November 13 2018 21:28:06
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
Ninja220

· Registrovaní piloti: 2,607
· Nejnovější pilot: Tal Bauer
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World 2017
pSipi
magot napsal:
@Jaromír
on spíš myslel těch milion chyb Úsměv

Ako pise Magot s vykonom problem nemam. Moj komp to zvlada s prstom v zadku.
Skor tie chyby a lagy a podivnosti pri zatazenom servri.

AJaromir
V DCS je taková zvláštnost, že lag a zamrzání může způsobit i slabý počítač někoho jiného, kdo se vyskytuje na serveru.
Pokud daný objekt vrhnete rychlostí vyšší, než 8km/s, tak poletí i hrábě.

MB2 PauraCZ
Tak jistě že mají iráčané F-5, je to fiktivní kampan berte to tak jako vtažení do děje. Úsměv
=MB2= 1.Flight - Falcon Flight;  =UVP= Společné výcvikové centrum JTC

Bravo21
pSipi napsal:

Zaujimavy pocin a nie tak nerealny.
Docela rad by som sa zucastnil ale som z problemov DCS multiplayeru vrcholne znechuteny
a dokial sa to nezlepsi tak ho nebudem lietat.

Mal by som dve poznamky.
Cinske Su-33 pre Irancov ? Skor by som predpokladal Su-27 alebo J11 ale asi chcete aj pre Irancov Fox3 shootera.
Preco nie Iranske F-5? Maju ich kopec a vyrabaju dalsie. Mohlo by to byt zaujimave pre OPFORCE pilotov.

F-5 Tam jsou, bude to s nimi ale obtížné, protože mají krátký dosah radaru. Na mapě letadla nebudou vidět, jediné použít LotAtc. Su-33 zatím nejsou k dispozici, možná později, podle vývoje situace.

Bravo21
magot napsal:

To je ale záměrně sci-fi scénář, no proč ne.

Osobně ale počkám až se to trochu odladí a hlavně až se dokončí alespoň F-18. Neřku-li později F-14.
A pak bych radši reálné nebo scénáře vycházející z těch které se uskutečnili ala tanker war kdy F-18ctkám hrozil střet s F-14.

Co až se odladí? Reálnost scénáře? Troufnu si neskromně říct, že vím jak vypadá reálný scénář, mám už něco za sebou. Tento scénář reálný není, protože v roce 2008 žádný konflikt nebyl. V této kampani se budou létat mise, které budou plánovány a letěny tak reálně jak to DCS dovoluje. Já už víc neumím, nicméně jestli máš nějaké doporučení, tak si ho určitě poslechnu.
Pořád se totiž učím.

magot
Až se "odladí" DCS, primárně až bude modul F-18 v plné verzi, ne mise. Nerad bych potkával na nebi nějaký polotovar který se bude ještě 10 x předělávat...
Sci-fi/ what if scénář je za mne ok, nemám s tím problém. Ale jak už jsem psal, upřednostňuju operace které jsou založené na reálné situaci, alespoň v rámci možností Úsměv

Bravo21 napsal:
Tento scénář reálný není, protože v roce 2008 žádný konflikt nebyl.

V létě 2008 Irán s podporou turků prováděl proti-kurdské operace v oblasti hranic s Irákem. (Na PG mapě je hranice s Irákem neobydlená oblast)
Upravil/a magot dne 07-11-2018 23:24

magot
cdn.discordapp.com/attachments/396743598810464266/509671992534892565/8d8c073.jpg

Aces_Wild
Jj, to je vytíplý ze živáku co Wags nedávno pouštěl. Bohužel video odstranil.
F-14B, F-16C, Mi-24P, Albík v MAC provedení, mapa Sýrie... To se tak nějak čeká, ale "Strait of Dover" a ve verzi 2.0.0?

MB2 PauraCZ
Založeno na reálné situaci.... pak to nebude dynamické, když dopředu budeš vědět jak to dopadne a k čemu to povede.

Chroustall
Paráda.
Už se nemůžu dočkat. Konečně už vím, co mi v DCS chybělo Úsměv Cool.

MB2 PauraCZ
// SITREP 08112008 // - Tah Perským Jezdcem Přihlášení do kampaně
======================================
Detailní průběh událostí v měsících duben - květen 2008
--------------------------------------------------------------------
Duben - Kveten 2008 Íránská měnová krize v důsledku limitací přístupu Íránu k dolaru bankami Saúdské Arábie a SAE.
Květen 2008 Nepokoje v Teheránu – důsledek nepříznivé ekonomické situace Íránu. Vládou USA interpretovány jako přání Íránského lidu o změnu režimu. Administrativa USA nabízí podporu Íránskému lidu ve snaze získat zpět svou vlastní zemi.
Květen 2008 Írán implementuje Su-33 do výzbroje. Systém, dodaný Čínou sestává z 6 letounu s kompletním podpůrným programem.
Květen 2008 Íránská dohoda s Čínou o leasingu bojových plavidel. Nejméně 4 plavidla: 2 fregaty a 2 torpédoborce dodání z Číny na základnu v Bandar Abbas. Plavidla vybavená systémy PVO 3. generace jsou game changing faktorem v případě vojenského konfliktu v regionu. V současné době není jasné, jsou-li plavidla obsluhována Čínským nebo Íránským personálem.
Květen 2008 USA opouští Íránskou atomovou dohodu a uvaluje sankce na Írán a entity obchodující s Íránem. USA požadují od všech zemí ukončit import Íránského plynu a kovu do 6.8.2008 a ropy do 4.11.2008

Mira
F16C 2.5.4. WIP. Co si pod tím může člověk představit ?
i.imgur.com/dw5OgcT.jpg

Aces_Wild
Mira napsal:

F16C 2.5.4. WIP. Co si pod tím může člověk představit ?

Moc ne asi. Prostě F-16C "Work In Progress" pod interní verzí 2.5.4 tak maximálně, jak daleko je ve vývoji je pouhá spekulace. Úsměv

Edit:
Nechce se vám pro ten "Tah Perským Jezdcem" udělat vlastní vlákno? Byla by škoda, aby to tady zašlo prachem. Stejně jako F-5E u mě v hangáru. Ale oprášeno a přemalováno do perských barev s jasně viditelným logem Xerxese III. Připraven! Úsměv
Upravil/a Aces_Wild dne 08-11-2018 13:18

MB2 PauraCZ
Acei asi můžeš, zatím víme že máme velký dosah příspěvků. Ovšem odezva od pilotu je menší. Kampaň už je teď vytvořena na několik misí dopředu. Byly bychom rádi kdyby se někdo od SVK aktivních přispěvatelů sem na foru do mise zapojil.

Kukuloo
Chlapi, po tom vikende co bol Hornet s Hormuzom a Su-33 na vikend zadara sa mi to cele nak zmrsilo. Mal som Mig-15 aj FC3 a po unininstale tej akciovej vikendovvej ponuky mi prestali fungovat jak Mig tak FC3 a ani som ich nemal na liste dole v ponuke. V module manageri boli a dokonca aj aktivovane ale k dispozicii neboli (v singl misii). Tak po viacerych pokusoch naparavit to (download toho repair suboru, updateru a janeviemcoho) som to odinstalil a nainstalil betu - predtym som mal stabil. Z letky maju chalani aj betu tak ze skusim. Prave stahujem moduly Mig-15 a FC3, takze ten primarny problem sa odstranil. No a ide mi to nie na celu obrazovku ale v okne. Treba to v nakom confe spravit ci v nastaveniach? Nelietam DCS, len prilezitostne tak s tym nemam skusenot. A chystam sa na Kocura tak si predchystavam instalaciu.

EDIT: ok, nasol som ten fullscreen po tom co sa dostahovali moduly
Upravil/a Kukuloo dne 08-11-2018 18:03
Letka_13/Kukulo

Aces_Wild
DCS 2.5.3.23954 Open Beta

DCS World

* SA-2 unable to engage high altitude targets - fixed.
* F-4E Iran. Added skin by Sadjad_Vosoul (ISAAC).
* С-130 Iran. Added 2 skins by Sadjad_Vosoul (ISAAC).
* Added SAM SA-15 Tor to Iran.
* ME. Implemented ship livery selection.

DCS F/A-18C

* Added AGM-65 instant action mission.
* FPAS climb fixed.
* Added input for JHMCS (Axis and buttons).
* AGM-65E and AIM-9X reload issue - fixed.
* AIM-9X Reticle Visible in all A/A Weapon HUD - fixed.

DCS MiG-21bis by Magnitude 3 LLC

* Fixed gauges from blacking out.
* Fixed smoothing groups on HUD glass.

DCS Flaming Cliffs

* MiG-29. Added an animation of a flaps buttons.
* MiG-29. The Nose Wheel Steering HI and LO modes. The LO mode (8 degrees) used for takeoff and landing. HI mode (31 degrees) used for taxi and can be engaged by holding the LALT-Q combo provided Flaps are Up.
* MiG-29. Added commands to set barometric altimeter pressure.

DCS Campaigns
Spitfire IX - Big Show Campaign. Corrected a typo in the documentation. Added some B-17 skins that were accidentally missing.

Koty
* MiG-29. The Nose Wheel Steering HI and LO modes. The LO mode (8 degrees) used for takeoff and landing. HI mode (31 degrees) used for taxi and can be engaged by holding the LALT-Q combo provided Flaps are Up.

Konečně Šklebící se Už mě začínalo štvát, že při rozjezdu mi to při sebemenší opravě začne utíkat komplet mimo.
Rien n'est parfait; c'est la vie!

Aces_Wild
Heatblur Simulations F-14A&B Tomcat

This will make your knees shake..

i.imgur.com/NwYhBZB.jpg

-------------------------------------------------------

RAZBAM Simulations Mirage 2000C

3D scan of a Mirage 2000C Pilot with the Gueneau 316 Helmet.

i.imgur.com/Gn2LQxd.png

Aces_Wild
RAZBAM Simulations AV-8B N/A

Just a quick video to share the fix for the interval release bug on the Harrier.

As you know we are working on the Harrier bugs and hopefully will get this one to you shortly.

YouTube Video

petsild
Zábavná dovednostní mise pro kvedláka, tak vyzkoušejte vaše Šklebící se manévrovací schopnosti.

The Bridge Slalom Bet: https://www.digit...es/3302558
Vlákno: https://forums.ea...p?t=224532

Můj osobní čas je 1:06 což nebude nic moc.

www.digitalcombatsimulator.com/upload/iblock/237/20181110162905_1.jpg
www.imgup.cz/images/2015/08/30/FCU.png img8.rajce.idnes.cz/d0801/4/4901/4901891_507dca2b7c43a1bacef8c830a77145ff/images/PS_Outfit2.jpg img8.rajce.idnes.cz/d0801/4/4901/4901891_507dca2b7c43a1bacef8c830a77145ff/images/N2.jpg

Přejít na fórum:
Předvánoční sraz 2018
Rezervace na Předvánoční sraz 2018
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

02-11-2018 11:51
Ninjo, podívej se, jestli ho máš přeplý na PS3, je to 2 polohový přepínač zezadu, jakoby před pákou joye na základně, má polohy PS3 a PC.

01-11-2018 17:40
teď Bitva o Midway na NovaCinema

30-10-2018 01:20
Ahoj. Nefunguje mi nově zakoupený joystick Thrustmaster na PS3 ve hře Il 2 wings od prey. Neví někdo co je špatně? Děkuji za odpověď.

22-09-2018 10:06
Tak jsem se díval a je to jiný systém než co jsem myslel. Tam jsem... taky nikdy nebyl Úsměv Jako v Salcburku Šklebící se

22-09-2018 10:05
Ale houbec, nejdřív musíte zapálit Cyno, když chcete pořádně skákat Úsměv

21-09-2018 20:10
S tím rozhodně ne. Ideálně bych volil ASP Explorer, který má jeden z největších doskoků. Jestli vůbec není na prvním místě.

21-09-2018 14:29
Tak já na tu s planetu s jakem teda nepoletím..

20-09-2018 23:50
To je jedna z těch se spešl zbožím? Na tu lítám taky, někdy Úsměv Njn, 3/4 hodiny, no... uděláš si quaffe... protože bez quaffe prostě kosmický pilot nelítá! Šklebící se

20-09-2018 22:30
Byl tam kšeft za půl mega. neber to..

20-09-2018 22:07
No ale tos přece musel vidět už na skenu, ne? Ápropos, na cos na tu planetu potřeboval letět? Šklebící se

10,264,979 návštěv