May 02 2024 08:33:58
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Nalezeno na Internetu 2017
CSW_Cassius Chaerea
alfik napsal:

...

... takže máme vlastně jen dvě možnosti.
1) naučit se dobrovolně Německy.
2) naučit se se skřípěním zubů Německy.
Čili se od dob nástupu Habsburků nezměnilo vůbec nic...
Já to říkám furt - Češi málo šukaj! Kdyby nás bylo aspoň 50 milionů... ale to né, to raději krafat na fóru SVK, co?
Šklebící se
Pochopils, bohužel to není moc vtipné, ale je to tak. Buď budeme bohatí Evropani, nebo chudší vazalové Němce nebo Rusa, když si tedy nevytvoříme nějakou východoevropskou EU s Poláky atd.
Upravil/a CSW_Cassius Chaerea dne 28-07-2017 12:35
 
magot
Mira napsal:

AIM9X vypalena na pul míle a přesto minula..nakonec použit Amraam .. to jsem myslel že ten Xkovej Sidewinder je větší zázrak Úsměv
http://theaviatio...ast-month/

A co na to divnýho? Dobrej manévr + flare a sidewinder je pryč. Je to jen IR střela. (vyjma verze C)
 
Mira
Já jen, že jeden by nabyl dojmu, pod vlivem různých periodik, jaká že to je nadpozemská střela..a ona asi žádné nadpřirozené schopnosti a UFO manévry v arzenálu nemá..
Upravil/a Mira dne 28-07-2017 12:46
 
magot
alfik napsal:

...

... takže máme vlastně jen dvě možnosti.
1) naučit se dobrovolně Německy.
2) naučit se se skřípěním zubů Německy.
Čili se od dob nástupu Habsburků nezměnilo vůbec nic...
Já to říkám furt - Češi málo šukaj! Kdyby nás bylo aspoň 50 milionů... ale to né, to raději krafat na fóru SVK, co?
Šklebící se

já už se pomalu učím .. Ich lére dojč gut šprechen ...Šklebící se
 
magot
Mira napsal:

Já jen, že jeden by nabyl dojmu, pod vlivem různých periodik, jaká že to je nadpozemská střela..a ona asi žádné nadpřirozené schopnosti a UFO manévry v arzenálu nemá..

Tam hraje spoustu proměnných. Použít ji ve správný čas a správně a pak když je nepřítel schopný tak ji prostě neutralizuje ..
Ten pilot sucharu je holt vyškolil i s tak starým strojem.
 
Mriswith
BenKenobi napsal:

Mriswith napsal:
Ale z dlouhodobého hlediska je pro tu "Kolébku mou i hrob můj, matku mou, Vlast jedinou i v dědictví mi danou" členství v EU smrtelné. jak finančně, tak z hlediska svébytného státu.

Ano, toto jsou přesně ty emoce. Přes všechnu tu krev a půdu pak jednomu unikne, že Česká republika je moc malá, bezvýznamná a slabá na to, aby dělala věci samostatně. Pokud máme uvažovat v konturách 19. století, fajn, ale potom alespoň nastudujme Ideu státu rakouského.


Jsme součástí i jiných struktur, jako je NATO a třeba i ta V4. A Evropa není jen EU, a ještě zbývá celý svět.

Pokud bude situace nadále pokračovat, nebudeme jediní, kdo se z EU trhne, Maďaři už mají slušně našlápnuto a Polsko bude další. Lisabonská smlouva a její naplňování je začátek konce Evropské unie.

Radši chudší, ale samostatný. Radši budu cítit emoce k vlastní zemi a budu skromný, než být bez emocí o něco bohatší občan druhé kategorie Evropské Unie.

@Cassius - my nikdy nebudeme bohatí Evropani, my jsme a vždy budeme chudší vazalové Německa, ať už uvnitř, nebo vně EU.
 
CSW_Cassius Chaerea
Co na to říct člověku co nemá fantazii a myslí si, že to horší už být nemůže...
 
LesniHU
BenKenobi napsal:

Mriswith napsal:
Kdepak samostatná republika je řešení.

Strong and stable Pff

Britové mají alespoň iluzi toho, že jsou stále relevantní, protože byli impérium; co by vedlo kteréhokoli Čecha, co o tom alespoň 15 minut přemýšlel, k volbě vystoupení z EU, se nedá pojmout mým rozumem. Nic proti emocím, ale nemělo by se to přehánět.
opraveno :-)
 
LesniHU
magot napsal:

Mira napsal:

AIM9X vypalena na pul míle a přesto minula..nakonec použit Amraam .. to jsem myslel že ten Xkovej Sidewinder je větší zázrak Úsměv
http://theaviatio...ast-month/

A co na to divnýho? Dobrej manévr + flare a sidewinder je pryč. Je to jen IR střela. (vyjma verze C)
Divny to je, neni to "jen" tupa IR strela, ale vyvrcholeni padesati let vyvoje techniky navadecich hlavic, ktere by melo umet odlisit skutecny cil od svetlic horicich pri vyssich teplotach. Hlavi otazka spis je, proc ho po tomto fiasku nesundal kanonem, kdyz uz by na pul mile.
 
Rumcajs
S tím bohatstvím je to celkem prachsprostě jednoduché. Ono je to o schopnostech. Schopný Čech má dnes stejné možnosti uplatnění jako schopný Němec. Stačí vytáhnout paty z domu a nečekat na to, až se o mě někdo postará. Až se "my" budeme mít líp. Kdo se snaží, má se líp už dnes. A zejména v době konjunktury, jakou máme zrovna teď, je to snazší než kdy jindy.
 
Mriswith
Rumcajs napsal:

S tím bohatstvím je to celkem prachsprostě jednoduché. Ono je to o schopnostech. Schopný Čech má dnes stejné možnosti uplatnění jako schopný Němec. Stačí vytáhnout paty z domu a nečekat na to, až se o mě někdo postará. Až se "my" budeme mít líp. Kdo se snaží, má se líp už dnes. A zejména v době konjunktury, jakou máme zrovna teď, je to snazší než kdy jindy.


Cajk, sebereme se všichni a půjdeme pryč... A nechme tu jen důchodce a třeba děti školou povinné. Navíc to s tím uplatněním není až tak úplně pravda - osobní zkušenost z více korporátů....

Ty stejné možnosti uplatnění se mi hlavně líbily během prvních sedmi let po vstupu, kdy si s námi třeba právě němci a rakušani vytírali prdel. Resp. stáli třeba jen o zdravotní sestry, které utíraly zadky jejich důchodcům.

A navíc, mluvíš o koze, zatímco já o voze. Nestěžuju si, že se mám hůř, než Němec. Stěžuju si, že mi Zase začíná někdo zvenku diktovat, co mám, co nemám.

@Cassius - právě protože tu fantazii mám, tak si myslím, že je nejvyšší čas naši účast v tomhle potápějícím se projektu ukončit.
 
Tyler Durden
Cassius Chaerea napsal:

Tyler Durden napsal:

Jsme slabí, malí — Dosti těchto řečí!
Jen kdo tak zoufá, sláb a malý jest.
Oč byla Hellas, byla Róma větší,
než skrání nesmrtnou se dotkla hvězd?

Jak směšné byly našich předků cepy,
když celý svět se zdvihl proti nim,
a hle! Svět celý zdrtil vůdce slepý
a Táboru se klonil věčný Řím.

Jen v srdce zápal, chrabrost bohatýrů
a budem vojsko netušených sil!
Sláb jenom ten, kdo ztratil v sebe víru,
a malým ten, kdo zná jen malý cíl.
Tak jaký velký cíle máme? Sny pana Babiše, splnit pětiletku na 110%, nebo se zavřít před světem a mávat vlajkami jak na prvního máje?

Horrido zpátky k realitě. Jak reálnou budoucnost si představuješ pro ČR, za a) bez EU, za b ) po EU. A to i v případě že budeme mít štěstí a nebudou nám vládnou třešně ani Babiš.



Já ti nevím. Jak dlouho jsme v tom povedeném spolku? Třináct let? Předtím jsme dělali co? Třeli bídu s nouzí a běhali s nahým zadkem? Já mám dojem že ne, že jsme byli normální součástí evropské ekonomiky jen bez té byrokraticko-dotačně-korupční nadstavby.

Je mi jasné že s českým přístupem pravděpodobně nikdy nebudeme Izraelem nebo Singapurem. Ale jsem přesvědčen že za vhodné změny ekonomického a politického systému, jeho ozdravení, jsme schopni si ekonomicky stát na svém.

Čím déle se necháme korumpovat evropským svazem, čím déle se necháme degradovat na ekonomiku s nízkou přidanou hodnotou, tím horší bude cesta ven.
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
magot
LesniHU napsal:

magot napsal:

Mira napsal:

AIM9X vypalena na pul míle a přesto minula..nakonec použit Amraam .. to jsem myslel že ten Xkovej Sidewinder je větší zázrak Úsměv
http://theaviatio...ast-month/

A co na to divnýho? Dobrej manévr + flare a sidewinder je pryč. Je to jen IR střela. (vyjma verze C)
Divny to je, neni to "jen" tupa IR strela, ale vyvrcholeni padesati let vyvoje techniky navadecich hlavic, ktere by melo umet odlisit skutecny cil od svetlic horicich pri vyssich teplotach. Hlavi otazka spis je, proc ho po tomto fiasku nesundal kanonem, kdyz uz by na pul mile.

tak nejnovější sidewinder určitě k zahození nebude, ale stejně má svá omezení.
Hraje tam stále do karet to že nepřátelský pilot raketu vymanévruje, specielně pokud byla vypuštěna na hranici možnosti své vlastní manévrovatelnosti. Netuším a zda tyto informace jsou vůbec dostupné ohledně systému odflitrování na základě rozdílů teplot. Nepochybně to umí ale nevíme ani jaké jsou omezení, jaké flary Su-22 použil, zda jim Rusáci nedali nějaké už pokročilejší s nižší teplotou, nevíme jaké jsou omezení v těch teplotách nad Sýrií a jaký vliv mají nečistoty ve vzduchu, písek, kouřmo. Nebo byl pilot hornetu prostě jen nemehlo Úsměv
Upravil/a magot dne 28-07-2017 15:04
 
Ucho
alfik napsal:

...

... takže máme vlastně jen dvě možnosti.
1) naučit se dobrovolně Německy.
2) naučit se se skřípěním zubů Německy.
Čili se od dob nástupu Habsburků nezměnilo vůbec nic...
Já to říkám furt - Češi málo šukaj! Kdyby nás bylo aspoň 50 milionů... ale to né, to raději krafat na fóru SVK, co?
Šklebící se


Němci jsou do 50let vyřízený. Konec arijců, nastává úsvit člověka magribskeho typu.
 
magot
V Německu nikdy žádný árijci nebyly,.tak je to ok ;-)
 
alfik
Mch k té malosti a bezvýznamnosti: Česko je zhruba v prostředku EU tabulky v počtu obyvatel, ve velikosti (ploše) území, a také v HDP na hlavu.
U toho HDP se zastavím. Ač se to v "těch správných" novinách nedozvíš, tak poté, co bude dokončen Brexit, budeme nad polovinou tabulky v HDP na hlavu. No a pak skončí ty eurodotace co se tu o nich tvrdilo jak prý nám pomáhají... z "čistého příjemce" se přesuneme mezi "čisté plátce".
Malé je Česko jen proto, že se samo aktivně snaží malým být. Znovu to napíšu - už od nástupu Habsburků. Je to takový místní folklór. Vysvětloval jsem to loni známým z Ukrajiny, ale bohužel - v Ukrajinštině nejsou potřebné termíny pro tzv. "českou povahu"...
Tak např.: Předtím byly např. při volbě (a předtím při vyjednáváních) říšského císaře čtyři "přípustné" jednací jazyky - latina, řečtina, němčina a čeština... protože bez Čech by asi ta Římská říše brzo skončila a cca třetina císařů byli také Českými králi. No nic... tak zase do malosti. Ain raich... kde jsem to jen slyšel...
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Rumcajs
Dotace jsou celkem zlo. Kurvěj ekonomiku. Propagují korupci. Vede to k stavbě nesmyslných věcí, který nepotřebujeme a naopak to potlačuje investice tam, kde jsou fakticky potřeba. Já bych tedy neviděl to omezení EU dotací tak dramaticky.

Pak tedy mě zaujala ta teze, že se Česko aktivně snaží být malým. Jak se to přesně projevuje? Totiž já kolem sebe vidím spousty lidí, kteří se snaží vyniknout a být v této terminologii "velcí". Jestli chce být někdo malým, pak je to jeho osobní věc.
 
Zifi
Saburo napsal:

jeho videa nejen z Cčka jsou perfektní, ale Dčko je prostě nejlepší Mrknutí

YouTube Video




YouTube Video



už aby byl třetí díl Úsměv


YouTube Video




škoda, že se tohle jinak celkem zajímavé téma změnilo ve verbální exhibomasturbaci jedinců, kteří si asi musí kompenzovat nedostatečnou pozornost svého okolí v reálném životě
 
magot
Me-163 Komet oživen jako kluzák, má ale kolový podvozek a přijde mi nějaký extra lehký a nechce se mu k zemi. Asi díky tomu že nemá ty motorové komponenty.
Mám pocit že by ho snad nějaký silný stoupák unesl ..
YouTube Video



 
Deschain
škoda, že se tohle jinak celkem zajímavé téma změnilo ve verbální exhibomasturbaci jedinců, kteří si asi musí kompenzovat nedostatečnou pozornost svého okolí v reálném životě


Moc pěkný Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,800,620 návštěv