April 19 2024 01:08:34
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
CH plynovka
310_cibule
No, to Vrátit k předchozí verzi Win 10 tam prostě jako možnost nemám.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Rumcajs
Ona se ta chvíle CH blíží. Ten čudlík na přeinstalaci má svoje kouzlo. Ne že by to bylo nutné, třeba není. Ale je to řešení vždy po ruce, je celkem spolehlivé a za pár hodin to máš hotový. Takto tě čeká blažených n dnů, než se na ty pokusy vyserebodneš.
 
petsild
Řešení pro příště: https://www.zive....fault.aspx
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
Aces_Wild
310_cibule napsal:

No, to Vrátit k předchozí verzi Win 10 tam prostě jako možnost nemám.

Windows 10 automagicky mažou stará sestavení po 10 dnech, viz. (ne)existence adresáře Windows.old na C:.
 
Hoper
Cibule, máš ty CH odinstalované ?
Zkus si sosnout usbdeview-x64 (http://www.nirsoft.net/utils/usbdeview-x64.zip) a spustit. Nic se neinstaluje, ale rovnou spouští.
Tam se mrkni, jestli vidíš / nevidíš CH Fighterstick USB Hardware. Pokud ano, tak na to klikni pravým myšítkem a dej "Uninstall selected devices".
Tím bys měl téměř definitivně odstranit ovladače pro CH ze systému.
A pak je zkus nainstalit znovu.
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_cibule
Hopře, jsi prakticky geniální. Postupoval jsem dle tvého návodu a zatím se zdá, že to pomohlo. Moc dík, máš to u mě :-)
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
Tak to ještě večer fungovalo a už to zase nefunguje :-(

Přeinstaloval jsem ovladače a software na tiskárnu, protože blbla, takže ta teď funguje, ale CH manager ani po opakovaném přeinstalování už zase ne.

Ono snad nakonec fakt dojde na Rumcajsova slova...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Rumcajs
Tos mě zklamal! Vlastně jsem byl rád, že Hoper našel řešení. On každý problém v počítači má důvod a řešení. Jen občas dost často trvá neúměrně dlouho najít, co je ta příčina.
Kdysi jsem se v tom šťoural a hledal, co je kde blbě a byl jsem spokojenej s tím, že se v tom vyznám natolik, abych to dokázal. Jenže pak přišla další verze DOSu a další a další a pak Windows 2, 3, 3.11, 95 .... 7, 10. A mezitím vyrostl hardware někam úplně mimo můj obzor. Kdysi jsem si myslel, že znám celý procesor Intel 8080 natolik, že bych to byl schopnej po logické stránce dát dokupy sám. Jenže svět se tam nezastavil. Takže už na to kašlu. Něco nefunguje? Nemám žádné ambice to řešit. Přeinstaluju to, nebo vyhodím. Řeším už jen problémy softu, co jsem sám napsal a s tím si vystačím víc než dost.
 
Hoper
310_cibule napsal:

Tak to ještě večer fungovalo a už to zase nefunguje :-(

Přeinstaloval jsem ovladače a software na tiskárnu, protože blbla, takže ta teď funguje, ale CH manager ani po opakovaném přeinstalování už zase ne.

Ono snad nakonec fakt dojde na Rumcajsova slova...

USB jsou po párech - nemáš v jednom páru tu plynovku i tiskárnu ? Třebas to OS vadí.
A zkus ještě jednou postup odinstalace a instalace té plynovky (když ti tiskárna už jede), třebas to chce instalovat v tomhle pořadí :)
Pokud to nebude fungovat, tak pak holt ten reinstal Windows.
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
AJaromir
Je možné, že ta plynovka dost "žere". Tohle byl problém u nových saiteků. Pokud nebyly zapojeny do USB 3.x, tak docházelo k jejich blbnutí vlivem velkého příkonu.
 
magot
ale určitě nežere tolik jako žigulik ..
 
310_cibule
Nemám, Hopře.

Zkoušel jsem to odinstalovat i nainstalovat asi pětkrát. Nic.

Je to divné. OS tu plynovku vidí v zařízeních dvakrát. Jednou jako CH Control Manager Root Device a pak jako CH PRO THROTTLE USB.

Ještě si s tím budu pár dní hrát a pak to celé vyhodím z okna. V horším případě zkusím tu přeinstalaci.

Plynovka do teď běhala pod tím managerem úplně bez problémů. Několik let. Takže spotřebou to asi nebude. Ale pro jistotu jsem zkusil i USB 3.0. Nepomohlo to.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Zifi
Nečetl jsem celé vlákno. Vyzkoušej na jiném PC
 
Rumcajs
Zifi napsal:

Nečetl jsem celé vlákno. Vyzkoušej na jiném PC
Tak možná si přečíst alespoň začátek by přineslo nějaká pozitiva. Cool

Nejde o nefungování plynovky jako kusu HW, jde o rozesrané Windows, které s ní přestaly pracovat. A jde o nápravu stavu těch Windows.
 
Zifi
Při tom balastu co do duskuzí někteří zanesou ( třeba Magot), tak na to si až moc vážím času ve svém životě
 
magot
prachbídný výmluvy Úsměv
 
AJaromir
Pokud ji vidí dvakrát, tak to vypadá, že je v režimu bootlader.
 
310_cibule
A dá se takový režim "holínkového nákladu" nějak svrhnout?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Rumcajs
Tak přesně takto se z člověka stává expert na Windows. Zažere se do řešení nějaký kraviny a posléze po mnoha týdnech pocení krve, odříkání, hladovění a mentálního utrpení to zlomí. Když si celé to nově nabyté know how podrží v hlavě, získá status gurua. Tím prudce stoupne na ceně v jakémkoli internetovém foru, jehož členové ho promptně začnou zásobovat svýma problémama k řešení. Tak ti Cibule přeji, abys kýžené nirvány windows guru dosáhnul a řádně si ten pocit užil. Páčto podobně zákonitě v životě takového guru přijde chvíle, kdy se už na řešení další nemožné kraviny vykašle. Ztratí sebevědomí, elán, za status bývalého guru si v sámošce nic nekoupí, no zkrátka cesta trnitá pokračuje.
 
310_cibule
Mám v tomto ohledu jednu nezanedbatelnou výhodu. V hlavě už nepodržím prakticky nic. Jsem jakžtakž schopný řídit se psanými pokyny, mohu maximálně odkazovat na moudra jiných. Tak jak je to s tím bootladerem?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,718,647 návštěv