March 28 2024 21:42:43
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 1
Richi

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World 2017
magot
@Saburo

a) kdosi - nějaký američan (toho už HSI v minulosti řešila) prodával na e-bay manuály F-16 a dalších, řešilo se to už v minulosti. Ten prodej byl ilegální a proběhl do mnohých zemí. Např. byl prodán F-16A manuál do Holandska, Řecka, na Taiwan atd... Na toho člověka udělali past agent HSI a agent z USAF, vydávali se za kupce a chytli ho.

b) Na toho rusa (vývojáře z ED - udajně je na fotkách s Wagsem z minulého roku, takže to bude jejich vývojář) udělal agent z HSI stejnou past a vydával se prodejce F-16A manuálu na e-bay.

c) ten zákon, chápeš správně, že američan si takovéhle "citlivější informace" může pořídit ve veřejné aukci či jinde např. v antiku ale nemůže je poskytovat třetím zemím na black listu.
To je imho totální stupidita, která by měla opodstatnění možná v r. 1950 ..
Ty manuály si můžeš oskenovat, soubor zašifrovat a poslat ho pod názvem "recept na čokoládový dort" třeba do horoucích pekel a nikdo na to nepřijde.
Amíci by si měli udělat pořádek a v tom, co nechtějí aby šlo na veřejnost, tak jednostraně postavit mimo dosah veřejnosti.

------------
Ano raptor by byl zajímavý, stejně tak pro mne třeba SR-71 nebo F-35B, ale dostupnost informací o těchto strojích bude zřejmě i po naší smrti stále omezena.
Takže to asi ani nemá smysl dělat takovým sim imho ..

Podle mne nejlepší volbou je v současnosti dělat stroje pro Vietnam, to už jsou takový střepy že po nich nikdo plakat nebude :)
Upravil/a magot dne 14-05-2019 14:26
 
Aces_Wild
Ono se to tak nějak zvrtlo už v roce 2011. V 2016 přišla obžaloba a bohužel pro něj si tento rok udělal výlet do Gruzie, která má s USA dohodu o vydávání.
Na ED fóru vystupoval pod přezdívkou Olgerd, viz. (dnes již smazané) vlákno Aircrafts/Airborne equipment research.

A pro zajímavost, jeden z pracovníků švédského válečného archívu přišel o práci poté, co nezcenzuroval informace k Rb15 v jinak neklasifikovaném dokumentu k Viggenu, které byly buďto zveřejněny na ED fóru nebo je Heatblur použil pro Viggen v DCS nebo oboje.
 
magot
To je zajímavý, tady se třeba prodává manuál F-17. Prodejce z Holandska .. pokud to teda nejsou agenti CIA Šklebící se
Ten náš oblíbený simulátor, to je teda úplné špionážní dráma ..
 
magot
plánovaný update Mig-19P
Preliminary changes to the EFM and AI SFM that should be available in the next update.

EFM:
-Wheel braking adjustments
-Engine damage working
-Airbrake damage corrected

SFM Updates and Damage Correction:
- Corrected g suit parameter
- Corrected SFM min and max g limit
- Corrected SFM max range
- Updated SFM aerodynamic tables
- Updated SFM engine tables
- Corrected damage shape name to actual file name and added wing damage shape

 
petsild
O tomhle vážném riziku musel dotyčný ED člen vědět dávno před tím, než se pokusil spojit s HSI agenty.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
magot
Ano byl to jeho risk, on o tom byl informován (že to podléhá omezení vývozu) jak agentem, tak předtím tím prodejcem na ebay.

Razbam ITB - Exocet
[img]https://media.discordapp.net/attachments/544224332709232660/575126222393049099/001_01.jpg[/img] is not a valid Image.
[img]https://media.discordapp.net/attachments/544224332709232660/575448040366669844/001_07.jpg[/img] is not a valid Image.
[img]https://media.discordapp.net/attachments/544224332709232660/575448051808993281/001_06.jpg[/img] is not a valid Image.

balík lodí pro Falklandy
[img]https://media.discordapp.net/attachments/544224332709232660/574373861517295646/brit_fleet.jpg[/img] is not a valid Image.
Upravil/a magot dne 14-05-2019 16:30
 
Aces_Wild
Wags a oficiální prohlášení ED k zatčení Olega Tišenka:

Lausanne, 14 May 2019.

The Eagle Dynamics group, headquartered in Lausanne, Switzerland, confirms that one of its employees has been jailed in the State of Utah (USA) on charges of seeking to procure, export and sell restricted US fighter jet manuals, in particular the F-16.

Eagle Dynamics confirms that it was not involved in any way in the actions of its employee who acted in a purely private context and for his own personal interests.

The Company develops all of its DCS aircraft game modules exclusively on the basis of publicly available information and has never used nor tried to obtain any classified information.

The Company launched an internal investigation into the actions of its employee, and found nothing in the company's records that relates to the facts that are being held against him. The investigation confirmed in particular that no company resources were used and that no export restricted documents were obtained or stored within the company's systems. Furthermore, the Company confirms that the employee was not involved in any of the work or research pertaining to the development of the Company's upcoming F-16 module.

The development of the F-16 and other modules currently in the pipeline will continue in order to further enhance the simulation experience of DCS World. These events will not affect Eagle Dynamics' commitment to its users and faithful community.

Thank you,
Matt Wagner
Senior Producer, Eagle Dynamics SA

Zdroj
 
AJaromir
Takže se od toho ED logicky distancuje.
 
Aces_Wild
Eagle Dynamics F/A-18C Hornet - Mini-Updates

Hey everyone,

A little update on the Hornet… as mentioned before, much of the Hornet team’s time is focused on the targeting pod, JSOW, MSI for LTWS, tuning of JDAM and JSOW flight profile and autopilots, and a deep dive on the INS and GPS navigation systems. We are also working on the HARM guidance system in cases where the seeker loses track (it is currently re-targeting to a different emitter, whereas it should continue along the bearing to the assigned target). All these tasks are rather involved and not low-hanging fruit that can be coded quickly. Earlier, we focused on tasks with faster turnarounds, but these current tasks are taking longer. Development of the Hornet has certainly NOT slowed down, rather, it’s simply shifted to tasks with longer development periods.

We expect to have the JSOW, BRU-55A/A, and MSI for LTWS available later this month, and the targeting pod will start internal testing later this month, with a planned release in June.

- Wags

Zdroj
 
magot
AJaromir napsal:
Takže se od toho ED logicky distancuje.

Hmm taky jsem to čekal. Snad mu zaplatěj aspoň dobrýho právníka. Sedět kvůli manuálu na áčkovýho falcona by byla fakt smůla ..
 
Aces_Wild
magot napsal:

Hmm taky jsem to čekal. Snad mu zaplatěj aspoň dobrýho právníka. Sedět kvůli manuálu na áčkovýho falcona by byla fakt smůla ..

Jó, kdyby to byla jenom F-16A...
i.imgur.com/nOXNcRy.png
 
magot
by mě zajímalo jak se dostane manuál raptora na ebay
 
LesniHU
Me by spis zajimalo, jestli dotycny vubec vkrocil na uzemi USA - to obvineni jsem jen prolitnul, mozna to tam je, ale prislo mi, ze jen opakujou, ze udelal na foru request a posilal to ten amik. Pokud ne, pak by me zajimalo, jak muze nekdo porusovat zakony statu, jehoz neni obcanem a na jehoz uzemi neni, obvineni v tom smeru otevira dost velkou plechovku cervu.
 
magot
Byl vydána žádost o vydání O.M.T. do Gruzie:
http://kslnewsrad...-doc-3.pdf
Zda ho reálně zatkli v Gruzii a vydali ho do států jsem se nikde nedočetl ..
 
Aces_Wild
magot napsal:

Byl vydána žádost o vydání O.M.T. do Gruzie:
http://kslnewsrad...-doc-3.pdf
Zda ho reálně zatkli v Gruzii a vydali ho do států jsem se nikde nedočetl ..

He was charged in a sealed indictment June 15, 2016, but could not be arrested until this year
after he traveled to Georgia and that nation agreed to extradite him. Russia does not have an
extradition treaty with the United States.
 
Aces_Wild
Eagle Dynamics F-16CM Block 50 Fighting Falcon

i.imgur.com/Y8t0MRl.jpg
 
magot
začátek konce Falcona BMS ..
 
Mira
Jak pro koho Magote Úsměv

Ale jinak moc hezky. Sice mi tam trošku chybí ten černy panel kolem těch motorových budíků, jako to má ta AM verze na obrázku. Protože ty se myslím v ramci modernizace montovaly i do Blocku50, ale to už je jen taková drobnůstka..
i.imgur.com/VynOjfT.jpg
 
Aces_Wild
i.imgur.com/qFyGcF8.jpg

i.imgur.com/YWusAk3.jpg

------------------------------------------------------

Edit: NineLine na Hoggitu:

I feel like the Viper will be here soon than later, I just don't have a number, date, time I can or should share.

Že by to fakt dali ještě tento rok? Úsměv

------------------------------------------------------

Edit2: Wags informuje, že zítra bude k F-16C více info:

Nothing in the image is placeholder. All is operational and in the game.

As mentioned earlier, our work on the Hornet has allowed us to much more rapidly develop the Viper.

More news tomorrow...

Upravil/a Aces_Wild dne 16-05-2019 18:16
 
Mira
Však říkám, že v rámci modernizace. Stejně jako digitalní HSI. Viz :
YouTube Video



Neříkám, že Block50 má tohle od začátku vyroby.

A tento rok ? Bylo by to hezký, ale předpokládám, že dokud nebude F18 v top stavu, tak to asi nedají.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,598,453 návštěv