April 20 2024 12:14:54
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Subnautica
clone9cz
AJaromir napsal:

Stejně si myslím, že tímhle spoilerem jsi si trochu pokazil dojem ze hry. Teď tě to nebude motivovat se posouvat vpřed, bude tam méně napětí.

Dyť to napsal správně: "podle Wiki ... ", jako Sheldon Cooper, když se dívá na film a řekne: "podle knižní předlohy ... ".
 
http://www.wwii-illusion.net
AJaromir
Jenomže Wiki není předloha pro Subnauticu, ale Subnautica je předloha pro Wiki.
 
magot
ono tam je napětí i bez příšer, stačí natáhnout trubku se vzduchem do 100m hloubky mezi chaluhy kde není světlo, člověk kousek odplave a hledej šmudlo, máš na to pár sekund než se utopíš Úsměv
 
AJaromir
Musíš si vykraftit set na navigaci. Minibójky pěkně svítí a ukazují šipkou směr k předchozí bójce. Můžeš jich položit maximálně 20. Původně to nebyly bójky, ale lano. Jenomže to se chovalo velmi špatně a ve spletitých chodbách vraků lodí se podle něj opravdu špatně navigovalo, protože se nezapíralo o všechny kolizní předměty, jak mělo. Takhle to hodně rozumně opravili.
 
Mira
Ten set si budu muset pořídit. I přesto, že mam kyslíkovou bombu na max. kapacitu, už jsem se parkrát v těch chodbách vraků utopil Úsměv
 
clone9cz
AJaromir napsal:

Jenomže Wiki není předloha pro Subnauticu, ale Subnautica je předloha pro Wiki.

Dával jsem tomu naději, ale teď si to už definitivně zazdil Úsměv
 
http://www.wwii-illusion.net
AJaromir
clone9cz napsal:

AJaromir napsal:

Jenomže Wiki není předloha pro Subnauticu, ale Subnautica je předloha pro Wiki.

Dával jsem tomu naději, ale teď si to už definitivně zazdil Úsměv


Jo, tahle teorie mě taky napadla. To víš, já uznávám pouze absurdní humor. Ten tě totiž donutí nepřemýšlet a tak si od přemýšlení odpočinout.
YouTube Video



Upravil/a AJaromir dne 07-02-2018 19:55
 
magot
AJaromir napsal:

Musíš si vykraftit set na navigaci. Minibójky pěkně svítí a ukazují šipkou směr k předchozí bójce. Můžeš jich položit maximálně 20. Původně to nebyly bójky, ale lano. Jenomže to se chovalo velmi špatně a ve spletitých chodbách vraků lodí se podle něj opravdu špatně navigovalo, protože se nezapíralo o všechny kolizní předměty, jak mělo. Takhle to hodně rozumně opravili.

lano se použivá i v reálu .. škoda ..
ale zaznamenal jsem že když postavím trubky do cesty těm pomalu plovoucím korálovým příšerám (takový ty ostrovy), tak se jim elegantně vyhnou .. některé věci mají docela odladěné ..
 
alfik
Na vzduch se (mimochodem) dají také použít takové ty kulové "houby" co prdějí bubliny - ty bubliny jsou vzduch.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
AJaromir
Já jsem vzduch nikdy moc neřešil. Vždy jsem připlul seamothem nebo jiným strojem přímo ke vchodu do vraku. Stroj mi jej navíc pěkně osvětloval a často mi i prosvítil chodbu, takže jsem nemusel ssebou mít lampu. Kyslík mi vydržel vždy cca 3 minuty. Někdy jsem si bral ještě jednu záložní lahev, kdybych to náhodou nestihl.
 
clone9cz
Vy tomu věříte, že tam fakt dýcháte kyslík?
 
http://www.wwii-illusion.net
magot
AJaromir napsal:

Já jsem vzduch nikdy moc neřešil. Vždy jsem připlul seamothem nebo jiným strojem přímo ke vchodu do vraku. Stroj mi jej navíc pěkně osvětloval a často mi i prosvítil chodbu, takže jsem nemusel ssebou mít lampu. Kyslík mi vydržel vždy cca 3 minuty. Někdy jsem si bral ještě jednu záložní lahev, kdybych to náhodou nestihl.


a ta záložní lahev se používá jak?
 
Mira
To mně nikdy nenapadlo si vzít nahradní láhev Úsměv Předpokládám, že je jednoduše přehodíš v inventáři.
 
AJaromir
Tak tak. Napřed je musíš obě naplnit vzduchem tak, že si je dáš postupně na záda. Ale co jsem zjistil, tak ikdyž máš 2 stejné lahve, tak i tak máš potom méně kyslíku. Používáte jinak helmu na větší hloubky? Pokud jste hlouběji, jak 100m, tak se kyslík spotřebovává rychleji. Ta maska tento jev redukuje.
 
Mira
AJaromir napsal:

Používáte jinak helmu na větší hloubky?


Jasné..
Co mně ovšem trochu překvapilo, že seamothem můžu do max. 900 metrů, ale když z něj vylezu tak klidně ještě hlouběji : )
 
magot
a ty roztroušené části přístrojů jdou pak pozdějí vzít tím robotem? Protože ručně to nejde .. (jsem úplně na začátku, helmu atd.. ještě nemám)
 
AJaromir
Jaké přístroje myslíš? Ty se nesbírají, ale skenují scannerem. Až jich máš naskenovaných dost, získáš blueprint na jejich výrobu.
 
magot
tak to jo, scanner taky ještě nemám Šklebící se ale už jsem ho měl v nabídce ale místo toho jsem vyrobil svítilnu Úsměv
 
Mira
Mně se povedlo najít časovou kapsli, kde všechny tyhle udělátka ( svítilna, scanner, opravator atd ) byly. Jen už mi to jaksi k ničemu nebylo Úsměv
 
AJaromir
Jojo, každý, kdo dohraje hru, vytvoří časovou kapsli, kterou pak mohou ostatní hráči najít Úsměv
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

34,730,072 návštěv