May 04 2024 05:32:50
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World 2017
AJaromir
Kluci, to blokování příspěkvů na steamu mě děsně štve.
Dám příklad, na webu je celkem bezobsažná recenze na DCS:W, že addony jsou předražené. Tak pod recenzi napíšu komentář, že je jeho názor je irelevantní a dlouhosáhle vysvětlujil proč.

Ovšem, bohužel, naprosto zbytečně. Dotyčný totiž místo toho, aby argumentoval, tak můj komentář smaže a zablokuje mi možnost přispívat.

Tohle mě na steamu tak neuvěřitelně štve.
 
Mira
Chápu, že tě to štve, ale překvapuje tě to ?
 
Aces_Wild
Eagle Dynamics

Další nášup obrázků z předělávky Kavkazu. Tentokrát z výšky 20 000 stop.

For the updated Caucasus map for DCS World 2.5, we’ve spent a LOT of time and effort to add a lot more detail to the world. In fact, we are right against the edge of what our system memory specification can handle. This is particularly true from lower altitudes where it is more easy to see these details. This is why most of our updated Caucasus map images to date have been from lower altitudes. For today, we’d like to show off how the map looks from a nose-bleed altitudes of 20,000 feet. The biggest changes from the 1.5 map you may note are the terrain projected shadows, realistic haze, view distances, forest rendering distances and coverage, and the improved elevation mesh resolution (no more pyramid mountains).

i.imgur.com/kwPguED.jpg

i.imgur.com/6AcSwDY.jpg

i.imgur.com/qx5mak4.jpg

i.imgur.com/S0hOLR8.jpg

i.imgur.com/dz4pAzq.jpg

i.imgur.com/xhWVSqV.jpg
 
petsild
Jen žasnu Úsměv nový Kavkaz vypadá hodně reálně.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
AJaromir
A tu zprávu psali kdy? Protože ještě před necelým týdnem psali, že 2.5 bude během několika týdnů.
 
Aces_Wild
A SiThSpAwN na ED fóru dodává, že ty 2 měsíce si nechávají jako větší okénko pro případné potíže.
V dalším vlákně pak informuje o aktualizaci 2.2 plánovanou na pátek. Zítra tedy asi Harrier v 2.1 nebude.

AJaromir napsal:

A tu zprávu psali kdy? Protože ještě před necelým týdnem psali, že 2.5 bude během několika týdnů.

i.imgur.com/lGHmOew.png
 
magot
Saburo napsal:

až to vyjde, nebude lepší mapa/prostředí..
v žádném simu není mapa tak velká a různorodá jako tato, Normandie i ty dvě žluté nicky v DCSku budou jen chudé příbuzné a ani DoX nenabízí lepší

p.s. v následné diskusi na jejich FB tvrdí, že vydání bude do dvou měsíců od teď!!!

Sometime prior to less than two months from now. We still need some work on the seasonal textures and there are still a lot of missions and campaigns to update to account for map changes.


Perský záliv bude pro námořní operace nejlepší.
A pak je tam dostupný Irán, takže F-14, F-5, Mig-21 bude to mít logiku v rámci voj. konfliktu .. tahle žlutá nicka bude best of! Úsměv
Hlavně se těším až pohřbí 1.5x a už tu škaredu nebude nikdo lítat ..
 
Aces_Wild
Tento týden oznámí Magnitude 3 LLC/Leatherneck Simulations jejich další modul.

Dear all,

We’ve become concerned about increasing number of crickets here and decided to do something magnitudinal about it.

We’ve been a bit absent from this community lately but only for a very good reason.

This week we have an important announcement to make.

Stay tuned to our forum, site, FB page and YT channel for more info to follow soon!

Thanks for your patience, faith, support and help!

Truly,

M3

(Crickets control department, Teasing division)


P.S. Do expect surprises…


i.imgur.com/9EGq0YD.png
 
AJaromir
Jsem trénoval
[img]https://picload.org/image/dricirrw/screen_171205_214339.png[/img] is not a valid Image.

Edit: Jsem ještě trochu víc trénoval:
[img]https://picload.org/image/driciaaw/screen_171205_220109.png[/img] is not a valid Image.
Upravil/a AJaromir dne 05-12-2017 22:02
 
LesniHU
Kavkaz vypada hezky, ale je vlastne temer k nicemu. Chapu, proc vznikla Nevada, chapu, ze pro Rusy je Kavkaz dulezity (je to koneckoncu dejiste jednoho z jejich nedavnych vyboju), ale nechapu, proc u simulatoru, ktery ma ambice pokryt technikou prakticky cele obdobi studene valky, neni Fulda. Alespon ve vyvoji.

AJaromir napsal:

Kluci, to blokování příspěkvů na steamu mě děsně štve.
Dám příklad, na webu je celkem bezobsažná recenze na DCS:W, že addony jsou předražené. Tak pod recenzi napíšu komentář, že je jeho názor je irelevantní a dlouhosáhle vysvětlujil proč.

Ovšem, bohužel, naprosto zbytečně. Dotyčný totiž místo toho, aby argumentoval, tak můj komentář smaže a zablokuje mi možnost přispívat.

Tohle mě na steamu tak neuvěřitelně štve.
To mi prijde jako potvrzeni, ze tvuj nazor je ireleventni...
Addony predrazene jsou.
 
AJaromir
Ano? 40 USD za A-10C je moc? Vem si, že taková PMDG 777 pro P3D V4 stojí 140USD
Nebo C-172 od A2A do P3D stojí podle verze od 50 do 800USD
Upravil/a AJaromir dne 05-12-2017 23:31
 
magot
co je fulda?
A-10C bejvá dost často ve slevě takže čtyři pětky není nutné platit ..
Upravil/a magot dne 06-12-2017 09:17
 
Sanyo
AH_Kraken napsal:

On MB2 server je místy opravdu přeplácaný a náročný (to je daň za to že je to vycikově-bojová mapa). Ale myslím že za tohle MB2 ani hráči nemohou.
Já tam mám v AV-8B cca 60 FPS a dostávám trhání obrazu kdy FPS skáče z 70 na 50 a nazpět. Podle toho co lidi píšou na diskusním fóru RAZBAM v DCS tak to dělá více lidem i na jiných serverech a píšou tam o tom i lidi co mají grafku 1080ti. Jeden tam psal, že mu pomáhá se hned po načtení mise odhlásit a znova ji načíst.


Díky za radu.
To odpojení/připojení opravdu pomohloMrknutí
 
AJaromir
Fulda je německá značka pneumatik.
http://www.fulda....lda_cz_cz/
 
LesniHU
AJaromir napsal:

Ano? 40 USD za A-10C je moc? Vem si, že taková PMDG 777 pro P3D V4 stojí 140USD
Nebo C-172 od A2A do P3D stojí podle verze od 50 do 800USD
Ano. Porovnani s P3D neni tak uplne spravne, to je jako rici, ze warthog je levny joystick, protoze Paccus stoji mnohonasobne vic. Jenze cili na jinou cilovou skupinu, ne na soukromniky.

Kdyz uz jsi zacal s A-10, tak si to porovname: A-10C 40 dolacu,
A-10C Tactical Training Qualification Campaign dalsich 10
A-10C Stone Shield Campaign 10
A-10C Advanced Aircraft Training Qualification Campaign 10
A-10C Operation Piercing Fury Campaign 10
A-10C Basic Flight Training Campaign 10
A-10C 16-2 Red Flag Campaign 10
A-10C The Enemy Within Campaign taky 10
suma 110 dolaru. Bezna dnesni AAA hra stoji sedesat, to jest zhruba polovinu, a pokud je cilena na SP, pak to je o desitkach hodin hrani.

Ze jsou tri z tech kampani vlastne tutorialy, to si zaslouzi extra odstavec. V poslednich letech u nekterych panuje dojem, ze tvorbe obsahu se da vyhnout, protoze za a, dodela to komunita, nebo za b, vymluvime se na early access, nebo za c, proste to nedelame, nebo za d, udelame, ale budeme to prodavat jako dlc. V tomto pripade je to asi kombinace vseho. Ano, hardcore simulatory jsou trochu odlisny pripad, protoze cilova skupina je mala, trh je maly, producentu je malo, konkurence je mala a kvalita tudiz pokulhava. Ale ze ma nekdo drzost prodavat tutorial, to jsem nikde jinde nevidel.
 
kvitek
Bejvávalo, 40 doláčů za modul je minulost. Poslední moduly byly spíš za 60, Harrier už je za 70 a plánovaná F/A-18 má být nejdražší modul v historii.
 
magot
LesniHU napsal:

AJaromir napsal:

Ano? 40 USD za A-10C je moc? Vem si, že taková PMDG 777 pro P3D V4 stojí 140USD
Nebo C-172 od A2A do P3D stojí podle verze od 50 do 800USD
Ano. Porovnani s P3D neni tak uplne spravne, to je jako rici, ze warthog je levny joystick, protoze Paccus stoji mnohonasobne vic. Jenze cili na jinou cilovou skupinu, ne na soukromniky.

Kdyz uz jsi zacal s A-10, tak si to porovname: A-10C 40 dolacu,
A-10C Tactical Training Qualification Campaign dalsich 10
A-10C Stone Shield Campaign 10
A-10C Advanced Aircraft Training Qualification Campaign 10
A-10C Operation Piercing Fury Campaign 10
A-10C Basic Flight Training Campaign 10
A-10C 16-2 Red Flag Campaign 10
A-10C The Enemy Within Campaign taky 10
suma 110 dolaru. Bezna dnesni AAA hra stoji sedesat, to jest zhruba polovinu, a pokud je cilena na SP, pak to je o desitkach hodin hrani.

Ze jsou tri z tech kampani vlastne tutorialy, to si zaslouzi extra odstavec. V poslednich letech u nekterych panuje dojem, ze tvorbe obsahu se da vyhnout, protoze za a, dodela to komunita, nebo za b, vymluvime se na early access, nebo za c, proste to nedelame, nebo za d, udelame, ale budeme to prodavat jako dlc. V tomto pripade je to asi kombinace vseho. Ano, hardcore simulatory jsou trochu odlisny pripad, protoze cilova skupina je mala, trh je maly, producentu je malo, konkurence je mala a kvalita tudiz pokulhava. Ale ze ma nekdo drzost prodavat tutorial, to jsem nikde jinde nevidel.


Ve slevách stojí A-10C 20 USD, slevy jsou dost často na to aby mohl člověk ignorovat částku 40 USD, základní tutoriály a tréningy jsou zdarma.
Ty placené kampaně a tréningy mají namluvené hlasovou komunikaci navíc a byly designované podle reálných předloh, tak jak probíhají tréningy USAF. Nejedná se o "tutoriál" ale o pokročilé kampaně.
Osobně si tyto kampaně nekupuju páč na to nemám čas, radši si zbastlím jednotilvé mise v builderu což je další zábava. Nicméně pokud bych si kupoval nějakou kampaň tak právě tento tréning a ne ty pseudo bojové mise typu what if.
 
AJaromir
Tak já nekupuji kampaně, ale jenom stroje. Offline jsem nikdy nelétal a nikdy létat nebudu. Navíc ty stroje do ostatních simulátorů jsou čistě jenom letadlo+manuál a plav si jak chceš. Bez misí, bez návodu.

A pleteš si návod se simulací skutečného výcviku.
 
Aces_Wild
RAZBAM Simulations MiG-19P

Meanwhile...

i.imgur.com/NLmTBdr.jpg
 
Mira
Jaromíre pls, udělej video jak na to kolmý přistání s nějakým rozumným komentářem. Já to teda ještě nezkoušel, zatím jsem se věnoval SEADu a Maverickům tak at vím jak na to..Mrknutí
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,812,003 návštěv