May 03 2024 00:02:42
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 1
Leroy

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World 2017
magot
@Jaromír
Ta 19ctka je v podstatě beta, takže Razbam to krapet nezvládli jako plnou verzi.
FM už jsem reportoval jako nedostatečné.
Že není implementována část systému jsem věděl, tak mě to až tak nepřekvapilo v časech bet a alfa verzí. Oni to do roka a do dne třeba dodělaj Úsměv
 
AJaromir
Mě to moc netankuje, v jakém je Mig-19 stavu. Jenom jsem chtěl nabídnout i jiný pohled na věc. Ať už s daným názorem souhlasím nebo ne.
 
AJaromir
To jsem si myslel, že instruktážní video pro zvládnutí ovládání palivového panelu v Concordu už nejde překonat. https://youtu.be/...
 
magot
Saburo napsal:
jen nepřiřadil těm kontaktům symbol cizí/vlastní, radar je zobrazil, pravděpodobně jako "unknown" (u kocoura symbol čtverce) když nevěděl čí jsou...

Vždyť to jsem přesně psal, že IFF nezobrazí spojenecké stroje - nezobrazí index friend nebo foe chceš-li. (Čili aut. jsou označeny jako unkown) Takže se tady bavíme úplně o stejné věci Úsměv
V boji to je pak velká nevýhoda, pokud by došlo ke kontaktu se spojeneckými stroji.
Upravil/a magot dne 11-03-2019 17:48
 
AJaromir
Ve skutečnosti, když nemusíš, tak IFF nepoužíváš. Jako všechno ostatní, vysílá to elektromagnetické vlny, tedy tě to prozradí.

Navíc ve skutečnosti si piloti nelétají, jak chtějí á la DCS, ale vše je řádně organizované.
 
magot
Ano, máš pravdu. Btw můžeme to někdy vyzkoušet F-14A IRIAF proti F-14B US NAVY bez IFF, kolik bude friendly fire Šklebící se
 
AJaromir
Dragonovy mise byly fantasmagorie, ale jejich hratelnost byla skvělá. U WWII je to celkem jednoduché. U těchto moderních strojů by museli udělat Bagdád, aby to zřejmě za něco stálo. Do té doby se lítá s tím, co dům (ED) dal. Jinak pokud se nemýlím, tak nyní je součástí týmu Belsimtek.
Upravil/a AJaromir dne 11-03-2019 20:18
 
magot
Zanechme nářků nad ne-realističnosti scénářů, špatnou kvalitou literatury typu Q&A s piloty IRIAF,
a podívejme se na to jak se kamarádí perští kocouři s ruský medvěděm proti zlým IS. To by mohl bejt pěkně vypečenej scénář Pff
YouTube Video



 
Mira
Asi ze sebe momentálně udělám vola, ale může mi někdo vysvětlit jak v tom čase cca2:00 dokáže tak " zjemnit " a " zpomalit " pohyb toho zaměřovacího kříže ? Anglicky zrovna nevládnu, tak netuším jestli to tam nějak vysvětluje. Já mam prostě na hotasu už tak tu osu toho mikrojoysticku dost zakřivenou, ale tohle prostě neudělám. Rychlost pohybu mám pořád stejnou..

YouTube Video


 
Aces_Wild
Mira napsal:

Asi ze sebe momentálně udělám vola, ale může mi někdo vysvětlit jak v tom čase cca2:00 dokáže tak " zjemnit " a " zpomalit " pohyb toho zaměřovacího kříže ? Anglicky zrovna nevládnu, tak netuším jestli to tam nějak vysvětluje. Já mam prostě na hotasu už tak tu osu toho mikrojoysticku dost zakřivenou, ale tohle prostě neudělám. Rychlost pohybu mám pořád stejnou..

V čase 7:38 z videa My Hornet Graphics and Controls Setup.
 
Mira
Mrknutí

Jsem to ale kus vola. U všech os mám S zakřivení, ale u téhle mně to nenapadlo.
 
magot
Tak zítra vychází kocour a už teď drží první místo na ED foru.
Aniž by kdo měl možnost si doposud kocoura zalítat (krom pseudo-redaktorů, jůtuberů a jinejch veledůležitejch osob) lidi už stačili vytvořit 920 vláken povětšinou pavlačových informací!!
Hype Propaganda HB se musí nechat .. kam se hrabe Goebbles s jeho blonďatejma followerama ..
 
petsild
Snad nebudeš mít tolika práce s reportováním chyb.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
Mira
magot napsal:

Tak zítra vychází kocour a už teď drží první místo na ED foru.
Aniž by kdo měl možnost si doposud kocoura zalítat (krom pseudo-redaktorů, jůtuberů a jinejch veledůležitejch osoCool lidi už stačili vytvořit 920 vláken povětšinou pavlačových informací!!
Hype Propaganda HB se musí nechat .. kam se hrabe Goebbles s jeho blonďatejma followerama ..


A začne Hype Propaganda na F16 Úsměv
 
AJaromir
Subscribe Pewdiepie!
 
Aces_Wild
Heatblur Simulations F-14A&B Tomcat - Back Seat - RIO IFF Tutorial

* jak na IFF v F-14 od Jabberse

I realized that I breezed over IFF in my AWG-9 Radar tutorial, so today I’m going to quickly demonstrate how to IFF a target in order to attempt to reduce a2a friendly fire by at least 20% on launch day. If you haven’t seen my AWG-9 Radar Tutorial I highly recommend watching that first, and then revisiting this after.

AWG-9 Tutorial - https://www.youtube.com/watch?v=r4-Dd4ss2Rc

YouTube Video


 
Mira
A já nabyl podle Top Gunu dojem, že ten Goose se tam vlastně jenom vozil Šklebící se
 
magot
To vypadá že to IFF bude i fungovat navzdory i chmurným predikcím Pff, nicméně nepředbíhejme, ED jsou šikovní a dokážou rozbít i to co je hotové ..
 
magot
ED dělali na pokročilejsim systému IFF pro horneta.
Proč by to HB šroubovali na FC? Když by to mohli mít v tomto novém systému v rámci možností kocoura?
Nicméně když jsem naposledy letěl horneta, to už je docela dlouho měli to IFF dost nestabilní a pochybný ..
Jinak samozřejmě vím jak IFF IRL funguje.
Jenže DCS je holt někdy jen maska simulace ..
Upravil/a magot dne 12-03-2019 20:47
 
Jumbik
magot napsal:

Tak zítra vychází kocour a už teď drží první místo na ED foru.
Aniž by kdo měl možnost si doposud kocoura zalítat (krom pseudo-redaktorů, jůtuberů a jinejch veledůležitejch osoCool lidi už stačili vytvořit 920 vláken povětšinou pavlačových informací!!
Hype Propaganda HB se musí nechat .. kam se hrabe Goebbles s jeho blonďatejma followerama ..


A já myslel, že o hlavní hype se postaral Tom Cruise. Heatblur zde jen hraje druhé housle. Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,804,486 návštěv