May 01 2024 03:39:31
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Nalezeno na Internetu 2017
Paulus
Ruská stíhačka znovu „pozdravila” americký průzkumný letoun

https://www.novin...etoun.html
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
magot
ty novinky to je skutečně informáční klenot ... "Startovaly k ní proto dvě jihokorejské stíhačky F-1 Falcon"
nejsou schopný neudělat v článku o třech větách chybu ..
 
1stCL_Jiricek
LesniHU napsal:

Re vosa v poli, dle drbu dotahovani na letiste, co nemohlo vyjit, dozuzlano do male vysky a rychlosti a pak pad namisto vcasne odbocky na prilehlou louku. Cili ne rozvinuta vyvrtka ze ctvrte, to by nepomohla ani ta relativne mekka repka.

No definitivně se to dozvíme na jarním školení Úsměv Ale to křídlo, ležící přes trup a štípnuté podélně, to mi nejde do hlavy. To si při vší fantazii neumím předtavit, jak by se mohlo stát při standardním podrovnání, ať už se po dotyku s porostem dělo cokoli.
Upravil/a 1stCL_Jiricek dne 15-05-2017 12:19
 
magot
Neřeší se náhodou na jarním školení nehody za uplynulý rok 2016? tzn. tato nehoda je 2017 ..
Nebo to je od školení po školení?
 
1stCL_Jiricek
magot napsal:

Neřeší se náhodou na jarním školení nehody za uplynulý rok 2016? tzn. tato nehoda je 2017 ..
Nebo to je od školení po školení?

No... příští jarní školení bude v roce 2018 .)
 
LesniHU
1stCL_Jiricek napsal:

LesniHU napsal:

Re vosa v poli, dle drbu dotahovani na letiste, co nemohlo vyjit, dozuzlano do male vysky a rychlosti a pak pad namisto vcasne odbocky na prilehlou louku. Cili ne rozvinuta vyvrtka ze ctvrte, to by nepomohla ani ta relativne mekka repka.

No definitivně se to dozvíme na jarním školení Úsměv Ale to křídlo, ležící přes trup a štípnuté podélně, to mi nejde do hlavy. To si při vší fantazii neumím předtavit, jak by se mohlo stát při standardním podrovnání, ať už se po dotyku s porostem dělo cokoli.
No prave ze standardni podrovnani to nebylo. To kridlo take mohl nekdo poponest, aby se dostal k pilotovi. Uvidime, az urad vyvesi zaverecnou zpravu.
 
1stCL_Jiricek
LesniHU napsal:
No prave ze standardni podrovnani to nebylo. To kridlo take mohl nekdo poponest, aby se dostal k pilotovi. Uvidime, az urad vyvesi zaverecnou zpravu.

Taky jsem "prouvažoval" tenhle scénář. Ale jak říkám - nedovedu si to představit. Při zachycení o porost kteroukoli polovinou křídla by se obě lámaly koncem směrem k ocasu. To křídlo leží vylomené směrem dopředu. Varianta, že jej tam položili při záchraně, je taky těžko uvěřitelná. Kdekoli by leželo to křídlo, je jednodušší a logičtější položit ho na zem, ne na trup. Zatřetí - ten náraz, který vyrval křídlo (přefiklo to čepy ???), musel být neskutečný. A ta díra v zemi se taky nemohla stát jinak, než že letadlo šlo křídlem napřed.

Nanejvýš si dovedu představit, že zavadil levým křídlem, udělal hodiny 90° doleva, jakási (mi neznámá) síla ho poklonila doprava a on zapíchnul pravým vřetenem do země. Ale co by jej takto - a hlavně takto rychle - naklonilo napravo, když zavadil nalevo, si opět neumím představit.

Ještě mohl jít tím křídlem napřed záměrně, skluzem. Ale to už vůbec nedává smysl. Jako fakt jsem zvědavý, o co šlo.
Upravil/a 1stCL_Jiricek dne 16-05-2017 17:08
 
magot
btw s Blaníkem se dá sednout do řepky celkem dobře ..
www.planes.cz/photo/1053/1053374/1053374.jpg
 
1stCL_Jiricek
magot napsal:

btw s Blaníkem se dá sednout do řepky celkem dobře ..
www.planes.cz/photo/1053/1053374/1053374.jpg

Je ovšem otázka, jak vypadá výškovka. Nám takhle do (nižší) řepky sedl Blaník před lety a obě půlky výškovky připažily, trup okolo výškovky to zmuchlalo dovnitř jak papír.

A shodou okolností minulý víkend sedl náš Twin-Astir taky do řepky. Nedotáhl to za deště (o 20 metrů) na letiště, vzal posledních 10 metrů porostu, okamžitě ho to otočilo, z řepky vyletěl kolmo do předpolí, kde udělal hodiny. Mokrá řepka lítala dva metry vysoko, efekty jak z BoS-ka Šklebící se Letadlo podle všeho taky v pořádku, ale šachty brzd asi nikdy nikdo nevyčistí Šklebící se
 
magot
No vejškovku tu dost často urve, to je bohužel tak ..
 
LesniHU
1stCL_Jiricek napsal:

LesniHU napsal:
No prave ze standardni podrovnani to nebylo. To kridlo take mohl nekdo poponest, aby se dostal k pilotovi. Uvidime, az urad vyvesi zaverecnou zpravu.

Taky jsem "prouvažoval" tenhle scénář. Ale jak říkám - nedovedu si to představit. Při zachycení o porost kteroukoli polovinou křídla by se obě lámaly koncem směrem k ocasu. To křídlo leží vylomené směrem dopředu. Varianta, že jej tam položili při záchraně, je taky těžko uvěřitelná. Kdekoli by leželo to křídlo, je jednodušší a logičtější položit ho na zem, ne na trup. Zatřetí - ten náraz, který vyrval křídlo (přefiklo to čepy ???), musel být neskutečný. A ta díra v zemi se taky nemohla stát jinak, než že letadlo šlo křídlem napřed.

Nanejvýš si dovedu představit, že zavadil levým křídlem, udělal hodiny 90° doleva, jakási (mi neznámá) síla ho poklonila doprava a on zapíchnul pravým vřetenem do země. Ale co by jej takto - a hlavně takto rychle - naklonilo napravo, když zavadil nalevo, si opět neumím představit.

Ještě mohl jít tím křídlem napřed záměrně, skluzem. Ale to už vůbec nedává smysl. Jako fakt jsem zvědavý, o co šlo.
Letiste je imho na sedme az osme hodine te vosy, occamova britva nam rika, ze dopad byl pravym kridlem, nasledovala rotace doprava a ukrouceni ocasu po jeho dopadu diky setrvacnosti vyskovky a smerovky. Z porostu a der v zemi bych moc nevyvozoval, uz to tam rozdupali hasici, doktori, vysetrovatele a ostatne i ten fotograf.
 
57thMH_Edison
Němci se s tím NEMAŽOU - akorát ten řidič to nevěděl.

YouTube Video




více zde...
http://www.autofo...bre-video/
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
Koty
...proč prostě nepoužít ježky/rosocháče/dračí zuby ?
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
magot
páč to postavíš vedle synagogy a vypadá to jak za války a to němci nemaj rádi Šklebící se
 
magot
O kráse pilotů, Mistr Fučida
Zdůraznění této vlastnosti je samozřejmě zcela na místě, protože průměrný pilot Focke-Wulfu je přibližně dvakrát krásnější než pilot Spitfiru a až sedmkrát krásnější než piloti sovětských Jakovlevů. Vůbec nejkrásnější jsou ale piloti italských strojů Macchi. Jenže ti nemají smysl für den Krieg, takže nemá smysl se jimi moc zabývat


Ovšem zapomněl na piloty kteří mají při vycházejícím slunci ten správný profil Šklebící se
Upravil/a magot dne 18-05-2017 10:07
 
1stCL_Fucida
Jo, tak ona už ta recenze vyšla? Úsměv

Moje velká recenze levnějších joysticků na PCT:
http://pctuning.t...tu?start=1
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Rumcajs
1stCL_Fucida napsal:

Jo, tak ona už ta recenze vyšla? Úsměv

Moje velká recenze levnějších joysticků na PCT:
http://pctuning.t...tu?start=1
Tedy máš to tak hezký, že jsem kliknul na ten + padesátník. Jestli třeba stavíš dům, můžu se přihlásit ještě z druhého počítače a poslat dvakrát tolik peněz.
Non est specifica
 
1stCL_Fucida
Děkuju, hned to musím říct manželce. Takhle tu hypotéku máme splacenou eins-zwei! Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
magot
Přihodil jsem padesáťák (víc to nedalo), kup si za to nějaký pozemky Šklebící se
Co vy ostatní?
 
TozziFan
Je to tam Mrknutí
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,790,489 návštěv