle

The version displayed in the main menu is 1.2.5

This patch is compatible with all current mods (in as much as these mods are compatible with our game).

UPDATE

The latest HOTFIX 1.2.5 (the included version was intended for the future patch but it requires additional data to work properly). This error prevented the quest Ginger in a Pickle to start or to keep executing its internal logic properly if started in the previous version and then played further with version 1.2.5. We have reverted the game back to version 1.2.2 which in itself should fix this problem. Please make sure your game version is the latest one (not 1.2.5 as of this time) and simply load a save of your choosing. We are deeply sorry this happened and we’re now making sure this won’t happen again.

It is theoretically possible the quest Ginger in a Pickle will fail due to this mistake. But only if you already had the quest started prior to 1.2.5, made another save with 1.2.5 and load this save in the current version. Fortunately, we have no report of this happening to any one, nor have we managed to get into such state ourselves. And we tried hard! Several people were trying to break the quest for the entirety of today and did not succeed. However, the possibility is still there. If this happens to you, if the quest fails, please report it to us ASAP. We are now working on a preventive measure which would fix this deeply broken state as well. It will be ready for another hotfix if such hotfix is needed.

 
saldy
Herní web EUROgamer potěšil. Ve hře z Posázaví na začátku 15.stoleti neni k vidění etnická diverzita, dostatečný respekt k ženám a nejspíš ani gejparady a jine progresivní záležitosti, autor hry nácek.. tfuj. Dobře ze je tomu zásadnímu problému věnovaná skoro cela druha polovina recenze..

http://www.euroga...nce-review
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Tyler Durden
Všem rasistům, nacistům a šovinistům už se podařilo prodat milion kusů.
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
magot
Co tam ale chybí jsou děti ... ty prej ve středověku byly

a jak ti blbci na eurogamer Vávroj předhazujou že měl triko s Burzum Šklebící se
Upravil/a magot dne 22-02-2018 11:35
 
Tyler Durden
Děti jsou výrobně drahé Šklebící se
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,597,988 návštěv