January 22 2018 21:12:44
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
magot

· Registrovaní piloti: 2,592
· Nejnovější piloti: Martikn
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
Playman
Oficiální distributor
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Playman
Oficiální distributor
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Intelovská CPU
Aces_Wild
falkon napsal:
Toto nie je legitimne tvrdenie (alebo tiez zname ako "diskusny faul" ). To, ze Amazon 'posral' hostovane virtualy este nemusi nutne suvisiet s problemom v procesoroch -- je tam tak neskutocne vela "vrstiev" medzitym. Kludne to moze byt cista chyba Amazonu.
Je to skoro ako akekolvek ine nezmyselne tvrdenie, ako napr. "V Londyne dnes prsi, to znamena ze mi uleteli vcely".

Ale ono vzdy sa musi najst vinnik a on je Intel teraz prvy po ruke, ze?! ;-)

Na tom grafu je celkem jasně vidět příčina. Pokud ji nevidíš, tvůj osobní problém.

A kdo jiný by měl být jako první po ruce, když Intel má na hlavě másla nejvíc a problémy se mu jen kupí?

LesniHU
No pro Amazon mi srdce krvaci. Pro PostgreSQL taky a jsem presvedcen, ze vsichni ostatni tady kvuli tomu taky nespi. Na tom grafu vidim, ze vykon sezral patch a souhlasim s falkonem, neni zatim zadny duvod domnivat se, ze ten patch je dokonaly.

Kazdopadne myslim, ze vetsinu z nas tady nezajima virtual na serveru, ale kvalita podpory starsich systemu v desktopu. Respektive vubec jeji existence.

Rumcajs
A smím se zeptat Eso, co na tom grafu vidíš?

No já tam vidím záznam vytížení CPU a popsané dvě události. Tedy rebooty kvůli instalaci patche a další pro aktualizaci VM. Ale z toho grafu fakt nevykoukám, co způsobuje vytížení CPU.

Jediné, co to povídá, je to, že po patchi stouplo vytížení CPU. Ale jak psal Falkon, těch důvodů, proč tomu tak je, mohou být mraky. Klidně to může být nějaká nekompatibilita. Nebo po rebootu začala blbnout aplikace, která jim na tom serveru běhá. Nebo to může být ten patch sám o sobě. Ale těch nebo, těch je neuvěřitelné množství. Navíc zkušenost praví jednu podstatnou věc "Chyba nemá logiku". Tedy pokoušet se chybu odhalit logikou, je ve většině případů márné plýtvání energie. Normálně se takové situace řeší tak, že se hledá důvod toho vytížení. A teprve až se najde, se dělají závěry. Páčto jakkoli jsou počítače svině, celkem vše, co se v nich děje, má nějaké vysvětlení.

Chce se mi říct, že pokud na tom grafu vidíš cokoli, co je příčina, pak je to tvůj osobní problém. Už jen proto, že ten graf neukazuje příčiny, ale důsledky. To je taková celkem obecná vlastnost grafů. Grafy se používají pro znázornění důsledků.

AJaromir
Hu, servery Amazon pohání Twitch.TV - tedy největší herní online televizi na této planetě. Já v tom vidím docela velký problém.
Neexistují lepší letadla. Jen lepší piloti.

LesniHU
ja ne

AJaromir
Testy po opravě Meltdown/Spectre. Zpomalení naměřil sám Intel
https://games.tis...tel-308013

Nyní Intel zveřejnil své testy consumer čipů Skylake až Coffee Lake na platformě Windows 10 nebo 7, včetně mobilních procesorů. Benchmarky sice nepotvrzují katastrofické předpovědi o plošném 30% snížení výkonu, nicméně jde vidět, že nějaký vliv tady je. Většinou se jedná o jednotky procent, nebo ke snížení vůbec nedojde (a vzácně vidíme i zvýšení, to jen pro úplnost). V nejhorším případě jde však o nezanedbatelných 21 %. To se týká bechmarku SYSMark 2014 SE Responsiveness na CPU Skylake s Windows 10 a SSD.

Neexistují lepší letadla. Jen lepší piloti.

Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

22-01-2018 15:44
Fučí, už to máš? Já jsem zvědavej, co z toho vznikne Šklebící se Šklebící se

16-01-2018 07:48
Jaromíre, já už se rozhodl. Pokud to projde přes finanční oddělení tak to budou ty Crosswindy Úsměv

15-01-2018 23:25
Mechanicky jednodušší vyráběl BigJoe, ale už před mnoha lety skončil.

15-01-2018 20:44
Kdo tady ještě vyrábí ty pedály krom Happyho? Možná bych měl zákazníka.

10-01-2018 21:50
ATAG hlasi 86 lidu, takže kdo chce zažit BLITZ tak ma scramble Cool

10-01-2018 08:20
Tak už to Fučimu vydali: https://pctuning..
..ne-reparat

02-01-2018 14:59
V BoX tazko, ale v CloD-e by to na 100% spravit slo Mrknutí

29-12-2017 14:13
nebo tak Šklebící se

29-12-2017 10:46
Příště 100% v BOX.

28-12-2017 10:45
tak příště už asi v DCS... Šklebící se

9,069,321 návštěv