May 03 2024 18:18:49
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 2
AJaromir, Algy

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Nalezeno na Internetu 2017
Hoper
saldy napsal:

Pouze pro retromany, ostatní neklikat. Mě zaujaly ty časáky ke stažení z devadesátých, velká nostalgie, kupoval jsem si levely a občas excalibur nebo score, je zajímavý že skoro všechny stránky si pamatuju http://www.oldgam...

No při stěhování jsem ještě pár Exculibrů a dost Score neměl to srdce vyhodit a stále je syslím...
A těch jejich CD s demama a sračičkama, ójé...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
CSW_Cassius Chaerea
Hopere nechápu, rozvedeš to?
 
Hoper
310_cibule napsal:
To, že leckde není společnost ještě připravena na klasickou demokracii, neznamená, že se tam má nechat řádit tyran.

Cibule, které další země s tyranem v čele (s tyranskou vládou) bys viděl na tom správném seznamu ke svrhnutí ? Ehm, pardon - k přesměrování k té jediné a správné demokracii ?

A ještě druhý dotaz - kam řadíš plátek ATM ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
Cassius Chaerea napsal:

Hopere nechápu, rozvedeš to?

Pokud má nějaké etnikum právo na sebeurčení, měly by ho mít i další etnika, nemyslíš ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
saldy
Hoper napsal:

saldy napsal:

Pouze pro retromany, ostatní neklikat. Mě zaujaly ty časáky ke stažení z devadesátých, velká nostalgie, kupoval jsem si levely a občas excalibur nebo score, je zajímavý že skoro všechny stránky si pamatuju http://www.oldgam...

No při stěhování jsem ještě pár Exculibrů a dost Score neměl to srdce vyhodit a stále je syslím...
A těch jejich CD s demama a sračičkama, ójé...


Já to všechno vyhodil když jsem si zařizoval nový byt asi před 10ti lety, teď lituju, přežila aspoň Amiga a hromada pirátských her.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
310_cibule
pacheco napsal:

..., nekde jsem tam zapomel dodat ze se jednalo o lidi zijici v dosti uzavrenych etnickych ctrvrtich a moje zkusenost je takova ze jejich chovani vuci belochum at jsou jak chteji kosmopolitni je mirne receno povznesene.

P.S.: magotovi dekuji za pisnicku Amstronga ja moc rad


Pacheco, ale o tom to přeci celé je. Když vlezeš do jakékoliv takovéto etnicky homogenní čtvrti (černé, bílé, žluté, hnědé nebo třeba modré) tak se tam setkáš s xenofobií, povysenectvim či rovnou rasismem. Čím méně zkušenosti lidé s okolním světem mají, tím ostražitější, odtažitějsí a nesnášenlivější jsou. Potkal jsem spousty černochů, Romů, Vietnamců ba dokonce i bílých, kteří žádnými předsudky netrpí. Bylo by fajn, aby takových bylo co nejvíce. Jde jen o to, aby lidé neusuzovali jen na základě svých většinou omezených zkušeností. Oceňuji, co jsi napsal.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
Saldy & Hoper
Nejlepší počtení bylo v ranných score články od Andrewa, ideálně nějaký recenze na propadáky pod 4/10 to byla vždycky
prdel ;-)
 
CSW_Cassius Chaerea
Hoper napsal:

Cassius Chaerea napsal:

Hopere nechápu, rozvedeš to?

Pokud má nějaké etnikum právo na sebeurčení, měly by ho mít i další etnika, nemyslíš ?
To jsem z toho pochopil, nepochopil jsem jaká myslíš. Předpokládám že tě žere nějaký reálný příklad.
 
310_cibule
Hoper napsal:

A co mne pobavilo ? No že jednou jsou "vcelku pochopitelné touhy jednoho etnika" správné a podruhé jsou ty samé pochopitelné touhy jiného etnika nesprávné. To by jeden blil, velebnosti.
Zlatý prciny...


Moc nerozumím řeči tvého kmene, náčelníku (ale nejsi jediný ;-). Z celého mého textu odkazuješ na jednu vedlejší větu (zdaleka ne poprvé Mrknutí), která se diskutovaného tématu vlastně moc netýkala. Ale budiž. Ano, myslím si, že etnika mají mít možnost na sebeurčení. Ne kvůli historické spravedlnosti, ale proto, že bez takovéto emancipace nejsou jejich reprezentace schopny navazovat s ostatními další vztahy, třeba utvářet rovnopravné vztahy, třeba federace (typickým příkladem je vznik ČSR, z dnešního pohledu by C.a K. monarchiie byla docela výhodná, ale to jen na okraj). Týká se to všech národů a etnik bývalého SSSR, Palestinců, Tibeťanů, prostě všech (ano, v případě native Americans je to z historických důvodů problém, ty škody už jsou bohužel nenapravitelné).

Seznamy nemám. Pár tyranů by si odstranit zcela jistě zasloužilo, ale ne vždy je to reálné. A to je docela potřebné vždy brát v úvahu.

ATM jsem četl naposledy před mnoha lety. Tuším, že za bolševika.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
LesniHU
Cassius Chaerea napsal:

LesniHU napsal:
Toho zdegenerovaneho myslenkou, ze se vojenskou akci ci jinym nasilim daji vyresit vsechny problemy.
Nebuď tak globální. Samozřejmě záleží na tom kdo jak to násilí použije, ale při správné konstelaci se tím spousta problémů dá vyřešit. Ale na to nemusí být člověk zdegenerovaný, jenom nesmí vidět svět černobíle.
Ale to ja chapu, to je ten rozdil mezi 'vsechny problemy' a 'spousta problemu'.

Za pomerne charakteristicky znak soucasne evropy povazuji toto:
310_cibule napsal:Potkal jsem spousty černochů, Romů, Vietnamců ba dokonce i bílých, kteří žádnými předsudky netrpí.
je cast proslovu, ktery se da pronest z podia, v radiu i z kazatelny, a treba napsat i na internet, ze, zatimco
Potkal jsem spousty bílých, černochů, Vietnamců ba dokonce i Romů, kteří žádnými předsudky netrpí.
je hnusna hatespeech, ktera naznacuje, ze pro jedno etnikum je to tak nejak prekvapivejsi.
 
magot
to je ta karma bílé rasy, celou dobu dávala na prdel ostatním a teď se rozkládá ..
 
CSW_Cassius Chaerea
Nepřipadám si zatím moc rozloženej, ale asi budu mít v krvi nějaké ty negroidní prvky které tomu zabraňují...Úsměv
 
310_cibule
Taky by si moh' bejt Žid :-)
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
alfik
"Bílá rasa" se nerozkládá. To že se rozkládá politický systém kterému ze zvyku říkáme demokracie, ačkoli jde o inscenované volby stále stejných věrchušek, nemá na "bílou rasu" žádný vliv.
Jak jsem již několikrát psal, bát bychom se měli právě naopak toho, že se "bílá rasa" jednoho dne betálně nasere a vezme spravedlnost do svých rukou.
Protože, válka se snadno začíná, ale nesnadno končí. A "bílá rasa" je nejlepší ze všech - v umění likvidace. Žádná jiná "rasa" nedokázala vymyslet palné zbraně, voj. použití raket (já vím, vynalezli je v Číně - ale tam je používali k oslavám), chemické, bakteriologické a jaderné zbraně...
A, jak víme z historie, vždy když se to "tak nějak posere", tak se najde nějaký malíř pokojů s nanicovatým skoroknírkem a patkou, a "vezme to pevně do ruky".
Takže můžeš být Cassi v pohodě Šklebící se je nás fůra co se nerozkládáme. Naopak budeme ještě hooodně nebezpeční - bohužel jakmile zameteme s jinými "rasami", tak i sami sobě.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
alfik
Mch, pokud jsem dobře slyšel, zrovínka před chvílí náš parlament schválil ústavní právo na nošení zbraně a použití k obraně své i Vlasty (nebo vlasti? sakra koho byl ten Kája Čtvrtý vlastně fotr? Šklebící se ).
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
CSW_Cassius Chaerea
Jen ta poslední věta bude asi obráceně, napřed se většinou řeší vždy blízká opozice a pak teprve se začnou plnit ty velké plány. Hitler si taky napřed nakrmil lágry komunisty, socdemáky a dalšími týpky, kteří otevřeně neměli pochopení pro jeho vize. ISIS taky zabijí vdrtivé většině muslimy, než příslušníky jiných nábož., protože ani na svém území někteří neprojevují dostatečně podporu pro jejich vlhké sny, nebo jinak neodpovídají jejich náboženské čistotě.
Asi podobně by to dopadlo i u nás, když by nějaká "vlastenecká" skupina se ujala moci, tak by si to nejdříve vyřídila s "vlastizrádci".
 
310_cibule
Úplně zbytečné zaplevelení Ústavy, kterým se vůbec nic nemění. Ale vůbec! Důvodem bylo a) naštvat EU, která se spíš snaží zbraně omezovat, b ) oslovit před volbami některé jednodušší či militantně založené voliče. Což se ideovému otci zákona, panu ministru Chovancovi v maskáčích a s automatickou flintou, jakož i paní Zemanové s granátometem jistě podaří.

Granátomet do každé rodiny!

http://www.expres...pravy_pali
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Tyler Durden
Naštvat EU, to hlavně, a oslovit ty jednodušší a militantě založené voliče... ech.

http://gunlex.cz/...e-ma-smysl

http://gunlex.cz/...ich-zbrani
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
310_cibule
Ano, Sdružení na ochranu práv majitelů zbraní to vcelku pochopitelně vidí jinak :-)
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Tyler Durden
Ano, protože tomu rozumí.
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,809,438 návštěv