May 02 2024 07:41:27
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World 2017
AJaromir
Tak to máš ten stream hodně pozadu.
 
Aces_Wild
Proč mají pro české obecenstvo DCS v angličtině?
Mám pocit, že ten živák lidi od DCS spíš odradí než navnadí. Naprosto chybí příprava, je to chaotický... To se více info dozvíte od Jaromíra v chatu. Úsměv
 
magot
Ta čeština v DCS je fakt příšerná .. ale jinak máš pravdu na nalákaní to je asi lepší
 
MB2 PauraCZ
Naštvaný no bylo to hrozný.
=MB2= 1.Flight - Falcon Flight; =UVP= Společné výcvikové centrum JTC;
=AVS= Aliance Virtuální letek
 
Zifi
tak to je síla. "Odborník" na DCS a v misi se SU-33 mu náhle nejdou forsáže. Což zjistí tak, že si zapne venkovní pohled na trysky Šklebící se. Potom mu začnou "odcházet" motory. Začíná to být velmi napínavé... znalec dumá co se mu přihodilo. Potom týpek co hraje max GTA mu napoví jestli mu nedošlo palivo. Znalec se rozhlédne po palubní desce a vyloženě neví kde je a jak vypadá palivoměr. Nakonec se jako překlikne a ukončí misi aby ten trapas zmírnil... každopádně se dozvíme o DCS spoustu nového. Třeba já vůbec nevěděl že je tam ALCA
Upravil/a Zifi dne 10-07-2018 19:55
 
AJaromir
Jdu se na to podívat od začátku. Chytil jsem cca posledních 20 minut.
 
magot
Jaromíre tys je úplně zmátl s tím tornádem Šklebící se
1:14:58
Upravil/a magot dne 10-07-2018 19:59
 
AJaromir
Jo, s tím Tornádem jsem si to trochu rozmyslel. Vím, že mohl dát zpětný tah i za letu. Tak jsem přemýšlel, jestli dovede i couvat po zemi, jestli na to ten tah má dost výkonu. Ale zase obraceče tahu jsou jinak designované, než u viggenu.
Upravil/a AJaromir dne 10-07-2018 20:00
 
rocketdog
Nebylo to hrozný. Byla to ukázka většinového uživatele her s leteckou tématikou. Klidně těm hrám řikejme simulátory. No a předvedl, jak to drtivá většina hráču hraje. DCS letadla používají FC3 stylem, tzn. leť rovně, kam až to jde a když tě nesejmou tak se stejnou cestou vrať. No a všichni jsou přesvědčeni, že hrajou ten správnej "onlajn"Šklebící seŠklebící seŠklebící se Já to nikomu nezalívám, není to zas až taková srandaÚsměvÚsměvÚsměv
 
magot
AJaromir napsal:

Jo, s tím Tornádem jsem si to trochu rozmyslel. Vím, že mohl dát zpětný tah i za letu. Tak jsem přemýšlel, jestli dovede i couvat po zemi, jestli na to ten tah má dost výkonu. Ale zase obraceče tahu jsou jinak designované, než u viggenu.


čistě teoreticky by tornádo mělo couvat Úsměv
YouTube Video



Upravil/a magot dne 10-07-2018 20:32
 
AJaromir
rocketdog napsal:

Nebylo to hrozný. Byla to ukázka většinového uživatele her s leteckou tématikou. Klidně těm hrám řikejme simulátory. No a předvedl, jak to drtivá většina hráču hraje. DCS letadla používají FC3 stylem, tzn. leť rovně, kam až to jde a když tě nesejmou tak se stejnou cestou vrať. No a všichni jsou přesvědčeni, že hrajou ten správnej "onlajn"Šklebící seŠklebící seŠklebící se Já to nikomu nezalívám, není to zas až taková srandaÚsměvÚsměvÚsměv


Taky to tak beru. Proto jsem napsal kritiku až na stránky games.cz do komentářů. Kvůli neznalosti nemůžeš představit ten užitečný (zábavný) potenciál hry. Jak píšeš, letí z bodu A do bodu B a není ani přesně schopen vysvětlit, co vlastně dělá a proč se stalo tohle a tamto. Takhle je to podle mě i pro diváky nudné, protože jim sám nedovede vysvětlit, co se děje.
 
Aces_Wild
magot napsal:

Ta čeština v DCS je fakt příšerná .. ale jinak máš pravdu na nalákaní to je asi lepší

Mimochodem, netušíte kdo dělá překlad do DCS?
 
AJaromir
Aces_Wild napsal:

magot napsal:

Ta čeština v DCS je fakt příšerná .. ale jinak máš pravdu na nalákaní to je asi lepší

Mimochodem, netušíte kdo dělá překlad do DCS?


Nějaký Honza. Občas se objeví na teamspeaku na MB2. Pokud je něco nevhodně přeloženo, můžeš se mu ozvat.
 
Aces_Wild
AJaromir napsal:
Nějaký Honza. Občas se objeví na teamspeaku na MB2. Pokud je něco nevhodně přeloženo, můžeš se mu ozvat.

Nevím, jestli to už náhodou není opraveno, ale ještě pár aktualizací zpátky jsem krvácel z očí nad "Zabyjákem SAMů" (tuším rychlovka se Su-25T). A pak pár drobností typu Vzhled místo Vzlet. Úsměv
Díky za info.
 
Aces_Wild
Eagle Dynamics F/A-18C Hornet

Here are some items that have been resolved internally and will be coming in a later update:

1- Aircraft no longer slide on the carrier deck, at any carrier speed.
2- STT track will not switch lock uncommanded.
3- RADAR SIL and STBY mode has been implemented.
4- RWR display logic has been further improved, with critical threat lines added.
5- Option on ME to select single or ripple release (was not in fact merged for last update)
6- DUD cue added for when HT or fuze setting is below current aircraft AGL.
 
magot
ten bod jedna se týkal i jiných letadel ... harik taky tancoval
 
magot
Aces_Wild napsal:

AJaromir napsal:
Nějaký Honza. Občas se objeví na teamspeaku na MB2. Pokud je něco nevhodně přeloženo, můžeš se mu ozvat.

Nevím, jestli to už náhodou není opraveno, ale ještě pár aktualizací zpátky jsem krvácel z očí nad "Zabyjákem SAMů" (tuším rychlovka se Su-25T). A pak pár drobností typu Vzhled místo Vzlet. Úsměv
Díky za info.

To by mě vadilo úplně nejméně i když to bije do očí.
Některé funkce v nastavení jsou tak debilně přeloženy že je člověk ani nemůže najít. Některé objekty v mission editoru vypadaj že je přeložilo něco horšího než automatický překladač.
 
Aces_Wild
RAZBAM Simulations USS Tarawa (LHA-1)

Testing and more testing

i.imgur.com/sZjQsXu.jpg

i.imgur.com/0Dq63pY.jpg

i.imgur.com/ABklySX.jpg

i.imgur.com/n9zqZSr.jpg

i.imgur.com/3dws52L.jpg

i.imgur.com/zjIVAdB.jpg
 
alfik
Saburo napsal:

trapná přehlídka naprostého zoufalství..

bohužel dost medvědí služba DCSku...

Tak proč tam doprqančic nejdete někdo kdo to umí?
Je to "čtenářský gejmplej", takže stačí se přihlásit.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
alfik
Ale já to nemyslím ve zlém, a rozhodně ne na tebe. Neber to prosím jako výtku.
Já jsem jen vznesl dotaz. Já bych tam šel, ale co se týče DCS, asi jsem tak nějak na úrovni toho maníka tam (akorát že já vím jak vypadá palivoměr a taky umím rusky, ale to je asi jediné moje plus Úsměv ).

Mimo tohoto mám ještě jeden dotaz a ten te technický: Potřeboval bych vysvětlit jednu věc.
U DLC na Steamu jsou některá označena jako např. "DCS: F/A-18C Hornet", a některá takto: "Su-33 for DCS World".
Jaký je rozdíl mezi těmito DLCčky?
Kvalita? Nebo je to jen obch. rozdíl - tedy že něco je vlastní a něco od třetích stran? Nebo něci jiného?
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,800,403 návštěv