April 28 2024 10:49:52
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World 2017
Aces_Wild
kopeda napsal:

No podle toho co psal Chizh na fóru to vypadá že pravý důvod byl spíše finanční. Hornet a Viper by totiž prý prodávali lépe než Súčka a MiGy, což je asi pravda. Nicméně je trošku divný že máme plnohodnotný modul Ka 50, což je helikoptéra co vstoupila do služby v 95, a dodnes je jedna z nejmodernějších co VVS ve výzbroji má. Je pak trochu divný tvrdit že by MoD zakazovala i takovou 29A či 27S, který pokud vím snad ani ve výzbroji nejsou. Ani to SM už není nejmodernější, a pokud vím tak z větší části jsou nahrazeny Su 35 a 27SM3. Ale pokud vím tak tam bylo někde zmíněno ze třetí strany mají v tomhle svobodu volby, tak se snad někdy dočkáme alespoň toho Áčka

To by mě zajímalo, zda myslel prodej nám, virtuálním pilotům nebo armádě. Každopádně, vsadil bych se, že by se plnohodnotný modul MiG-29/Su-27 prodával safra dobře. Úsměv
Ale ta Ka-50 co máme je nějaká základní varianta, ne? Navíc, ED spolupracoval s Kamovem, který poskytl i nějaké ty utajené informace a piloty k testování modulu. A Ka-50 vyšla i jako samostatný titul, napadá mě, že si to možná i Kamov objednal pro nějaký interní simulátor. Kdo ví.

Mira napsal:

Jako že se zamkne vlákno, kde se borec zeptá jestli bude mít při vydání F16 AG radar to bych pochopil. Přeci jenom to má jasně napsané. Ale proč se rovnou smaže vlákno, kde padne nevinná otázka na LAU 88 a zdali bude mít F16 možnost nést 6xAGM65 to moc nechápu..

Vlákno "A/G radar on release?" zamčené není.
Pokud by to byla nevinná otázka, tak to mazat nebudou. Pravidlo fóra 1.16 hovoří zcela jasně.

1.16 Posting images, file links, and file sharing links of military aircraft documents newer than 1980 is strictly prohibited on our forums. Such posts will be removed.
 
Mira
Tak ja ti nevím. Mně to ukazuje jako closed a nemužu do něj psat. Ale bylo tam vlakno od uživatele Theodore42, kde se právě ptal, jestli bude mít F16 možnost nest LAU88 a s tím 6xAGM 65. A byl tam odkaz na stranku z fora F16net, kde byla ta jedna z těch mnou výše postnutych fotografií. Pak bylo vlakno zamčeno a ted už je delete.
Tak jsem pochopil, že to bylo kvuli te jedné fotce Zamračený
 
Aces_Wild
Mira napsal:

Tak ja ti nevím. Mně to ukazuje jako closed a nemužu do něj psat. Ale bylo tam vlakno od uživatele Theodore42, kde se právě ptal, jestli bude mít F16 možnost nest LAU88 a s tím 6xAGM 65. A byl tam odkaz na stranku z fora F16net, kde byla ta jedna z těch mnou výše postnutych fotografií. Pak bylo vlakno zamčeno a ted už je delete.
Tak jsem pochopil, že to bylo kvuli te jedné fotce :|

Máš recht, je to zamčený. Moje chyba.
Budou nekompromisní a mazat a banovat. Už nechtějí, aby se mj. opakovalo toto - Secret information about RB15 leaked.
 
petsild
Tak F-16 ponese stejný počet 4x AGM 65 jako Sršeň. Má Viper výzbroj kterou Hornet nemá v arzenálu?
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
Mira
HTS, ale to se asi nepočítá mezi vyzbroj Mrknutí
 
Martin2487
petsild napsal:

Tak F-16 ponese stejný počet 4x AGM 65 jako Sršeň. Má Viper výzbroj kterou Hornet nemá v arzenálu?


Ano, F-16 má narozdíl od F/A-18 CBU-87 a CBU-97(jsou již ve hře na A-10).
 
Aces_Wild
Plánované systémy a výzbroj:

F/A-18C Hornet
F-16C Fighting Falcon
 
Aces_Wild
Wags a proč nebude vylepšená letadlová loď třídy Nimitz zdarma:

At no point has it ever been said that the Nimitz-class aircraft module would be free.

We aren't just selling new comms, we are selling a fully functional carrier experience, from new comms, an incredibly detailed and animated carrier, animated deck crew, crash barriers, control of the carrier, and the ability to man positions such as LSO or the air boss station. The amount of time, effort, and capital going into this is massive, and it will be the most immersive and complete carrier environment available for a game or even a professional training tool. I would expect that someone could enjoy just being in control of the carrier, launching AI and/or Players on missions, in defense or offence... this is not just a few new sound files.

Of course, on the technical side, there will be so many network inconsistencies between module owners and non-owners of the carrier that it would cause havoc and look terrible (particuarly deck crew and the new comms), as such making it available to non-owners in MP makes no sense. Other carriers will be available to non-owners still, and many will be happy with the new, free carrier that was added just last year along side the Hornet. This module iis for those that want to take carrier life to the next level.

Because the core software of DCS World is free, we will continue to make enhanced module content available for purchase.

Thanks

Zdroj
 
Mira
Saburo napsal:

Ta první fotka F16 na předchozí straně s raketama je Izraelská a právě ona je někde na ED foru jako součást dotazu na tuto výzbroj.



Byla právě v tom smazaném vlákně. Ale pouze formou odkazu.
 
Mira
Staženo. Ted jen čekám, kdy mi u dveří zaklepou muži v černém Šklebící se
 
petsild
Uncle Sam is watching you...
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
kopeda
Aces_Wild napsal:

kopeda napsal:

No podle toho co psal Chizh na fóru to vypadá že pravý důvod byl spíše finanční. Hornet a Viper by totiž prý prodávali lépe než Súčka a MiGy, což je asi pravda. Nicméně je trošku divný že máme plnohodnotný modul Ka 50, což je helikoptéra co vstoupila do služby v 95, a dodnes je jedna z nejmodernějších co VVS ve výzbroji má. Je pak trochu divný tvrdit že by MoD zakazovala i takovou 29A či 27S, který pokud vím snad ani ve výzbroji nejsou. Ani to SM už není nejmodernější, a pokud vím tak z větší části jsou nahrazeny Su 35 a 27SM3. Ale pokud vím tak tam bylo někde zmíněno ze třetí strany mají v tomhle svobodu volby, tak se snad někdy dočkáme alespoň toho Áčka

To by mě zajímalo, zda myslel prodej nám, virtuálním pilotům nebo armádě. Každopádně, vsadil bych se, že by se plnohodnotný modul MiG-29/Su-27 prodával safra dobře. Úsměv
Ale ta Ka-50 co máme je nějaká základní varianta, ne? Navíc, ED spolupracoval s Kamovem, který poskytl i nějaké ty utajené informace a piloty k testování modulu. A Ka-50 vyšla i jako samostatný titul, napadá mě, že si to možná i Kamov objednal pro nějaký interní simulátor. Kdo ví.

Mira napsal:

Jako že se zamkne vlákno, kde se borec zeptá jestli bude mít při vydání F16 AG radar to bych pochopil. Přeci jenom to má jasně napsané. Ale proč se rovnou smaže vlákno, kde padne nevinná otázka na LAU 88 a zdali bude mít F16 možnost nést 6xAGM65 to moc nechápu..

Vlákno "A/G radar on release?" zamčené není.
Pokud by to byla nevinná otázka, tak to mazat nebudou. Pravidlo fóra 1.16 hovoří zcela jasně.

1.16 Posting images, file links, and file sharing links of military aircraft documents newer than 1980 is strictly prohibited on our forums. Such posts will be removed.


Právě že myslel nás, virtuální letce. Hodně se to řešilo na tomhle vlákně: https://forums.ea...mp;page=20 . Doporučuji pročíst, je tam spousta zajímavého infa. Ohledně toho Kamova by ti musel odpovědět někdo erudovanější, já ten modul zatím ani nevlastním. Wikipedie udává 7 verzí včetně Ka 52, exportních variant a prototypu. Nicméně je tam taková zajímavá věta: "The Ka-50 and its modifications have been chosen as the special forces' support helicopter, while the Mil Mi-28 has become the main army's gunship."
 
Mira
Moment, ted jsem trochu z toho zmaten. Opravte mně pokud se pletu. Chodím si občas zablnout na PG na Hoggit server. Kdyby se chtěl někdo přidat, jsem pro Mrknutí
Ale zpět k mojí otázce. Pokud se admin rozhodne na něj umístit tu placenou verzi té letadlovky, kterou nehodlám koupit, tak se na ten server nepřipojím, či jak to bude ? A co je pravdy na tom, že se planuje vydat jako placený addon i vylepšena ATC pro pozemní operace ?
Upravil/a Mira dne 20-05-2019 07:59
 
Mira
Tak se nám ta diskuze ohledně toho LAU88 pěkně rozrostla. Fakt jsem zvědavý jak to nakonec dopadne Úsměv

Yet the tripple maverick setup with lau88 also no longer realistic for the A10 yet we have it on the A10C in game, when it was never utilized on that variant or the time period ( circa 2005-07), and only at brief period on the A10A. The F/A18C hornet is going to get AGM62 walleyes, and even AGM45 Shrikes, despite these not being utlized on a 2005 era Charlie Hornet. ( like maybe on F/A18A's in range drops) nor was BRU55 rack available in 2005

IRRC it was found out that 3rd maverick when it shot off the motor burned the landing gear rubber. SO i think if not triple then at least dual maverick mounts should be permitted on the F16, since dual mavericks were at least utilized in earlier time period.

Because its otherwise hypocrisy ( and ill consistent) to somehow tolerate non appropriate load-out for the A10C ( which was allowable by ED) but not offer the same treatment to the F16C.


Nakonec, proč si to nepřiznat. Jsem zmlsaný Falconem, kde tahle možnost je Úsměv
 
Aces_Wild
kopeda napsal:

Právě že myslel nás, virtuální letce. Hodně se to řešilo na tomhle vlákně: https://forums.ea...mp;page=20 . Doporučuji pročíst, je tam spousta zajímavého infa. Ohledně toho Kamova by ti musel odpovědět někdo erudovanější, já ten modul zatím ani nevlastním. Wikipedie udává 7 verzí včetně Ka 52, exportních variant a prototypu. Nicméně je tam taková zajímavá věta: "The Ka-50 and its modifications have been chosen as the special forces' support helicopter, while the Mil Mi-28 has become the main army's gunship."

Vlákno DCS: NAVY a řeší tam takovýhle věci. :) Díky za odkaz.

Mira napsal:

Moment, ted jsem trochu z toho zmaten. Opravte mně pokud se pletu. Chodím si občas zablnout na PG na Hoggit server. Kdyby se chtěl někdo přidat, jsem pro ;)
Ale zpět k mojí otázce. Pokud se admin rozhodne na něj umístit tu placenou verzi té letadlovky, kterou nehodlám koupit, tak se na ten server nepřipojím, či jak to bude ? A co je pravdy na tom, že se planuje vydat jako placený addon i vylepšena ATC pro pozemní operace ?

Jak píše Saburo, pokud nebudeš mít placenou letadlovku, tak se na server kde je nepřipojíš.
Ohledně pozemního ATC Wags psal, že placené nemají v plánu (zdroj).

i.redd.it/410wzxdou0z21.jpg

Nicméně, NineLine píše, že nad tím ještě popřemýšlejí:

Ok guys, I have passed on all concerns about the module to the team, as you can see Wags is also in the mix and has seen the input as well, we appreciate all feedback, positive and negative, and will consider it to see if we can't find a more accommodating mode for network play.

Again, thanks to everyone for your passion for flight simming and DCS World, no matter your feelings on this currently, we appreciate all of you. When we have more news, you all will be the first to hear it. And as always, my PMs are always open.
 
MB2 PauraCZ
V době kdy máme možnost hostovat více misí z jednoho počítače mohou být mise s "free" moduly a zároveň stejná mise s asset packy. Neviděl bych v tom zádrhel pro MP. Horší to bude když CVN budou chtít do MP spojit. Bude jim vývoj trvat déle.
Když to chceš lítat je třeba to koupit.
=MB2= 1.Flight - Falcon Flight; =UVP= Společné výcvikové centrum JTC;
=AVS= Aliance Virtuální letek - Kampaň tah Perským Jezdcem
 
Mira
On už to tady Ace dával, ale tady porovnání vyzbroje Hornet vs Falcon hezky graficky a přehledně :
i.imgur.com/P0hJjWW.jpg
 
Baron
Zdravím potrebujem poradiť s Hornetom: pri zameraní videla raketou by sa mi mal objaviť diamant, ale stále nám iba štvorec. Týka sa všetkých AA rakiet. V podstate nie som schopný rozlíšiť priateľský a nepriateľský stroj. Vie niekto pomôcť?
Hals - und Beinbruch!
 
1stCL_Chroustall
Baron napsal:

Zdravím potrebujem poradiť s Hornetom: pri zameraní videla raketou by sa mi mal objaviť diamant, ale stále nám iba štvorec. Týka sa všetkých AA rakiet. V podstate nie som schopný rozlíšiť priateľský a nepriateľský stroj. Vie niekto pomôcť?


Diamant se zobrazuje pouze když máš locknutej cíl do vzdálenosti 25 NM a ještě musí letět proti tobě snad (ale to bych kecal, nejsem si jistej). Já to dělám tak, že mám zapnutej LTWS mód až do poslední chvíle a označuju si je v SA page.
 
Baron
Ďakujem za odpoveď. Kde zapínam LTWSmod? Bol som v tom, že po identifikácii nepriateľa sa zmení značka automaticky. Na RWR mi ukazuje Mig29, locknem, radar sa zameria iba na neho a namiesto kosostvorca je vo štvorci. No a vďaka tomu sa mi už podarilo zostreliť aj vlastné tankovanie lietadlo Pff
Hals - und Beinbruch!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,773,388 návštěv