May 03 2024 04:09:39
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World 2017
SepiaX
VAOE to slovo mne vzdycky pobavi:-) A kampak se nam schovala ta P40F? Neschovala se umrela;-)
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
AJaromir
magot napsal:

no nebudu se rozčilovat Úsměv
Tak zas další nesmyslná instalace ...


A proč, Magote? Já mám jen OB a Alphu. Proč mít 3 instalace? Funguje to tak, že OB je vlastně to samé, co STABLE, jenom o něco napřed a s častějšími updaty. Jakmile je OB relativně stabilní, tak se vydá aktualizace na STABLE, což ve skutečnosti je update na poslední verzi OB.

Viggen musí být na nové verzi kvůli implementaci plánování tras pro střely RB15 v editoru misí.

Jinak pokud máte STABLE, tak jde přes příkazový řádek jej předělat na OB a naopak. https://forums.ea...p?t=114030

Edit: Pokud to neumíte s příkazovým řádkem, měl by to umět i tento nástroj: https://forums.ea...ostcount=6
Upravil/a AJaromir dne 26-01-2017 15:23
 
magot
1) stable verze = použitelnost online
2) myslel jsem že to do budoucna bude ta finální verze kterou je potřeba mít, to jsem ještě neveděl, že v této tripple/ quad schizofrenii chtějí ED dlouhodobě pokračovat..
 
AJaromir
Však i OB jde použít Online. Třeba MB2 server pojede na OB.
Finální verze bude až 2.5. Ta vyjde s dokončením T4 mapy Caucasusu.
 
Fiks
AJaromir napsal:

magot napsal:

no nebudu se rozčilovat Úsměv
Tak zas další nesmyslná instalace ...


A proč, Magote? Já mám jen OB a Alphu. Proč mít 3 instalace? Funguje to tak, že OB je vlastně to samé, co STABLE, jenom o něco napřed a s častějšími updaty. Jakmile je OB relativně stabilní, tak se vydá aktualizace na STABLE, což ve skutečnosti je update na poslední verzi OB.

Viggen musí být na nové verzi kvůli implementaci plánování tras pro střely RB15 v editoru misí.

Jinak pokud máte STABLE, tak jde přes příkazový řádek jej předělat na OB a naopak. https://forums.ea...p?t=114030

Edit: Pokud to neumíte s příkazovým řádkem, měl by to umět i tento nástroj: https://forums.ea...ostcount=6


A jak na tohle reaguje schizofrenní Leatherneck se sqělým modulem Mig-21?Když po přidání ramky chce novou aktivaci Vyděšený
 
magot
Jaromíre, zachovají se nainstalované moduly při přechodu z stable 1.5.5 na beta verzi?
 
Aces_Wild
SepiaX napsal:

VAOE to slovo mne vzdycky pobavi:-) A kampak se nam schovala ta P40F? Neschovala se umrela;-)

P-40 je chvíli jakože nachystaná, pak jim to ED vrátí s tím, že není. Tipuju, že i mapa Normandie bude dřív. Šklebící se

Fiks napsal:
A jak na tohle reaguje schizofrenní Leatherneck se sqělým modulem Mig-21?Když po přidání ramky chce novou aktivaci Vyděšený

Viggen nemá DRM tak provázaný jako MiG-21. Leatherneck několikrát zmínil, že implementace DRM u MiGu-21 není optimální. V případě vyčerpaných aktivací MiG-21 jim stačí napsat. Nicméně, je to i chyba přestárlého StarForce, že tak vyšiluje.
 
AJaromir
Není starforce jako starforce. Problém je, že používají starší verzi, která je bohužel na toto háklivější.
 
SepiaX
Tak normalne bys mi Divochu vzal chut k zivotu ale tentokrat mne nenase...š protoze ta P40, je fialovy hnus zpracovanim textur;- ) Mno a s tou normandii te podrobime dukladnemu vyslechu, jestli ty previte nevis vic nez pises. Rozmysli se dobre vzhledem k tomu ze nam Kacer Donald mozna da do rukou zpet waterboarding:-)
PS: mam kybl a nebojim se jej pouzit
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
Baron
Aces_Wild napsal:

@magot
Beta bude kopírovat soubory ze stabilní instalace, nezapomeň si tedy vypnout módy pro stabilní větev, jinak se to do tý bety během instalace natáhne.

@baron
Nějaká aktualizace kdysi změnila description.lua. Buďto upravit tento soubor nebo počkat na aktualizaci samotného skinu.
Quick GUIDE for converting the OLD Liveries to the NEW BORT NAMES.


VEAO Simulations se chystají na Hurricane, Seafury a Wildcat.

The Hurricane that we are looking at is a MkI currently. The model is almost done but its down our list for release candidates.

News in 2018 most likely, along with Seafury and Wildcat.

Pman

Zdroj


Dakujem za info i link.
Hals - und Beinbruch!
 
AJaromir
OT Hele, jaký to má kurva píča do prdele čůrák smysl psát "nenase...š" místo "nenasereš"? Každý ví, co tím básník myslí. A když to chci napsat sprostě, tak to napíšu. To, že to vytečkuji, neznamená, že už to není sprostý. Když to tak nechi napsat, tak to napíšu jinak. Třeba: Jaký to má u všech ďasů smysl, psát "nenaštv...š" místo "nenaštveš"....... Navíc na chatech a diskuzích s filtrem za tohle vytečkovávání dostaneš třikrát tak dlouhej BAN za obhcázení filtru. Konec OT Šklebící se Sorry, Clone. Tohle mě prostě štve. Vidím to všude na webech a čím dál častěji a skutečně nechápu podstatu onoho jednání.
Upravil/a AJaromir dne 26-01-2017 17:10
 
SepiaX
Jediný duvod zvyk:-) na nekterych serverech je aktivni modul cenzury sprostych slov. Jinak pro sproste slovo nejdu daleko to lide z TSka vi:-)
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
magot
AJaromir napsal:
OT Hele, jaký to má kurva píča do prdele čůrák smysl psát "nenase...š" místo "nenasereš"? Každý ví, co tím básník myslí. A když to chci napsat sprostě, tak to napíšu. To, že to vytečkuji, neznamená, že už to není sprostý. Když to tak nechi napsat, tak to napíšu jinak. Třeba: Jaký to má u všech ďasů smysl, psát "nenaštv...š" místo "nenaštveš"....... Navíc na chatech a diskuzích s filtrem za tohle vytečkovávání dostaneš třikrát tak dlouhej BAN za obhcázení filtru. Konec OT Šklebící se Sorry, Clone. Tohle mě prostě štve. Vidím to všude na webech a čím dál častěji a skutečně nechápu podstatu onoho jednání.

lol, no jistě ať kurva víme na čem jsme, naštěstí tady nejsme na retardované sociální síti plné nablbých cenzorů ...
Tady je jediný přísný cenzor a ten se nachází v říši za zrcadlem Šklebící se
 
petsild
Jednou určitě procitne a bude konec krásných časů.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
magot
SVK_Mechan napsal:
Je to rychlovka, nastavit základní věci a pak letíme. Teda plácáme se v tom. Jakmile to vyjde a nebudu muset do práce nahodím mapku na pokec a školení se. Server: SVK server TS: talk.svk-squadron.com bez hesla

Řeknu teda v práci taky šéfovi, že vyšel Viggen tak ať se mnou moc nepočítá, jistě to pochopí.
Na server se podívám, hned jak se rozkoukám v tom švédském šílenství. Pustím si dnes preventivně pár dílů Pipi s punčochama v originále a zajdu na koňské koule do Ikey ..
 
petsild
Taky se můžeš kouknout Úsměv na záznam hokeje kde hrajeme se Švédy.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
Zifi
Tak si můžeš dát švédskou trojku Úsměv
 
clone9cz
Cože? Vy jste už tři?
 
http://www.wwii-illusion.net
Zifi
neboj... určitě se ještě vejdeš
 
magot
Viggen známé release chyby:

- blbne twist na směrovce (kdo má twist má smolíka)
- Bk-90 bomby nejdou online
- Umístění waypointu Bx-8 pro Rb15 v FMB (pozor vytvářet lze otočné waypointy do Bx7 maximálně do 45 stupňu a celkově do 55 st.)
- V chyba stínů v kokpitu 1.5.6 (kokpit 1.5.5 údajně vypadal mnohem lépe)
- EP-13 hledí nejde ve VR
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,806,140 návštěv