March 29 2024 07:16:35
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World 2017
Aces_Wild
Saburo napsal:
kde je ten clipped Spit???

i.imgur.com/WKcie5f.png
 
magot
mě ten modelviewer.exe už delší dobu nefunguje ..
 
Mira
Saburo napsal:

no snad se to změní až vydají ten křáp..


No vzhledem k tomu, že i po vydání Horneta na něm bude, předpokládám, ještě dost práce, bych to tak optimisticky neviděl. Ale třeba budu mile překvapen.

Jo, může mi někdo objasnit, proč v Harrieru, když si něco označím TPODem a spustím laser, tak sakra, proč když s tím TPODem pak jemně pohnu, se ten laser vypne a hodí do SAFE modu..nepříjemné to překvapení.
 
Aces_Wild
magot napsal:

mě ten modelviewer.exe už delší dobu nefunguje ..

První start opravdu trvá dlouho a tváří se vytuhlým dojmem.

Saburo napsal:

jo obrázek je to pěknej, to jo

ale není zveřejněný žádnou oficiální formou a i podobné obrázky 3D modelů zveřejněné oficiálně znamenají bohužel dost často nic určitého...
třeba takové bomby a nádrže pod toho spita...

zapni si tu hru, alespoň občas a uvidíš sám ten "úžasný" pokrok kam se posouvá (respektive v současné době neposouvá), no snad se to změní až vydají ten křáp..

Ano, zcela neoficální cestou se dostal do hry. Nějakej fanoušek to tam potajmu procpal asi. Jako ty bomby a přídavné nádrže co už tam také nějakou chvilku jsou...
A jakoby se ED někdy obtěžoval zveřejnit plný changelog... Úsměv Na jejich obranu; prý by tam bylo průměrně přes 3 000 položek, to by se četlo nějakou chvilku.

Mira napsal:
No vzhledem k tomu, že i po vydání Horneta na něm bude, předpokládám, ještě dost práce, bych to tak optimisticky neviděl. Ale třeba budu mile překvapen.

Jo, může mi někdo objasnit, proč v Harrieru, když si něco označím TPODem a spustím laser, tak sakra, proč když s tím TPODem pak jemně pohnu, se ten laser vypne a hodí do SAFE modu..nepříjemné to překvapení.

Hornet bude mít FM bez jediného skriptu a totál se předělává simulace AA radaru. Fakt se navzájem nešťouraj v tělních otvorech. K tomu si přidejme fakt, že z Horneta chtějí mít výkladní skříň úrovně své simulace a musí být zcela jasné, že zrovna takováhle mašinka zkrátka chvíli potrvá. AFM+ rychlokvašky jsou v BoX.
K otázce k Harrieru, nejsi sám a někde na redditu tuhle chybu i Cobra potvrzoval. Uvidíme co přinese další aktualizace.
 
Mira
Aces_Wild napsal:
Fakt se navzájem nešťouraj v tělních otvorech.


To netvrdím..Věřím, že pilně makaj. Ale v tom má prostě Saburo pravdu. Makaj na Hornetu, tak některé ostatní věci holt musí k ledu. Je jasné že Hornetu bude chybět k dokonalosti hodně věcí, chvala aspon za to co bude po vydání umět. Ale TWS a AG radar, to asi ještě nebude Smutný Ale já jsem od přírody pesimista.
 
magot
ČSLA mod pro 2.5
https://www.digit...s/3212056/
 
Mira
Info Hornet - update 8.3.2018
DCS: F/A-18C Hornet FAQ
Updated on 8 March January 2018

Q: When will the Hornet be released?
A: By the end of Spring 2018.

Q: What weapons and sensors will be included?
A: Please consult the detailed list here: https://forums.eagle.ru/showpost.php...4&postcount=13

Q: Will carrier operations be included?
A: Basic carrier operations will be available at Early Access launch, but they will first be reliant on the carrier operations based on what we have currently for the Su-33. During the Early Access period, more detailed and realistic carrier operations of Case I, II, and III will become available.

Q: What squadrons will be available?
A: At least initially, our focus is on US Navy Hornets. This applies to skins, sensors, and weapons.

Q: Will the Hornet be released with DCS World 2.5?
A: DCS World 2.5 will be available prior to the release of the Hornet.

Q: Prior to release, what’s the best way to get a head start learning this aircraft?
A: In addition to the videos we are providing, we suggest a careful read of the F/A-18 NATOPS. https://publicintelligence.net/u-s-n...light-manuals/

Q: Can I become a Hornet beta tester?
A: Please see our post here: https://forums.eagle.ru/showthread.php?t=50779

Q: Will the Hornet come with a new, highly-detailed Nimitz-class aircraft carrier with new features and functionality never seen before in DCS World?
A: These will be two separate modules, but we plan to provide a bundle deal at a later point that will includes both. We currently plan a less-detailed version that will be a free part of DCS World.

Note: There is nothing else we can really say about the new carriers at this time.

Q: Will the Hornet release with a manual?
A: The Hornet will release with a Hornet Early Access Guide that will instruct you on how to fly and employ the aircraft. Once it is ready, we plan to release it early. As new features and functions are added during the Early Access phase, the guide will be updated to reflect this.
Upon release of the final product, the full manual will be released.

Q: Will the Hornet be able to share datalink information with the A-10C?
A: Once we implement Link-16, this is something we will certainly explore using the A-10C gateway datalink capability. The A-10C uses SADL, not Link-16.

Q: Will the Hornet be able to communicate with the JTAC?
A: Yes, but this will come after the initial Early Access release.

Q: Will a cockpit-view pilot be provided?
A: Yes, but probably not for the initial Early Access release.

Q: Will nuclear weapons be available for the Hornet?
A: No

Q: Will there be an option for a Hornet with no pylons?
A: Yes, but probably not for Early Access release. That will come later.

Q: Will the Hornet also be available on Steam?
A: Certainly, and with a discount for the first week because the Hornet will not be available for pre-purchase on Steam. It will release on Steam once we have a build we feel offers a quality experience.

Q: How much will DCS: F/A-18C Hornet cost?
A: $59.99 US during Pre-Purchase and $79.99 was released into Early Access.

Q: What graphics settings and hardware are used for the Hornet non-trailer videos?
A: Maximum graphics settings except mirrors off, road traffic to low, and depth of field off. Hardware is: i7 6700K, 32 GB RAM, GTX 1080ti, Windows 10, 1TB SSD, TM Warthog stick with extension / TWCS Throttle, and Track IR 5 with default settings.

Q: What are the required system specifications?
A: Minimum system requirements: OS 64-bit Windows 7/8/10; DirectX11; CPU: Core i3 at 2.8GHz; RAM: 8 GB; Free hard disk space: 60 GB; Video: NVIDIA GeForce GTX 770 / ATI R9 280X DirectX11); requires internet activation.
Recommended system requirements: OS 64-bit Windows 7/8/10; DirectX11; CPU: Core i5+ at 3+ GHz; RAM: 16GB; Hard disk space: 60 GB on Solid State Drive (SSD); Video: NVIDIA GeForce GTX 980 / ATI R9 Fury DirectX11 or better; Joystick; requires internet activation.

Q: Will interactive training missions be included?
A: Yes, the following free lessons are planned for the Early Access:

1- Cold Start
2- Airfield Taxi and Takeoff
3- Carrier Takeoff
4- Navigation
5- VFR Airfield Landing
6- IFR Airfield Landing
7- Case I and II Carrier Landing
8- Aerial Refueling
9- AG Gun and Rockets
10- Unguided Bombs
11- Air-to-Air Radar Overview
12- Air-to-Air Gun
13- AIM-9
14- AIM-7
15- Defensive Systems
 
Aces_Wild
DCS 2.5 Open Beta Update 4

* MP. Fixed issue when client can only see up to 5 ground units that are stationary.
* MP. Ground units will be able to activated on client.
* MP. Fixed crash on P-51D MainPanel:update_arguments().
* MP. Client in multiplayer will see missiles of SAM launcher after its rearming.
* MP. Fixed issue when player can't join server with password if he previously enter incorrect password.
* MP. Stingers and Igla missiles will be visible for Clients.
* MP. Fixed multi-monitor setup crashes when joining or hosting multiplayer game.
* Speed indication on external view status bar will show more number positions.
* Aircraft AI will take damage after collision with trees.
* Enemy Within campaign. Added Doc folder and corrected missions.
* Museum Relic campaign. Added corrected missions, version 2.6.
* A-10C. Typo correction German A-10C manual.
* Mi-8MTV2. Spring Tension campaign updated for DCS 2.5
* Mi-8MTV2. Wrong reading of the working pressure in the hydraulic system fixed.
* A10C Sturmovik campaign adapted for DCS 2.5.
* Stryker M1128. Corrected machine gun position.
* Corrected waterline level of several amphibious ground units.
* NS430. 2nd ref wpt for user waypoints is calculated incorrectly when changing distance manually.
* NS430. Approach data errors: KHND.
* NS430. Menu button breaks Right Knob.
* Updated and corrected Vegas tour missions.
* Fixed issue when trigger zone can't be moved.
* GUI. The open mission panel. Sorting order in mission list will be saved.
* Increased max number of sound hosts for avoidance runtime errors in complicated sound conditions with many sound emitters.
* L-39. Update training missions.
* Fixed crash when player switches to another aircraft on the ship's deck.
* Georgian Hammer with CA campaign adapted to DCS 2.5.
 
AJaromir
Stahuje se mi přes 11 giga... Šklebící se
 
magot
11 giga a vrtulníky už nebudou lítat mezi větvema, no super.
WWII je dost šizený no, jenže až se vypustí Hornet, tak to porád ještě není konec, ten se bude stále dodělávat .. Tak asi budume nějakej čas lítat BOK no ..
 
AJaromir
Magote, podle mě tam je asi mnohem více oprav, ale nezmínili je.
 
Mira
AJaromir napsal:

Magote, podle mě tam je asi mnohem více oprav, ale nezmínili je.


Aneb, když je přání otcem myšlenky Šklebící se
 
magot
Jak to vypadá že ten spit nemá tah? To se ani jako nerozjede po dráze? Nebo je jen "slabý"?
Večer to můžu zkusit ..
 
Paulus
Jak tak čtu, tak je to čím dál větší ZMETEK II. Ještě, že to nemohu létat...Zamračený
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
AJaromir
A to jste zkoušeli offline nebo online? Pokud používáte vlastní výtvor, přeuložili jste misi v nové verzi hry?
 
petsild
Saburo napsal:

109 při jakémkoliv startu hry jsou magneta OFF, pokus je zvolen "air start" motor pochopitelně zdechne...

190 též jako Spit, motor neprodukuje žádný tah a jako bonus je při každém startu přepínač na podvozek v poloze "zasunuto", po zvolení "start from RWY" se podvozek po spuštění hry zasune a Dora skončí na zemi, při studeném startu pokud si podvozek nepřepnu a zapnu baterku, jde Dora na zem...

akorát snad P-51 není postižená...

no patch jako kráva...

EDIT: ale možná je to jen podivně nainstalovanej patch, protože nejsem jediný kdo se s tím potkal, ale jsou i tací co tyto problémy nemají
no jestli to budu muset celé přeinstalovat...

Dám něco k večeři a prověřím, co tam ED napáchala za zvěrstva.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
AJaromir
Tak jsem aktualizoval firmware v joysticku a jdu to teda testnout Úsměv

Co se spita týče, tak pokles výkonu nemohu posoudit, dlouho jsem jej nelítal. Vzlet je o dost jednodušší, menší potřeba kvedlat s pedály. Zpětné zrcátko má stále tu jednu a samou chybu, podvozek bez problému.
109 - opět výkon nemohu posoudit, vše mi jinak přijde stejné, jako před updatem, podvozek bez problému.
190 - výkon opět nemohu posoudit, zbytek mi přijde stejný, podvozek bez problému.
Upravil/a AJaromir dne 14-03-2018 19:01
 
magot
proč by opravovali zrcátko, to přece defaultně nikde nikdy nefungovalo Úsměv
 
petsild
Ne... když vyšel Spit, tak do verze 1.5.4 fungovalo zrcadlo správně!
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
AJaromir
Co se toho spita týče, změnili tam přepnutí kompresoru do vypnuté polohy, je nutné jej ručně přepnout do polohy auto. Možná to byl důvod údajného poklesu výkonu. Jinak se mi zdá, že olej se trochu méně vaří.
Upravil/a AJaromir dne 14-03-2018 19:26
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,600,466 návštěv