March 29 2024 06:21:27
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 1
jardazov

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Cliffs of Dover Jak to vlastně dopadlo ?
Paulus
Přečti si to tady, zde se o tom už léta diskutuje.Úsměv

http://vwings.net...ost_264503
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
JK
Ještě bych se zeptal na optimální hw požadavky, ty minimální byly prý podstřelené ? RAM 4 GB. Procesor čtyřjádrový.
 
majklbeer
tuším že 4GB ram jsou málo,já na CLOD dokupoval na 12GB,jelo to pěkně na GTX660,i5 2400.
 
JK
Děkuji za odpověď! Jaký by byl vhodný procesor od AMD ?
 
petsild
Jak na šílenost jménem Steam.

1. Nejprve nainstaluješ najdeš zde: http://store.stea...t/?l=czech

2. Vytvoříš si tam účet.

3. Na liště záložka hry a dáš aktivovat produkt ve službě Steam.

4. Zadáš klíč který si dostal z ne/krabicové verze.

5. Hra se začne automaticky sosat.

6. Aktualizuješ na poslední TF patch - dáš Knihovna klikneš myšou na vlastnosti COD a přepneš parametr v Betaverze záložce.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
Voyk
JK napsal:

Děkuji za odpověď! Jaký by byl vhodný procesor od AMD ?


Já to hraju na starým "Phenom II X4 955" a ještě to stíhá počítat Úsměv, takže cokoli novějšího bude jen lepší.
Upravil/a Voyk dne 27-07-2017 09:39
 
JK
Děkuji za odpověď!

Ještě bych se zeptal jak je Cliffs of Dover na tom s optimálnímy hw nároky v porovnání s Rise of Flight, je Rise of Flight náročnější ?

Ještě k tomu klíči (bodu 4). V roce 2013 jsem koupil Il-2: Šturmovik 1946 od Cenegy na krabici bylo logo Steamu, ale v krabici žádný kód nebyl pouze DVD a malý manuál. Jak už jsem psal nakonec jsem to nerozchodil.
 
JK
Voyk napsal:


Já to hraju na starým "Phenom II X4 955" a ještě to stíhá počítat Úsměv, takže cokoli novějšího bude jen lepší.


Dík za odpověď! Prosím tě jakou máš grafickou kartu a paměť ?
 
310_cibule
Každý sim v podstatě vyžaduje něco trochu jiného. Pro některé je důležitý výkonný procesor, pro jiné velikost RAM či paměti na GF. Akorát si už nevzpomínám, jak je to v případě CoD :-) Ale někdo to tu jistě vědět bude.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
Voyk napsal:
Já to hraju na starým "Phenom II X4 955" a ještě to stíhá počítat Úsměv, takže cokoli novějšího bude jen lepší.

Pche, já na tom lítám DCS i BOS na plné detaily. 16GB ram + GTX980 4G a naprostá spokojenost.
Takže v CLOD zvládne 100+ bombardérů na jedné scéně. (To jiný sim nespočítá na létatelné FPS)
AMD do toho! Vyděšený
 
falkon
Ahoj,

JK napsal:
Když já mám pořád pocit, že když to nemám instalační DVD tak z interentu (kde se pořád něco mění) to jednou zmizí.

Na tom DVD ti to za par rokov zmizne tiez, neboj! Mrknutí Musel by si si to DVD po par rokoch prepalovat na nove..

JK napsal:
Z toho Steamu se to asi legálně zazálohovat nedá ?


Ano, da sa to zazalohovat (legalne). Ale na jedno DVD sa ti to aj tak nezmesti! Úsměv

Zaloha:
Staci skopirovat celu zlozku IL-2 Sturmovik Cliffs of Dover\ (napr. D:\Steam\steamapps\common\IL-2 Sturmovik Cliffs of Dover\Mrknutí.

Aby Ti hra fungovala ako ma, potrebujes (zdarma) patch TF 4.312. Opatchovana (rozbalena) hra ma velkost cca 10 GB. Keby si si to na to DVD zazip-oval, mozno nieco na velkosti usetris...

Když to teď nechám na Steam a budu si to chtít odtamtud stáhnout až budu mít počítač, který to utáhne nepřestanou to prodávat ?

Hry, ktore mas zakupene na Steam-e, mas dostupne furt. Mozes si ich dokonca bez problemov nainstalovat na viacere pocitace sucasne (napr. PC doma, Notebook, PC v praci, pocitac u babicky, atd.), ale hrat ju v danom case mozes len z jedneho PC.

Nechci provokovat, ale vzpoměl by si někdo za kolik se to prodávalo na Steamu nejlevněji ...

Najlacnejsie to je za 10 USD, resp. 10 EUR podla toho, v ktorej si krajine. Je to dobra cena, nizsie to uz nepojde, skor si myslim, ze to budu casom zdrazovat... Mrknutí

Takze suma sumarum:

1) Steam instalaciu + Steam ucet potrebujes v kazdom pripade -- tomu sa nevyhnes.

2) bud kupis "pofidernu" krabicu od nejakeho priekupnika, ktory ti do nej pribali ani-nevies-co, a aj keby tam bolo to co tam ma byt, tak:
* verziu hry, ktora je vypalena na DVD, je zastarala a na 95% ju ani nespustis (nefunguje od Win 8 a novsimi). Takze mat "zaarchivovanu" danu verziu hry je ako keby si nic nemal!
* pribaleny navod je k nicomu (viz. Cibuleho zmienka)
* ak to nie je "Zberatelska edicia", kde bola v krabici pribalena aj latkova mapa kanalu, tak Ti krabica fakt nema co ponuknut.
* kupou krabice len riskujes, ze v nej bude chybat seriove cislo a ze to vo finale nerozbehas ako Tebou spominanu predoslu hru.

3) alebo "prekrocis svoj tien" a:
* kupis hru priamo na Steam-e online (poprosis rodicov/kamaratov/znamych, aby ti tych 260 Kc zaplatili kartou a Ty im za to das hotovost)
* nainstaluje sa ti posledna verzia hry + teamfusionmod (ktory aktualizuje hru do najlepsej kondicie k dnesnemu dnu). V blizkej buducnosti sa ocakava patch TF 4.5, ktory hru este zlepi a "zmodernizuje".
* instalaciu si skopirujes a/alebo vypalis na DVD -> cim uspokojis svoju tuzbu po vlastneni niecoho fyzickeho v "archive"Mrknutí
* a nezostava nez si hru spokojne uzivat az kym jedneho dna Steam nevypnu (co asi tak skoro nevypnu Mrknutí )

Fakt ti po zvazeni vsetkych faktov prijde nakup krabice ako dobry napad? Úsměv Od koho vlastne tu krabicu chces kupovat?
 
JK
Měly ji v prodejně JRC, před prázdninama za 269 Kč teď za 300 Kč, tak jsem si myslel, že se přestane prodávat, ale radši jsem se zeptal.

Tu předchozí 1946 jsem koupil na Alze, ale byla od Cenegy v nějaké sérii klasiky. A to bylo poprvé co jsem se dozvěděl o Steamu.

Na svém zastaralém počítači to ale stahovat nebudu (nemá ani parametry pro Steam klient).
 
falkon
JK napsal:
Na svém zastaralém počítači to ale stahovat nebudu (nemá ani parametry pro Steam klient).

Ak by si ju chcel, tak na Steam-e si hru mozes kupit kludne hned -- kupit sa da cez web: http://store.steampowered.com/, a vobec nemusis mat nainstalovaneho ani Steam klienta, ani hru samotnu nemusis stahovat ani instalovat.

A az budes mat novy pocitac, tak si nainstalujes Steam klienta, prihlasis sa svojim uctom, tam uvidis, ze mas CloD-a k dispozicii vo svojej "kniznici", a das si ho potom nainstalovat.

Tak to len, aby si tusil ake su moznosti...
 
JK
Ale není to asi nutné dělat, podle toho co píšete tak nehrozí, že by se přestala prodávat.

Včera jsem četl, že místo platební karty se dají použít také herní kupony. Máte s tím někdo zkušenosti ?
 
petsild
Pokud nechceš platit kartou na CZC mají skladem 100% funkční klíč.
Zde: https://www.czc.c...48/produkt
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
alfik
Steam bere i PaySafeCard, kterou koupíš kdekoli kde mají Sportku. Třeba na Poště. Návod (ne můj) třeba zde: https://www.youtu...UGYs12V6xY
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
magot
šak to je to samý co paypal ne?
 
Rumcajs
magot napsal:

šak to je to samý co paypal ne?
Ne. PayPal je spojený s tvým mailem a je běžně dotovaný přes platební kartu nebo přes účet. PaySafe jsou zcela anonymní kupóny, který si koupíš za hotové a použiješ z nich kód. Trochu nevýhoda PaySafe je v tom, že to nevrací zpět a zůstatek na kuponu ti časem vyprší .. jako propadne. Naopak výhoda je téměř totální anonymita. Spojení s člověkem je jen přes nějaký další kanál, jako že si danou věc, co koupíš, zaregistruješ na jméno, nebo to jinak spojíš se sebou či počítačem, ze kterýho to užíváš, nebo si to necháš poslat atp. A vůbec nejzásadnější výhoda je v tom, že asi neexistuje cesta, jak by ti někdo PaySafe hacknul. Na PaySafe nemáš účet, není tam k tobě žádná cesta a tedy ani k tvému účtu. PayPal naopak bývá spojený s platební kartou a navrch tam můžeš mít nějaký peníze u nich jako na účtu. Případné hacknutí PayPal účtu tedy může bolet.
 
alfik
PaySafeCard je jen účtenka - přindeš k pokladně, řekněš že to chceš a za kolik (jsou pevné ceny, např. 250,- 500,- apod. čili nic "mezi" ).
Dostaneš účtenku, na níž je tlustým písmem kód. Ten zadáš do Steamu (nebo jinam) a do Steamové peněženky ti přibude ta sumička.
Takže, kupuješ-li např. něco za cca 300,-, zbytek ti tam leží a při příštím nákupu se použije. V příp. Steamu se tedy nic neztratí, leda by Steam zkrachoval Šklebící se
Ale pokud tím např. zaplatíš nějakou hru přímo na stránkách "vývojce", tak asi jo, no. Tedy pokud nevydá DLC a neumožní ti to využít Úsměv
Ještě dodám, že pokud máš na Steamu něco v peněžence, tak pokud při příštím nákupu použiješ např. kartu, tak Steam přednostně použije to co máš v "peněžence" a teprve zbytek si vezme z té karty. Má to Gaben vymakané, to se musí nechat Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
CidJc
Co je rychejší a co můžu doporučit: https://www.herni...penezenka/ , zde si koupíš kupon v požadované hodnotě, můžeš platit jak z banky, paypalu i přes sazku, no prostě všechny možné platby, hned máš kod do steam peněženky a koupíš. Úsměv
 
http://www.dcjc.cz
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,600,154 návštěv