May 01 2024 00:01:49
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World 2017
Paulus
Na prodej je ikonický bojový letoun Hawker Harrier GR3

https://www.novin...r-gr3.html
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
magot
Testoval jsem Viggena na Nevadě a to scanování terénu radarem v kaňonu za přehradou je prakticky nepoužitelný. Tedy pod úrovní terénu.
B-Scope decentně něco zobrazuje ale to by se člověk po slepu stejně zabil a PP0 ten je úplně mimo ... ale k tomu to stejně ani není

let pod prostorem pod řekou, kam jsem se procedil pískem když jsem si lehnul na záda, motor plně funkční Šklebící se
[img]https://s25.postimg.org/js73rvhsf/Screen_170309_212945.jpg[/img] is not a valid Image.

tady silničák už měl v sobě flašku rumu, tu vodící čáru krapet netrefil
[img]https://s25.postimg.org/8h4g3iaxb/Screen_170309_223430.jpg[/img] is not a valid Image.
Upravil/a magot dne 10-03-2017 06:42
 
magot
mod PakFa
YouTube Video



YouTube Video



 
AJaromir
To s viggenem musím zkusit. Nezapomněl jsi jen zapnout ground avoidance mód radaru?
 
magot
myslíš to LCTRL+H?
Ono to scanování fungovalo, ale až když jsem si trochu nastoupal nad kaňon nebo jsem z něho úplně vylétl.
Ten B-Scope mě porád ukazoval kousek přede mnou, že letím prakticky kolmo na nějakou překážku a PP0 se zdá být přehlcen,
nebo není stavěnej na takhle malý prostory a nebo to je zabugovaný Šklebící se
Ale jinak to scanování terénu pár metrů nad povrchem funguje standartně. Ten B-Scope mám pocit že skenuje i jednotlivé domy co jsem letěl na úrovni lamp v Nevadě ...
Jo a krapet mě to stutteruje s tím radarem když si oskenuje novou zónu a je v ní spousta nerovností. Ale nic tragickýho, jednou za čas ..
Upravil/a magot dne 10-03-2017 15:59
 
AJaromir
Jakou jsi měl nastavenou vzdálenost?
 
magot
Jako radar range? Ten jsem se snažil přepínat ale přišlo mě že se nic neděje a na displeji bylo stále 60 vpravo dole ..
Tak jsem nabyl dojmu že to nelze přepínat. Měl jsem namapovaný přepínání range nahoru/ dolů
 
Hoper
magot napsal:
tady silničák už měl v sobě flašku rumu, tu vodící čáru krapet netrefil
[img]https://s25.postimg.org/8h4g3iaxb/Screen_170309_223430.jpg[/img] is not a valid Image.

myslels to tak, že žlutá čára měla být na středu (víc vlevo - víc do těch baráků) ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
magot
nejsem si jist jestli tam je dost místa u těch domů, každopádně když pojedeš podle vodící čáry, tak pravým kolem zapadneš
 
Hoper
takže si čárař hlídal levé křídlo a zapomněl na pravé kolo :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
AJaromir
Jak bude možnost, tak to zkusím. V každém případě mi 2.0 jede líp, jak 1.5
 
magot
AJaromir napsal:

Jak bude možnost, tak to zkusím. V každém případě mi 2.0 jede líp, jak 1.5

Jo to mě taky FPS mám kolem 50 i nad Las Vegas. Jen ten ground scan, občas cukne když načte větší objem dat.
Klasickej radar je ok.
 
magot
Komplet RSBN stanice pro všechny letiště Kavkazu. Vhodné L-39 civilní provoz. Nevhodné pro bojové mise.
 
Aces_Wild
RAZBAM Simulations AV-8B Night Attack

As promised the bug was found and squashed. Now the STRS page is working as intended. And look! The AA gunsight page is ready as well! Here we have the Long Range AA Gunsight (the small dashed circle) and the Short Range AA Gunsight (the big circle). The long range sight is fixed at 2,400 feet. The short range sight is fixed at 1,200 feet. Now I need to boresight them.

The AIM-9 sights will be ready tomorrow. Promise!

i.imgur.com/jRm1ONe.jpg

i.imgur.com/vm3P1qP.jpg
 
Aces_Wild
Leatherneck Simulations - F-14 Mini Development Update

There's no rest for the wicked! While we're working hard to iron out Viggen launch issues and add a lot of new exciting content and features to that aircraft, we're also working very hard on every aspect of the F-14, from the flight model, to the deep subsystems, and now finally we're taking our first big steps into the weapon systems.

The flight model is rapidly nearing full completion, with current focus being on matching our engine models to the available data.
We'll be highlighting all of these features in depth as we move along.

Working with museums and experts around the world is one of the most important parts of the development process.
For DCS: F-14, we've been lucky to enjoy the hospitality of the Tulsa air and Space Center and Hickory Aviation Museum! We are incredibly grateful to be able to spend some time in real F-14 airframes to make sure we really nail every aspect of our simulation.

Next month we're wrapping up our final F-14 research trip at Hickory, NC, who are currently working on restoring an F-105 Thunderchief. You can help us say thank you and expand on our modest contribution here: https://www.gofundme.com/2npjqn6s

Enjoy some quick shots below. There's plenty more to come!


LS

i.imgur.com/PPk5c6i.jpg

i.imgur.com/4JO64r1.jpg

i.imgur.com/WulD4Oy.jpg

i.imgur.com/SoMqCcd.jpg

i.imgur.com/e70GqWc.jpg

i.imgur.com/CKdWs5r.jpg

i.imgur.com/Gn1mjzw.jpg

i.imgur.com/rjYMnok.jpg

i.imgur.com/eQhIl0E.jpg

i.imgur.com/X0vMcMc.jpg

i.imgur.com/PgSXcQt.jpg
 
AJaromir
Tak jsem zkoušel ten radar u Viggena na NTTR a fungovalo mi to správně. Zkus si změnit rozsah na 15, jinak se to kouká moc daleko a přijde ti, že to ukazuje špatně. Jinak koukám, že ve složce s manuálem přibyla moc dobrá zbraňová tabulka. Jenom mi teda není jasné, jak zadávat koordináty pro NTTR ve viggenu. Musím pohledat.
Upravil/a AJaromir dne 11-03-2017 12:07
 
magot
Nj když ono mi to nešlo měnit ten radar range, když jsem dával zvýšit nebo snížit, stále tam bylo 60 a nic se nestalo.
Taky jsem si říkal že to bude asi tím ..
 
magot
Vypadá to že Leatherneck = Heatblur, a ten jeden člověk co na ostatní udělal fuckoff je Magnitude.
Nedej bože aby se posral Mig-21 modul, to už nikdo neopraví ..
 
Voyk
Nestraš :-)
Jestli sem to pochopil správně tak Magnitude 3 LLC je nástupce a vlastnik značky "Leatherneck Si..." mají na starost Miga a je jich zatím pět.
A ten Nicholas Dackard založil "Heatblur Simulations" a vzal si sebou Vigena a F-14, a jak sem četl má tým 16-ti lidí.
 
magot
Btw Heatblur - 16ti členný tým, těch je jak psů v Rumunsku.
To je nemůže uživit Viggen a kocour s letadlovkou ...
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,789,262 návštěv