April 30 2024 23:09:35
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 1
Kubrt85

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Nalezeno na Internetu 2017
saldy
Gratuluju k parádnímu testu Fučido, spoustě lidí tohle reálně pomůže s výběrem.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Paulus
Jen pár poznámek k Speedlink Black Widow. Ostatní popisované joye neznám.
Přidej si mne, jako dalšího kdo nedá dopustit na kolébku (na pedály nemám). Black Widow mi vydržel 5 let, pak začaly značné vůle u joysticku a plynová páka zlobila kvůli krátkým drátkům a brnkala do kolébky a tím pádem nastaly nekontrolovatelné záškuby směrovky a pády.
Pro kolébku jsem sáhnul po Thrustmasteru. Twist a kroucení pravačky je pro mne nepřirozené.
Recenze velmi dobře čtivá, máš ode mne 0,50 Kč.Mrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
1stCL_Fucida
Díky Úsměv. Snažím se to trochu odlehčovat, aby to nebyl jen suchý výčet technologií a parametrů Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Uzin
Připojuji se ke gratulaci k pěkné recenzi. Ostatně uměřené vyjadřování je u Fučidy zvykem, jak víme z interview s Paulínou Wolfovou blahé paměti. lol.
Jsem uživatelem Black Widow cca 8 let, stále spokojen. Také mně připadá kolíbka mnohem lepším kompromisem, než nepřitozené nakrucování klacku. Takže bych to neřadil mezi nevýhody, ale naopak mezi přednosti.
Zajímavý je také vývoj cen tohoto joysticku:

https://joysticky...k-sl-6640/

Btw, přísavky nepoužívám, joy je stabilní dost.
 
Pepe
YouTube Video


 
alfik
Pepe napsal:

YouTube Video



Jakápak V1, vždyť je to "turbína" místo "bručka", a hlavně je to RC ve dvou osách! Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
AJaromir
A neměla V1 náhodou náporový motor a ne turbínový? Nebo přesněji pulzační motor, což je upravený náporový motor tak, aby fungoval i tam, kde náporový motor nefunguje.
 
saldy
Pokud se s tím neproletí nad Londýnem, nemá ty správný grády Úsměv
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
petsild
Možná ten vyjimečný čin německého Esa znáte a někdo třeba ne: http://epochaplus...-internetu

edit:
YouTube Video



Upravil/a petsild dne 21-05-2017 19:25
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
magot
AJaromir napsal:

A neměla V1 náhodou náporový motor a ne turbínový? Nebo přesněji pulzační motor, což je upravený náporový motor tak, aby fungoval i tam, kde náporový motor nefunguje.

A přitom existují modely s pulzačním náporovým motorem
YouTube Video



 
AJaromir
Asi je to moc hlučný, tak to nevolili. jinak nevím
 
1stCL_Jiricek
LesniHU napsal:

1stCL_Jiricek napsal:
Taky jsem "prouvažoval" tenhle scénář. Ale jak říkám - nedovedu si to představit. Při zachycení o porost kteroukoli polovinou křídla by se obě lámaly koncem směrem k ocasu. To křídlo leží vylomené směrem dopředu. Varianta, že jej tam položili při záchraně, je taky těžko uvěřitelná. Kdekoli by leželo to křídlo, je jednodušší a logičtější položit ho na zem, ne na trup. Zatřetí - ten náraz, který vyrval křídlo (přefiklo to čepy ???), musel být neskutečný. A ta díra v zemi se taky nemohla stát jinak, než že letadlo šlo křídlem napřed.

Nanejvýš si dovedu představit, že zavadil levým křídlem, udělal hodiny 90° doleva, jakási (mi neznámá) síla ho poklonila doprava a on zapíchnul pravým vřetenem do země. Ale co by jej takto - a hlavně takto rychle - naklonilo napravo, když zavadil nalevo, si opět neumím představit.

Ještě mohl jít tím křídlem napřed záměrně, skluzem. Ale to už vůbec nedává smysl. Jako fakt jsem zvědavý, o co šlo.
Letiste je imho na sedme az osme hodine te vosy, occamova britva nam rika, ze dopad byl pravym kridlem, nasledovala rotace doprava a ukrouceni ocasu po jeho dopadu diky setrvacnosti vyskovky a smerovky. Z porostu a der v zemi bych moc nevyvozoval, uz to tam rozdupali hasici, doktori, vysetrovatele a ostatne i ten fotograf.

Tak už mám info od zdroje: snažil se to dotáhnout k letišti a dělal to tak, že letěl na minimálce (!?), nikoli ještě těsně nad zemí. A upadlo mu to. Tedy skutečně nikoli "řízené přistání", zřejmě nějaký více či méně vyvinutý vývrtko-pád.
 
magot
hmmm do vrtáku, to zní zle ... a jak dopadl pilot?
 
1stCL_Jiricek
magot napsal:

hmmm do vrtáku, to zní zle ... a jak dopadl pilot?

Přežil se zraněními, jak vážnými nevím. Ale plachta přes kabinu zničeného letadla se nedává proto, aby ti nazmokl tepcírung...
 
magot
cvičení IAF & USAF nad pouští Negev z minulého víkendu ..
YouTube Video



 
Rumcajs
magot napsal:

cvičení IAF & USAF nad pouští Negev z minulého víkendu ..


Nedá se na to koukat, obzor končí mlhou. Je to úplně nereálný. Cool
Non est specifica
 
magot
Nj to jsou ty starší moduly 4. generace, F-35 a F-22 už maj horizont na full settings Šklebící se

Chodemimo tenhle opar bývá v Izraeli dost hustý že je rozeznatelný už na 100m, takže to je pak v Ulicích Tel Avivu jak v laciné střílečce typu WT Úsměv
Upravil/a magot dne 22-05-2017 11:40
 
alfik
Magot a AJaromír - no vždyť to píšu. Originál V1 měl "bručka", tedy pulzační motor, nikoli turbínový.
Mimochodem, pulzační motor je tak jednoduchý, že jsme jej kdysi zkušmo zhotovili v rámci mladistvého výbušnění ve sklepě. Stačil nám k tomu jen náčrtek v knížce právě o V1. Na třetí pokus (bylo třeba poladit velikosti nasávacích otvorů a vůli ventilové desky) běžel a nezhasínal. Tah jsme neřešili a neměřili Šklebící se stačilo nám že to "běží" Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Paulus
To je simulátor, nebo skutečné stíhačky?
A proč mají rozdílné skiny?
To je ústrojová nekázeň!
Šklebící se
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
AJaromir
alfik napsal:

Magot a AJaromír - no vždyť to píšu. Originál V1 měl "bručka", tedy pulzační motor, nikoli turbínový.
Mimochodem, pulzační motor je tak jednoduchý, že jsme jej kdysi zkušmo zhotovili v rámci mladistvého výbušnění ve sklepě. Stačil nám k tomu jen náčrtek v knížce právě o V1. Na třetí pokus (bylo třeba poladit velikosti nasávacích otvorů a vůli ventilové desky) běžel a nezhasínal. Tah jsme neřešili a neměřili Šklebící se stačilo nám že to "běží" Šklebící se


Tohle nepotřebuje žádné ventily díky svému tvaru. K výrobě stačí plech, švajc, svářečka, wapka a flexa. Na vstřikování pak kousek trubky a vrtačka. Jinak na konci videa již sestava nevydržela tak vysoké teploty a na straně sání došlo k implozi.
YouTube Video



Upravil/a AJaromir dne 22-05-2017 15:27
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,788,701 návštěv