April 19 2024 03:49:40
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Nalezeno na Internetu 2017
CSW_Cassius Chaerea
Tyler Durden napsal:
1)Já ti nevím. Jak dlouho jsme v tom povedeném spolku? Třináct let? Předtím jsme dělali co? Třeli bídu s nouzí a běhali s nahým zadkem? Já mám dojem že ne, že jsme byli normální součástí evropské ekonomiky jen bez té byrokraticko-dotačně-korupční nadstavby.

2)Je mi jasné že s českým přístupem pravděpodobně nikdy nebudeme Izraelem nebo Singapurem. Ale jsem přesvědčen že za vhodné změny ekonomického a politického systému, jeho ozdravení, jsme schopni si ekonomicky stát na svém.

3)Čím déle se necháme korumpovat evropským svazem, čím déle se necháme degradovat na ekonomiku s nízkou přidanou hodnotou, tím horší bude cesta ven.
1)Předtím jsme byli potenciální Evropani. Po potenciálním výstupu z EU budeme co? Po potenciálním konci EU budeme co? Furt sousedi Německa...
2)Buď ještě větší realista. Co následovalo po první republice? Druhá. Tam kde upadne jeden směr v nemilost, tam to posílí jiný směr. S koncem myšlenky společné Evropy, zavládne zase šovinismus a u slabých demokracií i sklony k autoritářství. Buď lidi začnou myslet víc proevropsky, nebo holt nacionalisticky, nic mezi tím nebude...a furt budeme sousedi Německa...Úsměv

3)Chyba není v těch co nabízí, ale v těch co berou...Nenabulíkuješ mi, že státní dotace a zakázky jsou průhlednější, než ty evropské.

alfik napsal:
Tak např.: Předtím byly např. při volbě (a předtím při vyjednáváních) říšského císaře čtyři "přípustné" jednací jazyky - latina, řečtina, němčina a čeština... protože bez Čech by asi ta Římská říše brzo skončila a cca třetina císařů byli také Českými králi. No nic... tak zase do malosti. Ain raich... kde jsem to jen slyšel...
A za Boleslava II. jsme měli hranice na Haliči. A co teprve když se našlo stříbro na hoře později známé jako Kutná...jo bývali Čechové statní jonáci... a dneska panečku Babiš, už bude zase lépe.
Upravil/a CSW_Cassius Chaerea dne 30-07-2017 22:59
 
magot
Cassius Chaerea napsal:
Po potenciálním výstupu z EU budeme co?

To co jsme
 
magot
Rumcajs napsal:

Dotace jsou celkem zlo. Kurvěj ekonomiku. Propagují korupci. Vede to k stavbě nesmyslných věcí, který nepotřebujeme a naopak to potlačuje investice tam, kde jsou fakticky potřeba. Já bych tedy neviděl to omezení EU dotací tak dramaticky.

Jistě například dotovaná řepka olejka, každej zemědělec to pěstuje kvůli tomu že z toho tečou prachy z EU a pak se důležitý plodiny (jahody, borůvky, broskve, atd..) ignorujou a dovážej za těžký prachy. Dotace můžou mít i charakter metodik manipulace co si EU přeje dovážet či nedovážet to je podle toho dotováno nebo ne.
 
alfik
Cassius Chaerea napsal:
alfik napsal:
Tak např.: Předtím byly např. při volbě (a předtím při vyjednáváních) říšského císaře čtyři "přípustné" jednací jazyky - latina, řečtina, němčina a čeština... protože bez Čech by asi ta Římská říše brzo skončila a cca třetina císařů byli také Českými králi. No nic... tak zase do malosti. Ain raich... kde jsem to jen slyšel...
A za Boleslava II. jsme měli hranice na Haliči. A co teprve když se našlo stříbro na hoře později známé jako Kutná...jo bývali Čechové statní jonáci... a dneska panečku Babiš, už bude zase lépe.

No... to si právě myslím že s ním spíš asi ne... Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
1stCL_Fucida
magot napsal:

Me-163 Komet oživen jako kluzák, má ale kolový podvozek a přijde mi nějaký extra lehký a nechce se mu k zemi. Asi díky tomu že nemá ty motorové komponenty.
Mám pocit že by ho snad nějaký silný stoupák unesl ..


To je primárně palivem. Motor tam i kvůli těžišti být může, resp. tam místo něj bude balast. Motor Kometu měl hmotnost jen okolo 100 kg kompletně se vším. Ale vezl několik tun paliva.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Rumcajs
Cassius Chaerea napsal:A za Boleslava II. jsme měli hranice na Haliči. A co teprve když se našlo stříbro na hoře později známé jako Kutná...jo bývali Čechové statní jonáci... a dneska panečku Babiš, už bude zase lépe.
Ve středověku patřilo území králům či knížatům. Nedá se to chápat tak, že by existoval Český stát ve smyslu současného chápání a ten měl hranice až bůh ví kde. Shodou okolností panovník, kterému patřily země Koruny české, vlastnil taky jiná území. Ve středověku se ale s územím běžně obchodovalo a vlastnictví přecházelo na jiné, aniž by to mělo nějak zásadní vliv na život v těch oblastech. Národní státy vznikaly až mnohem později. Mimo jiné se velmi běžně praktikovala změna vlastnictví použitím takzvaného "zmocnění se" daného území. Po smrti vládce se toho pak zase zmocnil někdo jiný. Většinou to lidi asi moc nezajímalo, jestli o tom vůbec věděli. Nakonec dnes se vláda taky přelejvá sem a tam a taky to lidi vlastně moc nevzrušuje.
 
CSW_Cassius Chaerea
Rumcajs napsal:

Cassius Chaerea napsal:A za Boleslava II. jsme měli hranice na Haliči. A co teprve když se našlo stříbro na hoře později známé jako Kutná...jo bývali Čechové statní jonáci... a dneska panečku Babiš, už bude zase lépe.
Ve středověku patřilo území králům či knížatům. Nedá se to chápat tak, že by existoval Český stát ve smyslu současného chápání a ten měl hranice až bůh ví kde. Shodou okolností panovník, kterému patřily země Koruny české, vlastnil taky jiná území. Ve středověku se ale s územím běžně obchodovalo a vlastnictví přecházelo na jiné, aniž by to mělo nějak zásadní vliv na život v těch oblastech. Národní státy vznikaly až mnohem později. Mimo jiné se velmi běžně praktikovala změna vlastnictví použitím takzvaného "zmocnění se" daného území. Po smrti vládce se toho pak zase zmocnil někdo jiný. Většinou to lidi asi moc nezajímalo, jestli o tom vůbec věděli. Nakonec dnes se vláda taky přelejvá sem a tam a taky to lidi vlastně moc nevzrušuje.
Už jsem se bál, že nevysvětlíš. Šklebící se
 
Rumcajs
Cassius Chaerea napsal:Už jsem se bál, že nevysvětlíš. Šklebící se
Nojo, každej máme nějakou tu úchylku Pff
 
Tyler Durden
Cassius Chaerea napsal:

Tyler Durden napsal:
1)Já ti nevím. Jak dlouho jsme v tom povedeném spolku? Třináct let? Předtím jsme dělali co? Třeli bídu s nouzí a běhali s nahým zadkem? Já mám dojem že ne, že jsme byli normální součástí evropské ekonomiky jen bez té byrokraticko-dotačně-korupční nadstavby.

2)Je mi jasné že s českým přístupem pravděpodobně nikdy nebudeme Izraelem nebo Singapurem. Ale jsem přesvědčen že za vhodné změny ekonomického a politického systému, jeho ozdravení, jsme schopni si ekonomicky stát na svém.

3)Čím déle se necháme korumpovat evropským svazem, čím déle se necháme degradovat na ekonomiku s nízkou přidanou hodnotou, tím horší bude cesta ven.
1)Předtím jsme byli potenciální Evropani. Po potenciálním výstupu z EU budeme co? Po potenciálním konci EU budeme co? Furt sousedi Německa...
2)Buď ještě větší realista. Co následovalo po první republice? Druhá. Tam kde upadne jeden směr v nemilost, tam to posílí jiný směr. S koncem myšlenky společné Evropy, zavládne zase šovinismus a u slabých demokracií i sklony k autoritářství. Buď lidi začnou myslet víc proevropsky, nebo holt nacionalisticky, nic mezi tím nebude...a furt budeme sousedi Německa...Úsměv

3)Chyba není v těch co nabízí, ale v těch co berou...Nenabulíkuješ mi, že státní dotace a zakázky jsou průhlednější, než ty evropské.


Další člověk co si plete Evropu s Evropskou unií. Stále jme Evropani, byli jsme Evropani a budeme. A taky sousedi Německa. A co jako?

Škoda že např. takový De Gaulle, když totálně a úspěšně překopal systém ve Francii, neměl u sebe někoho z Čech. Mohli mu poradit že to nejde a jak špatně to skončí.

Takže nejdříve dotacema zkurvíš ekonomické prostředí a pak to hodíš na ty co se snaží v tom bordelu přežít? Jasně. Já ti nic nebulíkuju, dotace jsou zlo všeobecně.
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
CSW_Cassius Chaerea
Tyler Durden napsal:

Cassius Chaerea napsal:

Tyler Durden napsal:
1)Já ti nevím. Jak dlouho jsme v tom povedeném spolku? Třináct let? Předtím jsme dělali co? Třeli bídu s nouzí a běhali s nahým zadkem? Já mám dojem že ne, že jsme byli normální součástí evropské ekonomiky jen bez té byrokraticko-dotačně-korupční nadstavby.

2)Je mi jasné že s českým přístupem pravděpodobně nikdy nebudeme Izraelem nebo Singapurem. Ale jsem přesvědčen že za vhodné změny ekonomického a politického systému, jeho ozdravení, jsme schopni si ekonomicky stát na svém.

3)Čím déle se necháme korumpovat evropským svazem, čím déle se necháme degradovat na ekonomiku s nízkou přidanou hodnotou, tím horší bude cesta ven.
1)Předtím jsme byli potenciální Evropani. Po potenciálním výstupu z EU budeme co? Po potenciálním konci EU budeme co? Furt sousedi Německa...
2)Buď ještě větší realista. Co následovalo po první republice? Druhá. Tam kde upadne jeden směr v nemilost, tam to posílí jiný směr. S koncem myšlenky společné Evropy, zavládne zase šovinismus a u slabých demokracií i sklony k autoritářství. Buď lidi začnou myslet víc proevropsky, nebo holt nacionalisticky, nic mezi tím nebude...a furt budeme sousedi Německa...Úsměv

3)Chyba není v těch co nabízí, ale v těch co berou...Nenabulíkuješ mi, že státní dotace a zakázky jsou průhlednější, než ty evropské.


1)Další člověk co si plete Evropu s Evropskou unií. Stále jme Evropani, byli jsme Evropani a budeme. A taky sousedi Německa. A co jako?

2)Škoda že např. takový De Gaulle, když totálně a úspěšně překopal systém ve Francii, neměl u sebe někoho z Čech. Mohli mu poradit že to nejde a jak špatně to skončí.

3)Takže nejdříve dotacema zkurvíš ekonomické prostředí a pak to hodíš na ty co se snaží v tom bordelu přežít? Jasně. Já ti nic nebulíkuju, dotace jsou zlo všeobecně.
1)Naivita. Po EU budeš jen malý stát vedle velmocí na evropském kontinentu. Žádné evropanství se konat nebude, každý pojedeme za sebe a tudíž ve vleku Německa.

2) A taky to byl zrádce nacionalistů...

3) Tak jistě ony státní zakázky a dotace tu neexistují po staletí za to může EU, nenabulíkuješ mi ani že za to může EU, ani že je to zlo.
 
magot
1stCL_Fucida napsal:

magot napsal:

Me-163 Komet oživen jako kluzák, má ale kolový podvozek a přijde mi nějaký extra lehký a nechce se mu k zemi. Asi díky tomu že nemá ty motorové komponenty.
Mám pocit že by ho snad nějaký silný stoupák unesl ..


To je primárně palivem. Motor tam i kvůli těžišti být může, resp. tam místo něj bude balast. Motor Kometu měl hmotnost jen okolo 100 kg kompletně se vším. Ale vezl několik tun paliva.

Nj ale když přistávali na tu lyži po vyhoření paliva tak byly vlastně taky prázdný ale v reálu mě přišlo že dosedal dost tvrdě, zde 4:50
YouTube Video



Na tom videu nového kluzáku si sedá takřka jak víla na luční kvítí Úsměv
 
alfik
Tyler Durden napsal:
Další člověk co si plete Evropu s Evropskou unií. Stále jme Evropani, byli jsme Evropani a budeme. A taky sousedi Německa. A co jako?

Nenenenene! To je ošklivá proputinovská propaganda, že ležíme v prostředku Evropy!
Ve skutečnosti, pokud vystoupíme z EU, tak se přestěhujeme někam až za Ural a ve středu Evropy zbude po nás černá díra!
A mimochodem, jak si vůbec může někdo dovolit říkat, že už přes tisíc let sousedíme s Němci když přece všichni vědí, že jsme někde daleko na východě! Až někde tam, kde Putin spolu s Orbánem a Kaczyńskim plánují invazi na Aljašku a houfně posílají Zinověvy s Kameněvy na popraviště!
A dokonce jsou mezi námi i takoví rozvratníci, kteří se opováží tvrdit, že máme víc jak tisíc let vcelku dobrých jak politických, tak především hospodářských vztahů s Němci, a že nebýt těch kokotin co dělali v první pol. dvacátého století, byli bychom nejlepšími sousedy v celé Evropě... Upálit je! Apage, Satanas! EU si rozvracet nedáme!
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
CSW_Cassius Chaerea
Alfíku pro to tě nemám zase rád, protože si demagog, když nemáš relevantní argumenty.

V raném a vrcholném středověku jsme vždy, když se v říši objevil silný panovník, měli více či méně vazalský poměr k říši. O roztříštěnosti Německa a jeho sjednocení tě učit nebudu. Jestli ovšem nedokážeš vidět v případném nacionalistickém Německu hrozbu a tím nemyslím nějaké Sudety, tak co bych ti měl na tu krátkozrakost říci. Idioti nemusejí vládnout jenom Maďarům a Polákům, velmocí se neuzavírají před světem a čím mají více sebestředný pohled tím hruběji prosazují své zájmy.
Upravil/a CSW_Cassius Chaerea dne 31-07-2017 12:01
 
magot
vas? unsere líben dojčen frojnde!? es is nicht méglich, jen trochu přetáhli spotřebu plynu ..
 
LesniHU
Svetlice hori umyslne pri velke teplote, aby vyzarila dost energie na oklamani strely. Kdyby mela mit stejnou teplotu jako motor, tak by musela mit plochu vetsi nez motor, aby byla pro strelu lakavy cil. Kazdopadne tady kvantita muze dost nahradit kvalitu, kdyz oblohu proste svetlicema vydlazdis, tak sice muze strela vedet, ze to neni cil, ale bude prilis oslnena na to aby, aby cil videla.

Komet plave, protoze nema brzdy (u praveho kometu maskovane jako vztlakove klapky). Kdyby byl tezsi, doplaval by jeste o hodne dal.
 
AJaromir
No, u moderních teplem naváděných střel je to o něco těžší, protože si umí "zúžit" zorné pole tak, aby viděly pouze motor. To by potom ta světlice musela být odpálena přímo z trysky motoru, jinak se střela na světlici nechytne, protože ji ani neuvidí.
 
57thMH_Edison
http://www.securi...-internetu
YouTube Video




Nádhera plus super zvuk při jízdě.

Nevíte jezdí to někde v rámci HISTORY DAYS ????
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
magot
Konečně smysluplný příspěvek.
 
Tyler Durden
Schienenzeppelin byl na začátku války rozebrán. K dispozici tady: https://www.maerk...cle/37777/
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
magot
motor měl myslím ze vzducholodě .. to musel bejt ve vnitř rachot
YouTube Video



a krom toho že existuje model H0 od Marklin tak kdosi vyrobil i tu zahradní velikost:
YouTube Video



Upravil/a magot dne 02-08-2017 00:32
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,719,216 návštěv