April 20 2024 12:02:45
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
SepiaX

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World 2017
Aces_Wild
RAZBAM Simulations MiG-19P

MiG-19´s office...

i.imgur.com/gZasxQ0.jpg
 
magot
Ta 19ctka je pěkná, ale při pomyšlení že mohla být místo toho třiadvacítka tak je to k pláči ... ale snad se ji dočkáme.

Aces_Wild napsal:
Pouze mod, resp. dva, z toho si jeden (cubanace) myslí, že dostane od ED licenci...

Tak myslet si to může Šklebící se
 
magot
www.digitalcombatsimulator.com/upload/iblock/728/DCS_2017-08-18_20-07-05-325.jpg
 
Aces_Wild
RAZBAM Simulations

Bruce never stops...

Z komentářů na FB:
This is not for the AV-8B Night Attack Harrier II

I have to be rather ambiguous here, it´s too early to make a formal project statement, could be a Sea Harrier, could be the GR´s...or could be a helicopter, the only, tangible fact, is that a Invincible class carrier is being developed for DCS, no deadlines, i wanted to share due to our "open skyes" policy Úsměv

i.imgur.com/F3KzStA.jpg
 
Aces_Wild
RAZBAM Simulations AV-8B Night Attack

meanwhile....

i.imgur.com/o3tPGIK.jpg
 
Aces_Wild
DCS 2.1.1 Update 3

Today we release short update of DCS 2.1.1 for synchronization with arrived DCS 2.1.1 in Steam.

DCS World

* Updated airfield freqs in quickstart missions.
* Mig-29S. The incorrect color of cockpit lighting fixed.
* Mi-8MTV2. Added joystick input for "Checklist: Wind condition" command.
* UH-1H. AI crew will engage enemy.
* JTAC. Will reply after ready to copy remarks.
* Input. Fixed issues that caused to unable to assign a key command.
* PAI: Navigation lights on С-130, An-26B, An-30M, IL-76MD, Yak-40 aircraft will work.
 
Mira
YouTube Video




To by byla prdel, kdyby to vyšlo dřív než Hornet Úsměv
 
Deschain
Mira napsal:

YouTube Video




To by byla prdel, kdyby to vyšlo dřív než Hornet Úsměv


tak píšou early acces 2017, to maj dobrej náběh Úsměv jinak DCS se blýská na lepší časy, harrier, tomcat, hornet, lepší kavkaz... to už bude něco Úsměv
 
AJaromir
Nově jde nainstalovat alphu na steamu. Je ovšem nutné si k ní na steamu koupit mapu Nevady, protože Kavkaz, který bude zdarma, stále není dokončen. Jinak Mapa Nevady koupená na steamu se již nedá aplikovat na non-steam verzi, protože
je v něm nově používá SteamDRM, zatímco non-steam verze používá StarForce-ProActive.
Alpha se na steamu instaluje stejným způsobem, jako se na něm instaluje Beta. Tedy kliknout PTM na ikonu hry, dát vlastnosti/betaverze a vybrat žádanou verzi hry. Potvrdit a počkat na instalaci.
 
magot
to je takovej umělec asi jako já Šklebící se tuhle část mám nejradši, to si jdu koupit pět rezervních myší a klávesnic který potom při tankování rozšlapu.
YouTube Video



Upravil/a magot dne 01-09-2017 13:32
 
Mira
Já už bych přivítal i nějaký to video s AGM-65.
 
magot
tak vítej
 
Mira
Zatím není co..když naposled ukázali video s odhozem bomb, tak je typek na foru sjel, jak blbě maj na HUD udělanou ASL linku..po kratší " diskuzi " jim předložil obrazky z volně dostupného manualu na AV8B a kluci teda přiznali chybu a že to opravěj..vydání v Q3 vidím jako silně ohroženo..Ale co. MP stejně pořádně nefunguje, Blue Flag je od posledních patchů totálně nehratelný a nikdo nic. A offline DCS nelítám, takže vlastně není kam spěchat.
 
magot
tour 2
YouTube Video



 
Deschain
magot napsal:

tour 2
YouTube Video




sem si říkal, další video z kokpitu ? Šklebící se ono je totiž měsíc starý, ale nevadí aspoň jsem se na něj podíval znovu
zde obrázek harrieru
i.redd.it/irgl95rji7jz.jpg
 
Zifi
Magot myslí i na lidi, kteří to propásli. Je prostě hodný Úsměv
 
magot
to jsou jen odezvy mé 20kb paměti Šklebící se ale zase si uděláte pěkný opáčko
 
AJaromir
Hm, autorotace s MI-8 - držte rychlost 70-80kph, odečtěte rychlost klesání, vynásobte 3-4 krát, vyjde vám výška, ve které máte začít "podrovnávat" aneb pořádně přitáhnout kolektiv. Vyšlo mi 40 metrů - tedy 4 sekundy před možnou smrtí. Šklebící se Ale vyšlo to. Ještě pár hodin trénovat, a budu s tím sedat jako bych takhle přistával běžně. Šklebící se
 
magot
nj v reálu s tím přistávaj jak do peřinek
YouTube Video



 
AJaromir
Tomu nevěřím, že je autorotace, nějak moc mu piští motor. Ikdyž, je to jen simulátor. Já to trénuji tak, že vypnu hlavní přívod paliva do motoru, a padám. A jak za to při "podrovnání" zaberu, tak se ta vrtule málem zastaví.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

34,730,027 návštěv